Cookie Çeyiz Telaşında :)

Ipuçu bile olsa harika görünüyor tatlımmmm:KK16:

Tamamını beklemekteyim ,mobilyaların bir kısmı ve duvar rengi harka.

Marka olarak adlaruı geçtiği fiyatları malesefki iki katına çıkarıyorlar...:KK43:

zorlu bir süreç olsa gerek maddi manevi...

Cookie'nin çeyizlerine bayılıyor,her gördüğümde ayrı hevesleniyorum :) herşeyin çok çok çok güzel. mutlu mesut,sağlık dolu günlerde kullanın :)

çok teşekkür ederim bebiklerimm hepinizee :KK16::KK54:

çağlam yine cicişleri toplamışsın canım iğneliğini çok beğendim ne kadara aldın canommmmmmmm :KK34:

kuzucum 4 küsür lira tas catlsa 5 lira falan olması lazım :KK31:

çağlacım yatak odana bayıldım miss gibi lavanta kokuları daha şimdiden burnuma geldi:KK9::nazar: country tarzını en başarılı şekilde sen gerçekleştireceksin valla çok seviniyorum maşallah allah'ım nazarlardan korusun :nazar::KK16: ben imkansızlıklardan dolayı beceremedim malesef ama eşimin sözü var ileriki senelerde istediğim tarz mobilyaları alacakmış o da country tarzına bayılıyor bi beş seneyi bulur heralde:KK9::KK9: kuşlarına iğnedanlığınada ayrıca bayıldım:KK9:

tesekkur ederim gamzecimmm ... Bence şeker mi şeker bir evin olacak eminim bir şekilde yanısatacaksın kendini zaten cok becerikli bir kızsın zevkli bir evin olacagına eminim cok da merak ediyorum :KK16:

önemli olan da icinde huzurlu hissettigimiz biz gibi olan evler kurmak zaten :KK16: eşinle zevklerinizin uyması cok guzel ve bu tarzı her gecen gun daha cok erkek seviyor :KK1:

zaman içinde Türk hanımlarının dekorasyon anlayısı değişti büyük ölçüde... bu artık beylere de sıçrıyor. Benim nişanlım da nee yine mi pembee diyen bir adamdı ama evimizin esyalı halini gordukten sonra bana "Aşkım ben cidden seviyorum sanırım artık bu pembe rengi yaa," dedi... :KK1:

kayınbabikim bile "Bizim gelin bu işi biliyor ya bu yasımdan sonra bizim evin tarzını da değiştirtcek bana bu gidişle," demiş

kadının fendi erkeği yenmeye her zaman devam edecek sanırım :KK9:

Ipuçu bile olsa harika görünüyor tatlımmmm:KK16:

Tamamını beklemekteyim ,mobilyaların bir kısmı ve duvar rengi harka.

Marka olarak adlaruı geçtiği fiyatları malesefki iki katına çıkarıyorlar...:KK43:

zorlu bir süreç olsa gerek maddi manevi...

saol tatlımmm

evet oyle zor birazcık ama güzelliği daha agır basıyor emin ol... tatlı kıpır kıpır bir heyecan :KK1: darısı basına :KK16:

çok teşekkür ederim bebiklerimm hepinizee :KK16::KK54:

kuzucum 4 küsür lira tas catlsa 5 lira falan olması lazım :KK31:

tesekkur ederim gamzecimmm ... Bence şeker mi şeker bir evin olacak eminim bir şekilde yanısatacaksın kendini zaten cok becerikli bir kızsın zevkli bir evin olacagına eminim cok da merak ediyorum :KK16:

önemli olan da icinde huzurlu hissettigimiz biz gibi olan evler kurmak zaten :KK16: eşinle zevklerinizin uyması cok guzel ve bu tarzı her gecen gun daha cok erkek seviyor :KK1:

zaman içinde Türk hanımlarının dekorasyon anlayısı değişti büyük ölçüde... bu artık beylere de sıçrıyor. Benim nişanlım da nee yine mi pembee diyen bir adamdı ama evimizin esyalı halini gordukten sonra bana "Aşkım ben cidden seviyorum sanırım artık bu pembe rengi yaa," dedi... :KK1:

kayınbabikim bile "Bizim gelin bu işi biliyor ya bu yasımdan sonra bizim evin tarzını da değiştirtcek bana bu gidişle," demiş

kadının fendi erkeği yenmeye her zaman devam edecek sanırım :KK9:

saol tatlımmm

evet oyle zor birazcık ama güzelliği daha agır basıyor emin ol... tatlı kıpır kıpır bir heyecan :KK1: darısı basına :KK16:

şu an o aşamada olan ablam var ,ve stres ,heyecan sevinç hepsi bribirine karılıyor ,gidip geliyoruz hep çokda yorgunluğu var tabi:)

anmin tatlım amin:)

canım herşeyin çok çokk güzel Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin:KK16: yatak odan benimde düşündüğüme çok yakınn musmutluu rüyalar görürsünüz inşallah tamamını bekliyorum :KK16: birde canım önemli birşey söylemek istiyorum 2 tane bakır kap almışsın salep ayran için yazmışsın ama onları kullanma nolur ben 112 de çalışıyorum acil tıp tknisyeniyim ve çalışma hayatım boyunca 1 kere karşılaştım ama çok sık olmaya başladı ORGANOFOSFAT zehirlenmesi yapıyor bakır kaplarda yemek içmek çok tehlikeli inan kurtarılması çok zor o hastaların çoğu malesef ölüyor benim 2 hastan vardı ve ikisinide kaybettik lütfen kullanma hatta at o kapları bakırları sadece süs olarak kullan canım yada bendede var bakır kahve fincanı ama içinde ayrıyetten porselen kapları var kahveyi oradan içiyorsun bakırla temas etmesin yiyecekleriniz

canım herşeyin çok çokk güzel Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin:KK16: yatak odan benimde düşündüğüme çok yakınn musmutluu rüyalar görürsünüz inşallah tamamını bekliyorum :KK16: birde canım önemli birşey söylemek istiyorum 2 tane bakır kap almışsın salep ayran için yazmışsın ama onları kullanma nolur ben 112 de çalışıyorum acil tıp tknisyeniyim ve çalışma hayatım boyunca 1 kere karşılaştım ama çok sık olmaya başladı ORGANOFOSFAT zehirlenmesi yapıyor bakır kaplarda yemek içmek çok tehlikeli inan kurtarılması çok zor o hastaların çoğu malesef ölüyor benim 2 hastan vardı ve ikisinide kaybettik lütfen kullanma hatta at o kapları bakırları sadece süs olarak kullan canım yada bendede var bakır kahve fincanı ama içinde ayrıyetten porselen kapları var kahveyi oradan içiyorsun bakırla temas etmesin yiyecekleriniz

aa benim eniştemde att ama hiç böyle birşey söylemedi bize annem ordudan aldı ta bakır tencere şuan çok üzüldüm atmam lazım o tencereyi evden :KK25:

aa benim eniştemde att ama hiç böyle birşey söylemedi bize annem ordudan aldı ta bakır tencere şuan çok üzüldüm atmam lazım o tencereyi evden :KK25:

canım denk gelmemiştir ona kimin ne vakayla karşılaşacağı belli olmuyorki benim gittiğim vakada bi amcayla teyze yumurta yemişler bakır sahanda adamın şuuru kapalı gibiydi saçmalamaya başlamıştı vucutlarında kasılmalar ve aşırı derecede huzursuzlukları vardı bağırıp çağırıyolardı saldırganlardı anlayamadık önce kim tahmin edebilirki sabah yemişler aldık götürdük hastaneye tahliller yapıldı o gün içinde önce teyze sonrada amca ölmüş . kurtarılması çok zor oluyor Allah korusun ben çok beğenirdim bakır tasları falan evime sokmam atık etrafımdakileride uyarırırm hepatmasanda içine çiçek ek balkonda dursun tatlım ama kullanma sakın

Cookie'nin çeyizlerine bayılıyor,her gördüğümde ayrı hevesleniyorum :) herşeyin çok çok çok güzel. mutlu mesut,sağlık dolu günlerde kullanın :)

ah cok tesekkur ederim ne guzel sozler...

daha guzelleri senin olsun canım

şu an o aşamada olan ablam var ,ve stres ,heyecan sevinç hepsi bribirine karılıyor ,gidip geliyoruz hep çokda yorgunluğu var tabi:)

anmin tatlım amin:)

ayy inanmıyorum yaa kusum demek ablanı gelin ediyosunuz :)

Allah mutlu mesut bahtiyar etsin ablacıgını tatlım :KK16:

merhaba tatlım tesekkurler güzel dileklerin icin

Allah rahmet eylesin anlattıklarına cok uzuldum... Biz nisanlımla köy kahvaltısını cok severiz her fırsat buldugumuzda mutlaka mado da ya da otantik bir yer gorursek orda yeriz... orda yumurtalar bakır sahanlarda yapılıyor bugune kadar bi sıkıntı cıkmadı allahtan :26:

ben bardakları zaten sunum icin aldım icine porselen kuplar yerleştirecegim kullanırken

ama bir tane yumurta tavam var bakır onu kullanmayı dusunuyordum korktum simdi :26:

canım denk gelmemiştir ona kimin ne vakayla karşılaşacağı belli olmuyorki benim gittiğim vakada bi amcayla teyze yumurta yemişler bakır sahanda adamın şuuru kapalı gibiydi saçmalamaya başlamıştı vucutlarında kasılmalar ve aşırı derecede huzursuzlukları vardı bağırıp çağırıyolardı saldırganlardı anlayamadık önce kim tahmin edebilirki sabah yemişler aldık götürdük hastaneye tahliller yapıldı o gün içinde önce teyze sonrada amca ölmüş . kurtarılması çok zor oluyor Allah korusun ben çok beğenirdim bakır tasları falan evime sokmam atık etrafımdakileride uyarırırm hepatmasanda içine çiçek ek balkonda dursun tatlım ama kullanma sakın

ay cnm valla yeni duydum bunu yayık ayranı satan yerler hep bakır taslarda veriyorlar ayranları çok içtim bende ozaman verilmiş sadakamız varmış bendede küçük bir sahan var korktum valla bende:KK53:

Evlenince çalışcak mısın? bu cici ceyiz bırakılıp işe mi gidiilir :):):)

ay ilahiii :KK1: bugun moralim yerlerde ama bu sozun yüzümü güldürdü Allah da seni güldürsün :KK9:

onu ben de cok dusunuyorum hatta sadece ben değil nisanlım da bu evi bırakıp nası işe gidicem ben ya olmaz ki diyor ama yapacak bir sey yok...

calısıcam canım dugunden sonra da... evde oturup kocişime cici mamalar pişirmek aklımı celmiyor degil ama sıkılırım ben bir sure sonra. Kariyer insanıyım biraz :KK1:

ne işle meşgulsun :) yaşın falan nedir?

seninle ilgili tek bildiğim süper zevkli bir insan olduğun :)

ay estagfurullah canım utandım valla... burdaki butun htunlar zevkli zaten :KK1:

basın yayın sektorundeyim..

25 yasındayım yaslandım azcık :KK1::KK1:

seninn dugunun ne zaman :44:

kansucummmm mesaj kutun doluymus canımmmm

Son düzenleme:
ben de 23 'üm :)
Daha tarih belirlemedik iş bulamadım çünkü. :/ Ama kısmetse önümüzdeki ekim kasım. yüksek lisans yapıyorum İK alanında. İzmir piyasası kafaları yedirtcek bana. :KK43:

Evinin fotolarını sabırsızlıkla bekliyorum. :) çok ciciler. Allah güle güle oturmayı nasip etsin şekerim.

Bu arada cupcake şeklindeki iğne şeysi evet adını bilmiyorum. onlar yeni mi gelmiş English Home'a daha internet sitelerinde bir hareketlenme yok :):)

inşallah en kısa zamanda hayırlı ve guzel bir iş bulursun tatlım iş olayı insanın kafasını cok kurcalıyor

sen de 2013 gelini ol, aramıza katıl ne guzel olur :KK16:

evet sanırım yeni gelmiş biz arkadasımla periyodik ziyaretlerde bulundugumuz icin bundan onceki gidişimizde gormemiştik :KK9:

yakında sitelerine de gelir sanırım :KK76:

aminnn diorum bu arada darısı basınaaa

Son düzenleme:
İnşallah canım sağol iyi dileklerin için :)

Bir de şey dikkatimi çekti sen fazla küçük ev aleti almadın mı? ya da fotosunu koymadın bi braun gördüm sanırım? ben almadım daha mesela mutfak robotu ya da rondo ne almalıyım ?:)

İnşallah canım sağol iyi dileklerin için :)

Bir de şey dikkatimi çekti sen fazla küçük ev aleti almadın mı? ya da fotosunu koymadın bi braun gördüm sanırım? ben almadım daha mesela mutfak robotu ya da rondo ne almalıyım ?:)

evet tatlım kucuk ev aletlerinden eksigim cok :KK37: supurgem meyve sıkacagım ve blender setim var sadece :KK1:

tost makinesi, dikey supurge, utu ve sac kurutma makineleri de alıncak :KK31:

anneler gununu bekledim hepsini bu ay alıcam indirim gorursem

ben mutfak robotu almadım pratik olmadıgı icin onun yerine braun blender setini aldım canım

braun mr 570 patisserie multiquick5 blender seti

kullananlar cok memnun hem buyuk hem kucuk haznesi var... her turlu isimi gorur sen de oyle bisey yapabilirsin ben buyuk haznesini dolaba kaldırcam mesela ama kucuk hazneyi elimin altında tutucam hemen sogan domates falan dogramak icin yemeklere :KK9:

hım o zaman öyle fazla abartmaya gerek yok ben mutfak robotu da lazım olur falan sanıyordum :) hatta ooohoo çok eksiğim var diyordum. Braun oldukça kapsamlı bir şeymiş:)

İndirimleri bizimle paylaşırsan sevinirim :)

tamam canım eve gidince anneme anlatacağım hemen çok korktum ya :KK25:

X