Çok yıprandım, sadece yazmak istedim

Kuzum İnan çok üzüldüm bende aldatıldığım için eşimden ayrıldım yardım alın psikolojik olarak bu yaşanan durumları ispat edebilirsen mahkeme tamamen uzaklaştırma kararı alır ama belirli bi mesafe üzerine ihanetin affı yok İnan çok zor ben affedemedim esas bu hikayede diğer kadına ne oldu kadın biraz da bastırmış gibi maalesef hamilelik dönemin de eşlere diğer kadınlar daha cazip gelebiliyor anlık bi hata mı deyim ne deyim bilemedim esas sen ne istiyorsun önce onu bi söyle kendine barışmak mı bitirmek mi bi süre daha ayrı kalmak mı ama destek al çocuğun çok küçük çünkü senin ona onun sana ihtiyacı var güzelim

Kapıyı cocukların acamayacagı sekilde kitleyin lütfen.
Sadece bu olay icin değil genel olarak.
Bir de bence avukatınıza anlatın.
Cekismeli dava da belki isleri kolaylastırır.
Ben de bunu anlamıyorm,evdeki gül gibi karısını aldatırken sinir kriizine girmiyorrlar,kadın hakkını arayınca giriyor.
Ohh ne güzel dünya.
Beter olsun!

Geçen sitede gezerkene, benim hikayem başlıklı bi konu okudum. Cutemom diye bir kadın yazmış. Aynı sizin hikayeye benziyor. Ulen dedim taa asır geçmiş üzerinden , kadın banlı duruyor. Ne işine yarayacak bu konu, boşa okudun derken sizin hikayeye denk geldim. İlginç bir tesadüf oldu.
Konuyu okurken en çok yan odada ağlayan bebeklere içim gitti. Allah aşkına ya güvenlikli bir siteye taşının ya da buna uzaklaştırma kararı aldırın.

Benim kastettiğim zaten tam olarak sizin ilk cümlenizdi. Bu kadar dram ağırlıklı bir olayda bu kadar ayrıntılı betimleme samimi gelmedi bana.
Düşüncenize saygı duyuyorum ama benim düşüncem bu şekilde.

İşte iş işten gectikten sonra takkeyi önüne koyunca hiç anlamadan çıkıyor o cümleler agzinizindan,sanki başkasından duymuş gibi yazabiliyorsunuz,kendimden biliyorum. Çok hirpalayici bir surec

Boşananlar sayfasına yazmışsın ki gece telefon konuşmasını duydum çocuk doğsun boşanıcam bitanem diyordu.
Buraya yazmışsın ki telefonda duyduğumda yeter artık beni bir daha arama diyordu.
Konu fake

Sizce de betimlemeler cok fazla değil mi? Oldukça amatör bir hikaye gibi.. duyguları alamadım ben..
Kesinlikle haklisiniz konu fake. Konuyu açan şahıs boşananlar topiğine yazmış ki telefon konuşmasında duydum ki bitanem çocuk doğsun hemen boşanıcam diyordu.
Buraya da yazmış ki yeter artık beni arama diyordu telefonda

Ne kadsr güçlü bir kadınmışsınız sizi canı gönülden tebrik ederim. Bu olay karşında ki davranışınızı hayretler içinde okudum. Eminim eşiniz böyle Bir kadını kaybettiği için köpekler gibi pişman olacak. Asla affetmeyin. Avukatınızdan kesinlikle saklamayın. Aslında böyle erkeklerin donuna kadar alacaksın ki aklı başına gelsin.

Sen şu Boşananlar ve Boşanmaya Çabalayanlar topiğimde beni ve kızçelerimi trolleyen kadınsın ama yine aynı hikayeyi yazdığın için cevap vermek istedim. Umarım uydurma değildir. Yapman gereken şey "eski" eşin için uzaklaştırma alıp çocuklarının can güvenliğini sağlamak ve avukatını durumdan haberdar etmek. He eşine gelince bırak ne hali varsa görsün,aldatmış üstüne olay çıkarmış. Böyle eş ölüyorum dese umrumda olmazdı şahsen.

Kendini yorma babyloading, meğer herşey yalanmış

Konu sahibi , bence sen süper bir insansın.
Gerçekten çok mantıklı hareketlerde bulunmussun, bu işin içinden de en güzel şekilde siyrilacagina eminim.avukatina söyle tabii ki, gerekirse uzaklaştırma çıkart. Umarım donuna kadar alırsın da çekiştiğine cekisecegine pişman olur

Ekleme;
pufff, iki üyelik alıp karşılıklı sohbet eden bir üyeye ikinci inanışım

Son düzenleme:
Bu konuyla ilgili başka yerde başka konuşuyor burada başka konuşuyor.
Konu fake yada bi kısmı

O değil ya o hala sitede aktif. Kullanıcı adını değiştirdi

O zamanda konusunda terslikler vardi diye hatirliyorum. Fake olma ihtimali yüksekti ve üyelik iptali olmuştu. Eşinin grup felan yaptiğini önce idaa etmişti, buna tepkiler gelincede kivirmaya çalişmişti.

Bu konuda bana pek gerçekçi gelmiyor. Dizi senaryosu gibi yazilmiş. Ilk olay bile, kim öyle bir cümleyi eşinin yaninda fisildar?

Hemen kadini nereden bildi, gidip müdürü ile konuştu? Hamile olarak nasil bindi uçağa? Niye o halde gidip eşinin müdürü ile ayni konuşmayi yapmiyor?

Bana 0 duygu yansidi. Hatta adam o kadar çildirirken sanki "aa baaak beni ne kaa seviyor ki çildiriyor, ah zavalli saçlari beyazlaşmiş" gibi bir his geldi hatta.

Tekrar okudum dün gece. Haklı olabilirsiniz

Allah bunları bıldıgı gıbı etsın .Hayran kaldım tavrınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…