Cookie Çeyiz Telaşında :)

Ben bu topiği önceden nasıl görmemişim hayret ettim ...Çok şey kaçırmışım ama neyse ki geç de olsa farkettim :) Tek kelime ile özet geçmem gerekirse 'bayıldım' herşeyine.

kizlar her kapta olcak diye bisey yok ama iclerinde kalay oluyor bilirsiniz o cizildiginde organafosfat sizintisi oluyor gercekten buyuk risk siz yinede yememeye calisin bende cok severdim tatlim eskiden ama o hastalari gorunce cok korktum Allah korusun sevdigime bisey olacagini dusunemem bile tehlikeye atmamak gerek kendimizi

merhaba ezgidem topiğime hos geldin... tesekkur ederim güzel sözlerin icin :KK3:

bencepembe, tatlım sen de benle paylas eger gorursen indirim... elektronik indirimi goren bana haber ucursun :KK9:

gecen seferki toplu ceyiz ekleme seansıma bunları eklemeyi unuttugumu fark ettim... kırlent manyaklıgımın son zincirleri nasıl unutmusum bunları :KK9:

$kýrlent.jpg $kýrlent2.jpg

ayy inanmıyorum yaa kusum demek ablanı gelin ediyosunuz :)

Allah mutlu mesut bahtiyar etsin ablacıgını tatlım :KK16:

YAAA EVET tatlım gelin oldum gidiyorum modunda oda:)
Dinlenme diye bir şey yok onda diyorum ben bu kadar yorgunluğa gelemem diye ,başına geldiğinde öyle gidip geliyorsunki diyr:) görürüüm seni o zaman diyor:)

amin tatlım hepimizi tatlışımm:KK16:

çağlacım yeni aldığın cicilerin çok çok güzel, mutlu günlerde aşkla kullanırsın inş.
şimdi benim sana bir sorum olacak.
ben yatak odamı kendim çiziyorum şuanda. sendende bir kaç fikir çalıyorum izin verirsen :KK16:
dolabının hepsinin altını çekmeceli mi yaptırdın. ben çekmecesiz düşünüyorum fakat çok uzun olup şıklığını kaybetmesinden de korkuyorum.
ayrıca dolapların iç dizaynını nasıl yaptın canım. düğününde yaklaştı, vaktinde pek yok ama yardımcı olursan mutlu olurum.

CAnım çok güzel bunlar nerden aldın acaba?

sanırım dekorekoda bir kampanyadan aldım canım sık sık geliyor oraya

yalnız uyarayım cok ufaklar bunlar... ben zaten ufak istiodum koydugum yeri cok kapatmamaları gerekiyordu cunku

normal kırlent boyutunda degiller haberin olsun

çağlacım yeni aldığın cicilerin çok çok güzel, mutlu günlerde aşkla kullanırsın inş.
şimdi benim sana bir sorum olacak.
ben yatak odamı kendim çiziyorum şuanda. sendende bir kaç fikir çalıyorum izin verirsen :KK16:
dolabının hepsinin altını çekmeceli mi yaptırdın. ben çekmecesiz düşünüyorum fakat çok uzun olup şıklığını kaybetmesinden de korkuyorum.
ayrıca dolapların iç dizaynını nasıl yaptın canım. düğününde yaklaştı, vaktinde pek yok ama yardımcı olursan mutlu olurum.

teşekkürler bilgecim...

evet tatlım dolabımın altı komple cekmeceli... cekmece olmasa da cicek kabartma olan yerler asagı dogru uzasa da sanırım cok bi fark olmazdı yani şıklığından bir şey kaybedecegini pek sanmam :44: ama cekmecelerin kalmasını ben kendim istedim hem dolabın havasına uyuyordu hem de bana cekmece duzenlemek daha kolay geliyor... Kapagın ardındaki raflarda kendimi kaybediyorum cunku ben ama cekmecelerde ne ararsam bulabiliyorum rahatlıkla...

iç dizayna gelince benim dolabım 6 kapılı... sağ ve soldaki dört kapıyı 2 ser 2ser elbiseler icin ayırdık. Ortadaki 2 kapıda da yine askılarımız var ama altlarında istersek yorgan vs de koyabilmek icin takıp cıkarabildigimiz buyuk raflar ekledik...

rafların tam ortasında iki tane iç çekmecemiz var kemerlerimizi falan koyabilmek icin bölmeli olarak yapıldı... bir de ayrıca pantolon asıkılıgımız cıkıyor altından cekince

ayrıca dolabın sağ tarafında da içeri gizlenmiş bir boy aynamız var... o da cekince cıkıyor

bu arada sanırım bizim dolaın icindeki bütün raflar portatif yani takıp cıkarabiliorsun ihtiyacına göre baya kullanıslı olacak gibi duruyor bu sekilde ama kullanınca gorecegiz

gec gordum k. bakma foruma cok sık giremiyorum bu ara canım :KK34:

düğüne birşey kalmadı canım doğaldır geç cevap vermen.
detaylı anlatımın için teşekkür ederim. cam bölümü beni çok cezbetti fakat çizimimede mobilya hoş olmaz dedi.
kendi çizdi onuda ben beğenmedim. düğün sonrası bana yardımcı olursun artıkın:KK53:
raf sistemin mantıklı olmuş, gayet ayrıntılı düşünülmüş. allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin canım. aşkla mutlulukla inş.:KK16:

çağlaaaa evli olmama rağmen , çeyiz topiğini zevkle takip eden biri olaraktan, evinin fotolarını 4 gözle beklemekteyimmm...

Gulizgulcum yorumunu yeni gördüm... Genelde öyle evimin tamamını detaylı olarak çekebileceğim vaktim olmuyor yavaş yavaş ordan buradan çekiyorum bloggera sardım da bu ara. :)

ekliyeyim buraya da birkaç foto en azından çeyizime aldıklarım şimdi evimde ne haldeler nasıl kullanıyorum o açıdan :KK9:

Bu mutfağımdan;

$IMG_3932.jpg

Bunlar da dekor amaçlı aldığım parçalardı...

$Fotor0720193348.jpg $Fotor0720215156.jpg $Fotor0720222050.jpg

Bu da meşhur yazı tahtam... Çeyizimdeki en özel parçalardan biriydi kullanmak için en çok beklediğim :KK52:

$IMG_43713.jpg

Merak edenler için ara ara burayı da güncellerim :KK31:

Ne de olsa ev aşkı alışveriş tutkusu hiç bitmiyor...

Resimler küçük çıkmış sanırım üzerine tıklamanız gerekecek

Bir de şu mutfak fotosunda görünen koridor tarafına aldırmayın fotoğrafı temizlik yaparken çektiğim için halısı yok :KK53:

Gulizgulcum yorumunu yeni gördüm... Genelde öyle evimin tamamını detaylı olarak çekebileceğim vaktim olmuyor yavaş yavaş ordan buradan çekiyorum bloggera sardım da bu ara. :)

ekliyeyim buraya da birkaç foto en azından çeyizime aldıklarım şimdi evimde ne haldeler nasıl kullanıyorum o açıdan :KK9:

Bu mutfağımdan;

Eki Görüntüle 773278

Bunlar da dekor amaçlı aldığım parçalardı...

Eki Görüntüle 773279 Eki Görüntüle 773280 Eki Görüntüle 773281

Bu da meşhur yazı tahtam... Çeyizimdeki en özel parçalardan biriydi kullanmak için en çok beklediğim :KK52:

Eki Görüntüle 773282

Merak edenler için ara ara burayı da güncellerim :KK31:

Ne de olsa ev aşkı alışveriş tutkusu hiç bitmiyor...

Resimler küçük çıkmış sanırım üzerine tıklamanız gerekecek

Bir de şu mutfak fotosunda görünen koridor tarafına aldırmayın fotoğrafı temizlik yaparken çektiğim için halısı yok :KK53:

ÇAĞLA iş yerinden bloglar açılmıyo..ilk işim blogunu bakmak olacak.ama burayada detaylı fotolar bekliyorum. evin çok şirin pamuk şeker tadında güle güle güzel günlerde otur canım..

merhaba hepsi çok güzel.
huzurla kullan.
benım beğendığım bı askı var nerden aldığını yazabılır mısın.
askım beğendı mutfak askısı demişin
teşekkürler.

ÇAĞLA iş yerinden bloglar açılmıyo..ilk işim blogunu bakmak olacak.ama burayada detaylı fotolar bekliyorum. evin çok şirin pamuk şeker tadında güle güle güzel günlerde otur canım..

gülizgülcüm teşekkür ederim tatlım :KK54: aminn

merhaba hepsi çok güzel.
huzurla kullan.
benım beğendığım bı askı var nerden aldığını yazabılır mısın.
askım beğendı mutfak askısı demişin
teşekkürler.

teşekkür ederim..

askılık Paşabahçe Mağazaları'ndan :KK34:

merhaba herşeyiniz çook güzel maşallah :) güle güle kullanın ben de çeyiz hazırlığındayım ve benim mağazalardan internetten beğnediğim gözüme çarpan herşeyi almışsınız :) zevklerimiz ortak demekki.bu başlığı ciddi olarak takibe alıyorum tam aradığım şeyler var çünkü.bu arada diğer konuda dikkatimi çekti eşiniz uzak bi yere gidiyo galiba.gemide falan mı çalışıyo

X