Çok kotü durumdayım

Çocuklarımı da istemiyorum dediği anda okumayı bıraktım. Çocuk ya bu, ben planlarımı bile evde beslediğim kuşa göre yapıyorum. Sorun ne okuyamıcam ama bu adamdan hayır gelmez. Çocuğunu silen adam senin nazını çekmez.

Hep de hamile kaldıktan sonra adamın evli olduğu öğrenilir.Daha hiç aksine rastlamadım.Ben surdan evime 5 dakikalık AVM ye gitmeye useniorum wala kaç gündür, millet şey uğruna ülke değiştirio.Bi de hiç görmediği adamın yanına iki çocuğunu getirip.Yahu adam sapik mi,hırsız mi,katil mi,manyak mi bu ne cesaret ya.Babalarinin suratını çekmezler ama evli adama kuma olmaya razı olurlar.Cocugu da doğurma yazık falan değil aldirirsan.Asil dogurursan yazık.Yaptiklarin yapacaklarının teminatı elindeki iki çocuğu nasıl yetiştiriosun ki karnindakini yetiştiresin.Hem.bu çocukların okulu noldu.Burda ne sıfatla kaliosunuz.Kacaksiniz muhtemelen.Gidin karakola kaçak olduğunuz tespit edilsin para falan ödemeden siz de çocuklarınız da sınırdışı edilirsiniz.Bizim derdimiz boyumuzu aşmış bı de siz gelin şenlik olsun iyice memleket.

Ayrı yaşasalar bile adam hâlâ evli…Karnınızdaki çocuk için kararınıza bir şey diyemem ama alın çocuklarınızı gidin ordan.Elin adamının yanında ne işleri var?Kendi öz evlatlarını bile istemeyen birisi sizin çocuklarınızı neden istesin?Adam taciz etse,dövse söve,karısı bi zarar verse ömür boyu unutamayacakları izler taşıyacak o çocuklar…

Allah düşmanımın başına vermesin, dizi gibi ya... Böyle bir adamın çocuğunu doğurmak istediğine emin misin peki?

Yapacak bir şey yok aileden para istenecek ülkeye dönülecek ve o çocuk aldırılacak ve sosyal medya işleri bitecek.

Açıkçası size çok üzüldüm. Neler yaşadığınızı bilmiyorum arkadaşlar çok kızmış aslında haklılarda ama Türkiye'ye gelmenizdeki en büyük etken bence Türkiye'nin para biriminin Özbek somonundan yüksek olması yani bu adam Afrika'da olsaydı gitmezdiniz bence. Bir diğer husus adam ailesinin sizinle konuşması buda bir nebze guvendirmis nasıl pislik insanlar ki size adamın evli olduğunu dememiş dilerim onların karıları kocaları da aynısını yapar tövbe tövbe. Tabi sizin hatalarınızı saydam nurdan Özbekistan a yol olur . Nikahlı değilsiniz çocuk yapıyorsunuz. Neyse olan olmuş Nasrettin hocanın dediği gibi testi kırıldıktan sonra kızmanın pek anlamı yok. İşiniz var mı çalışıyor musunuz kaçak mı kalıyorsunuz bunları bilmek lazım ama en kısa zamanda o adamdan kurtulun

Virüs bile durduramamış sizi oralardan kalkıp gelmişsiniz..Ben bir senedir il dışına çıkmadım. üşenmemişsiniz elin adamı için nerelerden gelmişsiniz🤦

Merabalar.Yardımınize ihtiyacim var durumum çok kotü.iki cocugum var.ben iki sene once sosyal medyadan biriyle tanıştım.once begenmedim ama zamanla beni bağladi kendisiye.ben özbekistanlıyim.türkcem iyi deyil kusura bakmayın.adamla sabahtan akşama kadar konuşuyordik.boşandım dedi bir tane kizim var anneside,eşimde Almanyada biriyle evli dedi.
Ben cok guveniyordum inaniyordum ona.Iki sene gecti kavgalarimiz oldu ama 2 -3 gun sonra barışıyordik.adamin ablalariylede abileriylede konuşuyordum sosyal medyada.
Adam bana gel gel diyordu surekli.gecen sene mart ayı icin bilet aldım Türkiyeye ama korona yuzunden yollar kapandı.yollar acilinca ben geldim sevdigim insana.
Ama adam çok çok degişikti.evde telefonunu kapatıyordu yada sessize alıyordu.dışari çıkinca açiyordu ariyorum meşgul.bende bir gun kavga ettim hayatinda başka birimi var diye.adam bana her şeyi anlatti 4 cocugu varmiş.ama eşiden boşanmiş eşi kalp hastasiymiş 4 senedir evlilik hayati yokmuş.coçuklarimi da istemiyorum onlar beni sevmiyor dedi.ben zor durumdeyken beni bırakip başka biriyle evlendi gitti hasta oluncede bana dondu ama ben kabul etmedim dedi.yeminler etti.cocuklarim ölsun boşandım o kadından dedi.bende inandım.günler aynı devam ediyordu.ama içimde şupeler vardi gideyim diyordum ama gidecek yerim de param da yoktu.ben ozbekistanda annem babam işimi birakip gelmiştim bu adam için babamda gidersen senin gibi evladim yok dedi ben kimseyi dinlemedim sevgi gözlerimi kör etmişti.
Adami her gun V diye biri arıyordu ama bu açmiyordu bir gun o numarayi telefonima ekledim.
Watsaptan yazdm kimsiniz eşimi aramissiniz dedim o da kim senin eşin dedi bende K dedim.o benim kocam 22 senelik evliyim sen nasıl bir kadınsın benim yuvami yıktin polise şikayet edcem dedi.ben şoke oldum.ve kadından ozur diledim ben bilmiyordum dedim.bana boyle şoyle dedi diye her seyi anlattim.kadın tamam dedi yasaktan sonra sizin eve gelicez bende cocuklarimla gelcem bakalim kocam kimi seçer dedi.bende tamam dedim o günden kadın sürekli aramaya başladi adami aşkım canım diyordu.bende gidecem diye evden ciktim ama adam beni bırakmadi ben seni seviyorum onu seviyor olsam onunle olurdum dedi hic bırakmadi hem gidecek yerim yoktu bide hamileyim.dunyalar gozume dar oldu ne yapcagimida bilmiyorum kimseye soyleyemem derdimi.ozbekistana gideyim diyorum param yok hem adam beni hamile oldugum icin bırakmiyor.o kadına gidecegi gun beni evden kovuyor😢.ben biliyorum onunlede beraber oluyor.kadın bazen ariyor beni kocamla bunu yaptik sunu yaptik diye.ben o kadınla derdim yok ellerini operim beni sevmese bile.çunku onunde hic suçu yok. O da bende kandırildık.ne yapacagimi bilmiyorum.karnımdeki cocugu istemiyorum bu adamdan boyle bir yalançi şerefsizden çocuk dogurmak istemiyorum.ne yapiyim bana bir yol gosterin lütfen.yazıdeki hatalarim icin çok özur dilerim turkcem çok kotü
Siz evlıyken başka bır adamamı gıttınız?Boşanmışmıydınız?

Burda ölüp kalsan o iki çocuk harap olur buralarda ..ağzını kapalı tut dön annenin evine çocuğunu dogur ise gir çalış çocuklara annen baksın kendini geliştir çalış artık koca olaylarinida bırak ..ne zaman kendine yetecek güçlü bir karakter olursan o zaman tanisirsin adamlarla evli olmayanlarla birde ...resmi olarak evlenmeden seks yapma.

Merabalar.Yardımınize ihtiyacim var durumum çok kotü.iki cocugum var.ben iki sene once sosyal medyadan biriyle tanıştım.once begenmedim ama zamanla beni bağladi kendisiye.ben özbekistanlıyim.türkcem iyi deyil kusura bakmayın.adamla sabahtan akşama kadar konuşuyordik.boşandım dedi bir tane kizim var anneside,eşimde Almanyada biriyle evli dedi.
Ben cok guveniyordum inaniyordum ona.Iki sene gecti kavgalarimiz oldu ama 2 -3 gun sonra barışıyordik.adamin ablalariylede abileriylede konuşuyordum sosyal medyada.
Adam bana gel gel diyordu surekli.gecen sene mart ayı icin bilet aldım Türkiyeye ama korona yuzunden yollar kapandı.yollar acilinca ben geldim sevdigim insana.
Ama adam çok çok degişikti.evde telefonunu kapatıyordu yada sessize alıyordu.dışari çıkinca açiyordu ariyorum meşgul.bende bir gun kavga ettim hayatinda başka birimi var diye.adam bana her şeyi anlatti 4 cocugu varmiş.ama eşiden boşanmiş eşi kalp hastasiymiş 4 senedir evlilik hayati yokmuş.coçuklarimi da istemiyorum onlar beni sevmiyor dedi.ben zor durumdeyken beni bırakip başka biriyle evlendi gitti hasta oluncede bana dondu ama ben kabul etmedim dedi.yeminler etti.cocuklarim ölsun boşandım o kadından dedi.bende inandım.günler aynı devam ediyordu.ama içimde şupeler vardi gideyim diyordum ama gidecek yerim de param da yoktu.ben ozbekistanda annem babam işimi birakip gelmiştim bu adam için babamda gidersen senin gibi evladim yok dedi ben kimseyi dinlemedim sevgi gözlerimi kör etmişti.
Adami her gun V diye biri arıyordu ama bu açmiyordu bir gun o numarayi telefonima ekledim.
Watsaptan yazdm kimsiniz eşimi aramissiniz dedim o da kim senin eşin dedi bende K dedim.o benim kocam 22 senelik evliyim sen nasıl bir kadınsın benim yuvami yıktin polise şikayet edcem dedi.ben şoke oldum.ve kadından ozur diledim ben bilmiyordum dedim.bana boyle şoyle dedi diye her seyi anlattim.kadın tamam dedi yasaktan sonra sizin eve gelicez bende cocuklarimla gelcem bakalim kocam kimi seçer dedi.bende tamam dedim o günden kadın sürekli aramaya başladi adami aşkım canım diyordu.bende gidecem diye evden ciktim ama adam beni bırakmadi ben seni seviyorum onu seviyor olsam onunle olurdum dedi hic bırakmadi hem gidecek yerim yoktu bide hamileyim.dunyalar gozume dar oldu ne yapcagimida bilmiyorum kimseye soyleyemem derdimi.ozbekistana gideyim diyorum param yok hem adam beni hamile oldugum icin bırakmiyor.o kadına gidecegi gun beni evden kovuyor😢.ben biliyorum onunlede beraber oluyor.kadın bazen ariyor beni kocamla bunu yaptik sunu yaptik diye.ben o kadınla derdim yok ellerini operim beni sevmese bile.çunku onunde hic suçu yok. O da bende kandırildık.ne yapacagimi bilmiyorum.karnımdeki cocugu istemiyorum bu adamdan boyle bir yalançi şerefsizden çocuk dogurmak istemiyorum.ne yapiyim bana bir yol gosterin lütfen.yazıdeki hatalarim icin çok özur dilerim turkcem çok kotü
Kimseye şimdiye kadar böyle sert bir yorum yapmadım kırmadım da. Belki ban yicem onuda bilmiyorum. Sizin bu türk erkeklerine merakınız nedir bilmiyorum gözümle şahit olduğum kaç tane Özbek var. Kadın evli çalıştığım firmada üretim bölümünde kocasının dibinde kaç kişiyle görüşüyor. Firmada kendi müdürüm olan E abinin bile çıkmasına sebep olan başka bir kişi iftiralariniz meşhur insanlara yapismayi çok seviyorsunuz. Tekrar başka bir genç kız nişanlıyım diyor elin adamıyla aynı evde annesiyle beraber yaşıyor. Bizde adet böyle diyor. B*k adetimi. Ne yapacaksanız yapın gidin kendi ulkenizde yapın. İnsanlar ne emeklerle yuva kuruyor evlat sahibi oluyor. Onun eğitim hayatını evlendiğini sıcak bır yuva ortamında görmek istiyor. Ama siz öyle değilsiniz. Siz diyorum çünkü geneliniz öyle oturma izni almak için. Çalışma süresini uzatmak için her türlü yola başvuruyorsunuz. Gidin ülkenizde yapın derken sunuda belirtmek istiyorum ki hiçbir canlı bu durumu kaldırmaz. Onlarada yazık tabi. Ama kendi insaniniz hemcinsiniz taş olsada kaldırmaz zaten.
Sizin ülkenin yarısından fazlası burada İstanbul'da hepsi ne alemde kimin yuvasını yıkıyor belli değil. Hangi yolda belli değil. Neden kendinize bunu yapıyorsunuz. Hicmi kadınlık gururunuz yok anlamıyorum ya. Bu cuma gecesi boşuna günah aldım ama öfkemi yazmasam delircektim.

Kız Türkiye'dekilerden biz ne hayır gördük ki sen görecen. Taa oralardan gelmişsin

Ben bazı kadınları anlamıyorum cidden. Gözünüz mü döndü? Aklınız mi şaştı nedir yani teee Özbekistan'dan Türkiye'ye evli bir adamla metres hayati yaşamaya geliyorsunuz?!
Adamın evli olduğunu bile bile hamile kalıp geride bıraktığınız kendi çocuklarınızı hiç mi düşünmüyorsunuz?

Erkeksizlik bu kadar mı göz döndürür aklî melekeleri hiçe saydirir?
Çekin cezanızı daha o 2 çocuğun ahı var bekleyin ki bu günler iyi günleriniz

Çocuklarıda getirmiş..hadi bıraksa yine iyi anane dede yanında hiç olmazsa,elin herifinin yanındalar bir de…
Ben bazı kadınları anlamıyorum cidden. Gözünüz mü döndü? Aklınız mi şaştı nedir yani teee Özbekistan'dan Türkiye'ye evli bir adamla metres hayati yaşamaya geliyorsunuz?!
Adamın evli olduğunu bile bile hamile kalıp geride bıraktığınız kendi çocuklarınızı hiç mi düşünmüyorsunuz?

Erkeksizlik bu kadar mı göz döndürür aklî melekeleri hiçe saydirir?
Çekin cezanızı daha o 2 çocuğun ahı var bekleyin ki bu günler iyi günleriniz

X