Çok kırıcı değil mi sizce de ?

Sanırım bir tek ben konudan bir şey anlamadım.
Kendinize bilezik istediniz ne kadarmış bana yazsana ben parasını atarım dediniz. Bileziğin küsuratını yazdığı için mi kırıldınız.
Yani açıkçası ben çok sorun göremedim, biri bir şeyin fiyatını sorsa ben de öyle atardım fiyatı oymuş yani kuruş neyse de 200 lira yazılır
Eşim bu yani her defasında küsüratını yazması istemesi kırdı dünkü hareketinden sonra
Öncekilerde çok takılmazdım ama bu defa söylemiş olmama rağmen yine küsüratı söyledi ve atmamı istedi
Şunu diyebilirdi “fiyatı 20200 sen 20 at” gece davulcuya saçtığı para tek 500

Benim merak ettiğim bu kadarcık parayla ev araba kredi bilezik vs nasıl alıyorsunuz ya
Ev kredimiz 7yıllık yani evler ucuzken almıştık Şuan taksidi 2bin lira
Arabamız epey eski ilk arabamız ama 20yaşında onun da kredisi 5bin 2yıllık kredi ile yani uçuk rakamlar değil
Ee geri kalanla da ev çocuk 3-4 ayda bir 10gr alınır

Bazı üyeler arkası yarın tadında konu açtıkları için detayları bizim bilmemizi veya tahmin etmemizi bekliyorlar sanırım. 😒
Hayır taksın isterse bir gecede 10bin taksın yabancı veya akraba ama benimle de 100-200 hesabı yapmasın hiç dert etmedim ama bu defa kırıldım

17 yıl koca bir ömür bana göre. Eşinize burda yazdığınız gibi söyleyemiyor musunuz?
Söyleyemiyorsanız neden? Söyleseniz zaten çözülecek. Kırıldığınızı ,üzüldüğünüzü söylediğinizde ciddiye alınmayacağınızı düşünüyosanızda geçmiş olsun. Böyle koca iyi bir koca değildir.

Kadınlar çok konuşur diyorlar ya yalan. Asıl konuşmaları gereken yerde konuşmuyorlar malesef. 🤦
Konuştum belirtmişim de daha önce söylediğimi
Ama tekrarladı 🤦🏻‍♀️

Kusurata gelene kadar düğün takisinin parasını neden attiginizi da anlayamadım ben. Calisiyo olsam eşim benden rica etse gelirken al diye asla istemem, aynı şekilde ben al diye rica etsem asla lafı bile geçmez ne alaka yani?
Düğün takısı değil yahu bana getiriyor 🤭

Eşim bu yani her defasında küsüratını yazması istemesi kırdı dünkü hareketinden sonra
Öncekilerde çok takılmazdım ama bu defa söylemiş olmama rağmen yine küsüratı söyledi ve atmamı istedi
Şunu diyebilirdi “fiyatı 20200 sen 20 at” gece davulcuya saçtığı para tek 500

Kocam aynısını yapsa bende kötü hissederdim. Haklısınız konuşun bence.

Sonra beyaz altın yapıp tak bari, sorarsa gümüş ya değerlencekmiş falan de geç altın yapınca noluyor sanki elde mi duruyor diye de bi laf at.

Düğün takısı değil yahu bana getiriyor 🤭
He ben düğünle ikisini birlestirmisim pardon 😅 erkeklere direkt söylemek lazım biseyleri. Yüzde yüz haklısınız ama kadın kafasıyla 😂 erkeklere fiyatını söyle dersen dümdüz söyler. Soyledigi Kusurati siz gondermeyin muhtemelen bişey demez. Derse de ay 100-200 lirayı da karından beklemeyiver bı katkın olsun deyin direkt anca jeton düşer bidaha kusurat soylemez 😂

Ay ben de bunu merak ettim. İnsan kardeşi, çocuğu için davulcuya falan para takar. Takmak isterse 100-200 tl taksın.
Anlaşılmadım
Takıyorsa taksın ama benle de hesap yapmasın
Düğünü olan görümcemin oğlu ablam kadar severim Allah biliyor ilk oğluydu isterse 10bin taksın umrumda olan benimle 100-200ün hesabını yapması
Şov yaptı diyenler var olabilir şov için yaptıysa da o zaman Benim için de 200 vermesi çok olmasa gerek.

He ben düğünle ikisini birlestirmisim pardon 😅 erkeklere direkt söylemek lazım biseyleri. Yüzde yüz haklısınız ama kadın kafasıyla 😂 erkeklere fiyatını söyle dersen dümdüz söyler. Soyledigi Kusurati siz gondermeyin muhtemelen bişey demez. Derse de ay 100-200 lirayı da karından beklemeyiver bı katkın olsun deyin direkt anca jeton düşer bidaha kusurat soylemez 😂
Daha önce de yaptı söyledim gülerek ama ee fiyatı o diyor yani atmamı istiyor diye anladım

Daha önce de yaptı söyledim gülerek ama ee fiyatı o diyor yani atmamı istiyor diye anladım
Ya bırakın Kusurati söylesin fiyatını sorduğunuz için o önemli degil. siz gondermeyin kusuratli kısmı sonra tavrına bakın. İsteyecek olursa azcik cirkeflesir insan karısından 200 lirayı da istemez yani dersiniz. Ama gülerek değil ciddi söyleyin😂

Birikimlerinizi gizli yapın o zaman derim,ev almak için yada araba almak için evet altın bozdurur ama ev boyası için bozdurulmaz bence.

Birikim için bilezik değil de çeyrek olarak alın saklayin yada bankada altın hesabı açın biriktirin ki banka daha iyi olur unutun ama çok acil bir ihtiyaç olmazsa bozdurmayin .

Eşiniz şuan ne iş yapıyor peki.

Birikimlerinizi gizli yapın o zaman derim,ev almak için yada araba almak için evet altın bozdurur ama ev boyası için bozdurulmaz bence.

Birikim için bilezik değil de çeyrek olarak alın saklayin yada bankada altın hesabı açın biriktirin ki banka daha iyi olur unutun ama çok acil bir ihtiyaç olmazsa bozdurmayin .

Eşiniz şuan ne iş yapıyor peki.
Aynı iş asgari ücret+prim alıyor özel sektör.

Küsüratı atmayıverin sizde hesabına.Sorarsa davulcuya o kadar bonkör olan bendende istemez heralde ne olsa karısıyım dersiniz.Bu erkekler niye böle acaba kafaları mı basmıyo,işlerine mi gelmiyo.Keşke bazen beyinlerini okuyabilsek 😏

Kolundakini vermeyip esindende isteyen bı ben değilimdir umarım.Ben kırılınca kiriyorum.Zamanla ogretebilirsiniz fazla fedakar olmayın.Zaten iyi niyeti suistimal etmez çoğu kadın .Yalnız bazı eşlere hem verdikçe fazlasını isterler hemde kadına bı bileziği çok görürler.Konu bilezik değil işte maddi manevi ne olursa...Ben durum varsa isterim şahsen.Neyim eksik kafası😁😂böylesi yaraniyor bazen ......Zorla yada durum yoksa değil tabikii

X