çok dengesiz hayat ve dengesiz ben

bernas26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
6
0
26
Aslında bir sorum yok kızlar.. Sadece bişeyler anlatıp yazıp iç dökmek isteğim.
Ben daha 20yaşındayım evliyim. Eşim daha önce evlenmiş boşanmış 1 tanede kızı var 25 yaşında kendisi . Kaçarak evlendim hepinizin şu an içinizden geçirdiği şeyleri duyar gibiyim. şöyle anlatıyım
1 tane ablam var evli bir çocugu var annem ev hanımı eskişehirde yaşıyoruz. çocuklugumdan beri annem ben ve ablamla yaşadım ama annemle babam ayrı değiller. sadece babam hep başka şehirdeydi. annemin uzaktan akrbasıyla birlikteydi çocuklugumdan beri annemin hep bunu anlatmasıyla buyudum nevin isminden hep nefret ettim. büyüdüm 17 yaşına kadar annemle ve ablamla. ablam sagolsun hiçbişeyimi eksik etmedi bbu zamana kadar hem abla hem baba olsu bnaa.
babam beni 17 yaşımda kıbrısa amcamların yanına götürdü Amcam ben 3 kuzenim ve babannemle yaşamaya başladım artık annemden ablamdan uzak ... okula başladım daha sonra beni 3 4 ay amcamda kaldıktan sonra başka bir amcamın yanına götürdü daha sert bi amcamdı o. o amcamda kıbrısta yaşıyor yani hala kıbrıstayım . o amcamın yanından ayrıldıgıma o kadar çok seviniyordumki çünkü benden yemekler saklanıyordu ben gece yatınca yemek yiyorlardı kuzenlerım hep babamın bizi sevmediğiyle tipimle dalga gecerlerdi. yer yatagınbnda yatıyordum hep ama hep şükrettim isyan ettiğimde oldu tabi. Eşim benim eskişehirden beri erkek arkadasımdı tabi. o sıralar hala birlikteyiz. neyse diğer amcamın yanındayım artık yengem ben amcam yaşıyoruz. kendi odam var kuzenlerim yok yemek saklanmıyor benden.. herşey iyi gibiydi .. amcamın bir arkadaşı vardı 45 yaşında ben hala çok fazla cips felan yiyen bir insandım o arkadaı her hafta sonu amcamlarda kalırdı gelirkende bana kitaplar yiyecekler alırdı konusurdu benle dertleşirdi. abi gördüm onu takı o geceye kadar 16kasım saat gece 1. Dişim o kadar çok ağrıyordıki annem hep küçükken zeytin koyardı bende zeytin almaya mmutfaga gittim hasan abide orda tv izliyor anlattm bu yuzden kalktm dye gel otur tv izle bari canın sıkılmasın dedi oturdum oda yanıma oturdu birden dudağıma yapıştı hiç bişey yapamadım kaldım öyle. bana dediki seninde benimde arkadaşa ihtiyacın var daha seninle çok sey yaşıycazz sır dedi bana . hemen koştm yengemi kaldırdım. oda amcama söylemıs amcama adam demişki vay be hasan abi bu yaşta budamı gelcekti başıma demiş ertesi sabah kımse bana inanmıyordu babamı aradı hasan amcam ve dediiği şey HASAN OYLE BİR ŞEY YAPMAZ BERNA YALAN SOYLUYORDUR... bu hayatta beni babm koruyamıyorsa ben kime sıgınmalıyım ablalarım arkadaşlarım napmalıyım. 11 şubat günüde yaşım dolar dolmaz eşime kaçtım ama o kadar çok hayallerim vardıkı avukat olucaktım annemle ömrümün sonuna kadar yaşayacaktım.. şimdi 9 aylık evliyim fabrikalarda sürünüyorum ve annemle asla bir daha aynı evde yaşıyamıycaz .... ve babamla şu an kactıgım için küsüz ve ben ne hikmetse hala onu çok seviyorum ve özlüyorum. ve artık annemle ablamdanda uzaklaşıyorum annem ablan 2. üniversteyi bitirdi sen hala kazanamadın bile . ablam ise hiç benle vakit geçirmiyor bile. buluştuğumuzda hep kendini anlatıyor. benim dertlerim deert değil onlara ben kendimi artık aşşalık hissediyorum . yapayalnızım.Allah beni hiç sevmiyormu diye düşünüyorum yada ben cok kötü bir insanımda mı bunlar başıma geliyor sizce.... hakkınızı helal edin vaktinizi aldım ...

Tabi ki hayır, bunu sende biliyorsun, keşke kaçmasaydın eminim daha farklı olurdu herşey. Ama yinede hayat bitti mi HAYIR üniversite okumak mı istiyorsun, binlerce milyonlarca kadın, çalışıyorken, evli çocuklu iken okuyabiliyorsa sen niye yapamayasın? Herhangi bir engel var mı YOK... hayatına ancak sen güzel bir yol çizebilirsin.

Allah yardımcın olsun. Pis herif ya! (Taciz edene dedim) eşin nasıl?üniversite okusan destek olur mu?
eşim çok iyi bir eş. ne dersem yapmaya çalışr ama ben ona karşı iyi bi eş değilim sanırım. psikolojim çok bozuk en ufak tartışmada çıldırıyorum vuruyorum kırıyorum incitici şeyler söylüyorum. yazık ona.. :KK43:

Anlamadım ben. Şuan Kıbrıs’tayım dedin ama eşin eskişehirdeydi? Eşin mi sana kaçtı yani neden gitmedin kıbrıstan? Bide eşinden hiç bahsetmemişsin nasıl davranıyor sana? Çocuğu yanınızda mı kalıyor?

Neden annenle kalmadın baban almış annenin yanından başka yerlere bırakmış
Ne biçim insanlar annende suçlu baban zaten suçlu geç değil oku okulunu bitir düzgün bir işe gir

Neden annenle kalmadın baban almış annenin yanından başka yerlere bırakmış
Ne biçim insanlar annende suçlu baban zaten suçlu geç değil oku okulunu bitir düzgün bir işe gir
annem ablam hiçbiri bişey diyemedi bile demediler. istese annem değilde ablam yanına alır beni güzelce okutabilirdi ben ona yük olmazdım babam onuda dinlerdi annemi dinlemez ama onu dinler kendi hemşire eşi doktor. durumlarıda vardı oysaki

Anlamadım ben. Şuan Kıbrıs’tayım dedin ama eşin eskişehirdeydi? Eşin mi sana kaçtı yani neden gitmedin kıbrıstan? Bide eşinden hiç bahsetmemişsin nasıl davranıyor sana? Çocuğu yanınızda mı kalıyor?
yok eşim eskişehirdeydi ve şu an eskişehirde yaşıyoruz. eşim iyi biri 2 senedir sevliyiz beni hiç kırmadı. inşallah hep böyle devam eder :KK43: yok bizle kalmıyor velayeti annesinde 15 günde 1 babannesine geliyor

İyi de babanın kendi evi yok muydu kaldığı ne işin var amcanlarda seni amcanlarda kal diye mi getirmiş oralara ne alaka anlamadım babanda kadınla amcanlarda kalmıyor herhalde, milletle kalıyorsun annen nasıl izin veriyor demiyor mu kızımın amcalarında ne işi var diye? ayrıca sevgilime kaçmak niye madem okumak istiyordun annene dönseydin anlatsaydın seni istemeyecek değil ya. O yaşlarda sevgililik evlilik çocuk..

X