Doğuma Hazırlık çook farklı bir cinsiyet tahmin yöntemiii...mutlaka deneyinnn !!!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sizce hangi cinsi
Merhabaa kızlaar...bende diğer tüm hamileler gibi hamile kaldığımı öğrenir öğrenmez cinsiyet konusunda müthiş bir meraka kapıldım...Türkçe tüm forumları okuduktan hatta ezberledikten sonra:) yabancı sitelere de bir göz atayım dedim bizden farklı birşey biliyorlar mı diye...ve DRANO TEST diye bir yöntemle karşılaştım...evde kullandığımız lavabo aç ile idrarımızı cam bir bardak yada kavanozda karıştırıyoruz 10-15 saniye içinde oluşan renk değişimine göre tahminde bulunuyoruz. Eğer karışımın rengi kahve, koyu sarı, siyah yada koyu mavi gibi oluyorsa bebğimiz erkek eğer yeşil pembe yada herhangi bir renk değişimi olmuyorsa bebğimiz kız oluyormuş...okuduğum yorumlarda yanılan pek olmamıştı ama nihayetinde bilimsel bir deney de değil tabiki ama sonuçta o heyecanı yaşamak eğlencli. Bu arada 12-13 haftalıktan önce pek işe yaramıyormuş bilginiz olsun. Ölçüler ise 2 yemek kaşığı kadar lavabo aç ve aynı oranda idrar...mutlaka karışımı dıaşarda balkonda camda falan gözlemleyin çünkü kötü kokuyor. Bu arada sıvı lavabo aç değil granül olanlar var ya onlardan kullanılacak...deneyimlerinizi bekliyorum...kolay gelsin... :KK1:
Tahminde bulunabilir misiniz

X