Saç Rengi ve Saç Boyama çok radikal bir karar aldım bana yardım edin lütfen

lolalucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
1.328
493
43
kızlar şu an saçlarım bayaa sarı oldu. ama ben aldığım ikiboyayı karıştırıp boyasam nasıl olr bana bir fikir verin lütfen... kendi resmimi ve boyaların resmini koyuyorum. fikirlerinizden sonra olumlu olursa hemen uygulucam sonra yeni halimi koyarım siteye...

Eklentiler

• $kjlkhh.JPG
    $kjlkhh.JPG
    33,6 KB · Görüntüleme: 73
  • $DSC_0046.jpg
    $DSC_0046.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 75
  • $DSC_0045.jpg
    $DSC_0045.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 72
kızıllık yapabilecek boyaları hiç tavsiye etmiyorlar canım sonra fikir değiştirince dönüş çok zor oluyormuş ama sen bilirsin tabi

sakın kzılı deneme canım valla kurtuluşu zor yavaş yavaş koyulaştır bence kestane daha iyi olur ama kızıl sakın deneme. hem çabuk akıyor hemde geri dönüşü zor. birde şuanki rengin açıkya 2 haftada akıp gider kızıl böyle saçlarına çamaşır suyu dökmüşssün gibi olur.

saçımda hafif kızıllık olsun istiyorum ve artık saçımı açmak istemiyorum. çok yıpranıyor. kararsızım...

tenin esmer gibi duruyor. ben esmerlere kızılı hiç yakıştırmıyorum canım ya. ama eğer bu bronzlaşmış halinse normalde açıksan tamam.
ama altın parıltıları olan kahveler var ya onlara bi baksan? bence koyultmak istiyorsan kızıl yansımaları olan değil de altın renkli yansımaları olanlara da bir bak derim.
yadaa küllü koyu bir kumral?

Son düzenleme:
sanki kızıl kestane değil de hafif bakırlı bir renk daha iyi olur. bence kahve köpüğü bakır karamel falan tenine daha uygun olur.

kızlar boyadım vallaha boyadımmmmmm.... işte fotolarımmmmm.... beğendiniz mi?

Eklentiler

• $DSC_0004.jpg
    $DSC_0004.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 71
  • $DSC_0005.jpg
    $DSC_0005.jpg
    87,6 KB · Görüntüleme: 69
  • $DSC_0001.jpg
    $DSC_0001.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 72
yeni başlık altında da beğeninize sunucam fotolarımı. ben beğendim vallaha...

bence sarıdan cok daha güzel olmuş güle güle kullan cnm:lepi:

valla böyle çok daha güzel olmuşa.s
sarı yaşını büyük gösteriyormuş, iyi ki boyamışsın

X