Çok bunalmaya başladım.. kendime bir uğraş bulmam gerek

param var çok şükür e arabam da var etrafımda cafe avm de var arkadaş da bol.ama evlilikte öyleee canım sıkıldı her gün avm cafe gezeyim olmuyor.ev çocuk sorumluluğu var pendemi olmadığı zaman bile.herşey çocuğa göre planlanıyor okulu kursu sporu çocuk parkı vs.haftada bir avm cafe var o da çocukla birlikte .gezerim tozarım sanma konu sahibi yakma kendiniii.napacaksın küçücük ilçede körelir gidersin zamanla
Sonuna kadar haklısın ama yanlış kişiyi alıntıladın😁 sevdiğim de yok zaten 😂

Şimdi siz yurt dışında iken sevgiliniz türkiye de idi abinizle kalabilecekken sevgiliniz için kalkıp geldiniz Turkiye ye nişanlandınız ama geldiğiniz şehirde yaşamıyor nişanlınız çok fazla göremiyorsunuz. Yurtdışında iken nasıl buldunuz bu kişiyi sevgililik döneminiz de uzak mesafe ilişkisi şeklindeydi sanırım. Yeterinde tanidiginizi düşünüyor musunuz bu kişiyi?
Bunlar 3 5 gömlek fazla sorular. 🤗 Kafe ve mağaza açılırsa sorun çözülecek. 🥰

Sonuna kadar haklısın ama yanlış kişiyi alıntıladın😁 sevdiğim de yok zaten 😂
sizin yazdığınıza ek yaptım yavvv.32 de evlendim iyi ki geç evlenmişim derim hep.okudum ülkeler gezdim iş hayatım oldu 9 yıl bol bol kitap okudum beğendiğim her filmi izledim uzun uzun caddelerde saati düşünmeksizin yürüdüm.ya 20 de evlenseydim şimdi hiççç yaşamadan nane kurutuyor olacaktım ya puha haaa :KK70:

okumak gibisi var mı ya keşke yine öğrenci olabilsem.Burda bile hemen anlaşılıyor dünya görüşünden hayatı anlama biçiminden verdiği öğütlerden diğer üyelere .ben şahsen böyle üyelerle güzel sohbete de kavga yada bayılıyorum.çok şey katıyor bana çünkü .iyi ki varlar eğitimli kadınlarımız
Arkadaslarımın hayali hep atanmak evlenmek vs... Benim hayalim açıktan okumak,ikinci öğretim okumak, atanmak,müdür olmak, besyo okuyup branş değiştirmek. Okuyabildigim kadar okumak :KK53: Okumak gibisi öğrencilik gibisi yok Türkiye'de bir öğrenciye asgari ücret verin benden zengini yok der :) O sorumsuzluğun verdiği his hicbir seye değisilmez

Bunlar 3 5 gömlek fazla sorular. 🤗 Kafe ve mağaza açılırsa sorun çözülecek. 🥰
Yurtdışında olupta koca için bu kadar fedakarlık fazla ya uzerler seni Feriha yapma Türkiye'de okulu bırakmayı anlarım zira burda okusan ne okumadan ne eğitim yok zaten biz hayatimiz kurtulur diye okuyoruz ama yurtdışında okul okuyup okulu birakmak mi koca derdine düşmek mi Türkiye mi haşa kıyamet bunlar 2020 kimseye iyi gelmiyor :KK70:

Size verebileceğim tek tavsiye şu: üniversite okumasanız bile bir iş öğrenin. İleride boşanmasanız bile insanın kendi parasını kazanması çok güzel bir duygu. Buradaki kadınların konularını okuyun biraz, insanın mesleğinin olmaması ne kadar zor bir durum.
Zaten eğitim kursları ile ders alıp, meslek sahibi olacağım

Okumayı seçip seçmemek size kalmış kendi tercihiniz bir şey diyemem. Kitap okuyabilirsiniz. Yeni yemek tarifleri tatlı pasta börek çörek tarifleri deneyebilirsiniz. Eğer yapacaksanız çeyiziniz için bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz.

bugün okudum daha avrupada bir ülke çocuk başına 204 euro kişi başına da 200 euro pandemi parası veriyormuşş :kızgın:
Ben avrupada yasıyorum öyle bişi yok ki yalan haber o üstelik burda corana tedavisi ni evde geciriyorsun hastane yogun bakım durumuna gelene kadar kabul etmiyor

X