Cookie Çeyiz Telaşında :)

caglaaaa sana buradan da sesleniorum nolur artık cek su fotolarıı :)) ya kk pek giremiorum girdiğimdde ilk işim buraya bakmak oluo :)) sanırım zaten buraya bakmak icin giriorum yenı yazılarına okudum süper blogunda maşallah :))

sanırım dekorekoda bir kampanyadan aldım canım sık sık geliyor oraya

yalnız uyarayım cok ufaklar bunlar... ben zaten ufak istiodum koydugum yeri cok kapatmamaları gerekiyordu cunku

normal kırlent boyutunda degiller haberin olsun

teşekkürler bilgecim...

evet tatlım dolabımın altı komple cekmeceli... cekmece olmasa da cicek kabartma olan yerler asagı dogru uzasa da sanırım cok bi fark olmazdı yani şıklığından bir şey kaybedecegini pek sanmam :44: ama cekmecelerin kalmasını ben kendim istedim hem dolabın havasına uyuyordu hem de bana cekmece duzenlemek daha kolay geliyor... Kapagın ardındaki raflarda kendimi kaybediyorum cunku ben ama cekmecelerde ne ararsam bulabiliyorum rahatlıkla..

iç dizayna gelince benim dolabım 6 kapılı... sağ ve soldaki dört kapıyı 2 ser 2ser elbiseler icin ayırdık. Ortadaki 2 kapıda da yine askılarımız var ama altlarında istersek yorgan vs de koyabilmek icin takıp cıkarabildigimiz buyuk raflar ekledik...

rafların tam ortasında iki tane iç çekmecemiz var kemerlerimizi falan koyabilmek icin bölmeli olarak yapıldı... bir de ayrıca pantolon asıkılıgımız cıkıyor altından cekince

ayrıca dolabın sağ tarafında da içeri gizlenmiş bir boy aynamız var... o da cekince cıkıyor

bu arada sanırım bizim dolaın icindeki bütün raflar portatif yani takıp cıkarabiliorsun ihtiyacına göre baya kullanıslı olacak gibi duruyor bu sekilde ama kullanınca gorecegiz

gec gordum k. bakma foruma cok sık giremiyorum bu ara canım :KK34:

canım eger arada sırada buraya giriorsan mobilyanlarınla ilgili birşey danışmam gerek sana lütfen bana ulaşırmısın ?

X