Çok canım yandı lütfen acill yardım :(

yagmurercan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2015
312
142
39
Kızlar geçen ay başladığım lazer epilasyon merkezinde derimi yaktılar... :KK43: isim vermek istemiyorum ve tedavim başlamadan sona erdi Ankara da temiz işini dikkatli yapan bi klinik veya lazer epilasyon merkezi önerirmisiniz
? Lütfen acill acill acill..

Bu konu gerçekten çok ilginç ankara da adamakilli uygun fiyata lazer yapan bir poliklinik bende bulamadım günlerdir araştırma yapıyorum iki isim arasında kaldım ana emin değilim gidip gorusecem

Hangileri acaba banada garanti veren 2 klnc var bilmiyorum benimkiler Özel Clnc Medilife ve Monalisa Güzellik ve Sağlık Merkezi kararsızım bu konuda sizin önerilerinizi de bekliyorum

Bence lazer epilasyonda en guzel klinik tunalida epizone diye biryer cadde ustunde bn yaptirdim bitti hatta hamileyim suan daha rahat iyiki gitmisim bide yemiz biyer olmasi onemli dikkat edin

Canım özel clnc medilife ı bende duydum yüzümdeki gözenekler için gitcem ama gidiyomusun karar verdinmi karar verirsen banada yazarmısın lazer de düşünüyorum da

Ben dr buket yıldırım'da soprano lazer yaptırıyordum, sonuç alamadım iki yıldır ve doktorun kendisi sizi hiç önemsemiyor, çok kaba birisi yalnızca ödeme yapmanızı önemsiyor sanırım. Orayı bıraktım şimdi Artplast Dr.Orhan Murat Özdemir'i araştırıyorum, bilgisi olan var mı acaba?

Ben dr buket yıldırım'da soprano lazer yaptırıyordum, sonuç alamadım iki yıldır ve doktorun kendisi sizi hiç önemsemiyor, çok kaba birisi yalnızca ödeme yapmanızı önemsiyor sanırım. Orayı bıraktım şimdi Artplast Dr.Orhan Murat Özdemir'i araştırıyorum, bilgisi olan var mı acaba?
Kizilayda elpidada basladim

Hangileri acaba banada garanti veren 2 klnc var bilmiyorum benimkiler Özel Clnc Medilife ve Monalisa Güzellik ve Sağlık Merkezi kararsızım bu konuda sizin önerilerinizi de bekliyorum
Özel Clnc Medilife mı tercih ettin acaba bitmiş olması lazım sonuçlar nasıl ?

X