Çok hızlı basen eritme

Archpa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2015
1.842
2.310
basenlerim şişti hanımlar denenmiş kesin iş görür dediğiniz basen eritme hareketi var mı? Yediklerime dikkat edeceğim bol su içeceğim ama bana acil hareket lazım ve kesinlikle tecrübeli kişiler yazmalı. Uzun sure spor yapmaya asla vaktim yok. Evde 10 dklık hareketlerle. Yüzümden ve üst kısmından hatta popomdan kilo vermek istemiyorum bir anda basenlerm şişti ve giydiğim hiç bişe üstüme eskisi gibi olmuyor

Hizlica olmaz. Belirli bölgeden kilo veremezsiniz. Ayrica toplu yüz her zaman iyidir. Ama hip thrust ve glute bridge tavsiye ederim

Hizlica olmaz. Belirli bölgeden kilo veremezsiniz. Ayrica toplu yüz her zaman iyidir. Ama hip thrust ve glute bridge tavsiye ederim
Yüzüm toplu olmadığı için bölgesel zayıflamak istiyorum yüzüm üst tarafım zayıflamasın istiyorum ve popom da zayıflamasın sadece basen :KK43:

Yüzüm toplu olmadığı için bölgesel zayıflamak istiyorum yüzüm üst tarafım zayıflamasın istiyorum ve popom da zayıflamasın sadece basen :KK43:
Benim de aynı sadece bacaklarim hafifi kalın. Her yerimden memnunum.53 kilo olduğumda bile insanlar yüzüme bakıp cok zayıfsın kilo al derlerdi. 45 kiloya düştüm ancak öyle eridi bacaklarim.

Benim de aynı sadece bacaklarim hafifi kalın. Her yerimden memnunum.53 kilo olduğumda bile insanlar yüzüme bakıp cok zayıfsın kilo al derlerdi. 45 kiloya düştüm ancak öyle eridi bacaklarim.
Benim bacaklar ince kilo verince kolum yüzüm inceliyor ya cok çirkin oluyorum 🙈

Benim bacaklar ince kilo verince kolum yüzüm inceliyor ya cok çirkin oluyorum 🙈
Oldum olası söyle yuvarlak dolgun yüzlere geniş omuzlara hastayım :) benim yüzümde hem ufak hem zayıf kilo alınca basenden verince koldan ve yüzden veriyorum. Hele saçlarim yanaklarima düserde anoreksik gibi oluyorum yaa

X