Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çörek otu yağı kullananlar buraya ;)

arkadaşlar bence kullandığımız çörek otunun markası çok önemli ben daha önce karden kullanıyodum çok fazla etkisini görmedim şuan gencay soğuk sıkma çörek otu yağı yazıyo üzerinde kullanmaya başladığımda adet dönemime 15 gün vardı çok fazla ağrım oldu normalde bukadar ağırmazdı ve sanki büyüdüler .hergün düzenli kullanıyorum .ayrıca bitkisel yapılan herşeyin bence var mutlaka etkisi hiç yok deil çünkü benim bu siteyi 2 senedir takip ediyorum.benim gösülerim avcumun içini felan doldurmuyodu sürekli burda duyduklarımı kullandım farklı farklı şeyler şuan gerçekten farkedilir derecede büyüdü elimden taşıyo eskiden 75 beden sütyenlerin içi boş kalıyodu şuan gayet ii doluyo ve psikolojikmende bana güven geldi kullanmaya devam ediyorum .

kaç gündür kullanıyosun tatlım?

çörek otuyla masaj yaptıktan sonra göğsünüzün altına sancı giriyormu kızlar

Son düzenleme:
yaklaşık 9 ay kullandım faydası oldu gibi sanırım yada ben gelişme gösterdim sağlıklı bi bilgi veremiyorum.
Uzun müddet kullananların görüşlerinide az çok okudum daha başka tavsiyeler yok mu

canım ben diğer markayı bayağı kullandım .bu gencay olanı 15-20 gündür kullanıyorum

slm arkadaslar ben de 2 haftadir kullaniyorum coek otu yagi ama bi degisiklik olmadi bazilari kasinma oluyor bu etki gosterdigine issarettir yazmis bende ne kasinti ne baska birsey daha etkili birsey yokmu fena taktim kafama yaaa buyumuyolarrrrr :KK43:

slm ben de 2 gündür kullanıyorum ç.o yağını :KK3: sertlik ve dolgunluk var. adet günüme de daha var yani adet belirtisi falan değil. ama aynen adetten önceki sertlik ve dolgunluk oluştu şimdilik. öğütülmüş siyah üzüm çekirdeği ve hurma da aldım bugün :KK3: inş bi gelişme olur

KIZZZZZZZZLLLLLLARR ARKADAŞIN BİRİ ŞÖYLE YAZMIŞ HEMEN PAYLAŞIYORUM!!!!!!!!

Merhabalar herkese,
Ben de görüşlerimi bildirmek istedim. Ben 3 aydır Bontavi Keçiboynuzlu Göğüs Büyütücü Bitkisel Kapsül kullanıyorum. Bir süre daha devam etmeyi düşünüyorum. Göğüs ölçüm 86 iken 3 aylık kullanımla 91 oldu. Çok memnunum. Herhangi bir yan etkisi yok. Herkese öneriyorum. Ailemde tıpçılar olduğu için hassasım bu konularda. Yıllardır karar verememiştim, en sonunda buna karar verdim. Kalıcı gibi görünüyor. Sizlere de önermek istedim arkadaşlar. Umarım işine yarar herkesin. Çünkü insanın ne kadar psikolojisini etkilediğini iyi biliyorum. Öpüyorum hepinizi.

BAŞKA DENEYEN WAR MI??? bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

bunu deneyen varmı acaba hap gercı ama.

:gitme::gitme::gitme:mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
cok uzuldun sanırım ukalalık ypmana gerek yok 2 senedr bu sıteye gırıyorum ve takıp edıyorum bu baslıgı.kremde yagda kullndım hangısının yarayıp yaramıcagını sorabılırsın bu tarz cevap vermek yerıne.kımsenın umıdını kırmak ıstemem tekrar soluyorum yapın surun ygları sız bılırsınız hıc degılse bu tarz yagları kullnırken ınsan mutlu oluyo ama kalıcı bı cozum ıcın bır sene duzenlı sursen anca 4 cm farkeder.

cok uzuldun sanırım ukalalık ypmana gerek yok 2 senedr bu sıteye gırıyorum ve takıp edıyorum bu baslıgı.kremde yagda kullndım hangısının yarayıp yaramıcagını sorabılırsın bu tarz cevap vermek yerıne.kımsenın umıdını kırmak ıstemem tekrar soluyorum yapın surun ygları sız bılırsınız hıc degılse bu tarz yagları kullnırken ınsan mutlu oluyo ama kalıcı bı cozum ıcın bır sene duzenlı sursen anca 4 cm farkeder.

arkadaşım ne ukalalığından bahsediyosun sen yaa.. ben orda aşağıdaki ifadelerden yaptım üzgün işareti kullanmak istedim ama yazı olarak çıkmış tamam mı ???????? war mı başka bi sorun hanımefendi????????????????

Ben baya düzenli kullandım ama dolgunluk çok kısa sürdü o da çok belirgin değildi zaten.x

bende kullanıyorum gerçi daha yeni 2 gün oldu kızlar biraz acı birazda ağrı var bende korktum açıkcası yaa dolgunlkta olmadı daha yeni diye düşündüm ama bırakmıcam kullanıcam bugün ölçtüm 81di göğüs altı of ya offff:26::85:

Son düzenleme:
ben dun başladm acayp acıyo ggslerm ve dolgunlk war ama kullnmadan once masaj yapyrdm onnda etkısı war tbı:KK9:

adetimi düzenlesin diye yazz 24+4 doğum kontrol ilacı vermişti doktorum.6 ay kullandım bariz büyüdü.zaten yan etkisi içindede yazıyor 2 beden fark etti. çok dolgun oldu göğüslerim bırakınca 2/3 ayda eski haline geri döndü. yani kalıcı değildi. ama evliler doğum kontrol hapı olarak onu kullansınlar eminim çok etkisini görecekler. ben eczanede çalışıyorum her o ilacı kullanana afedersiniz böyle böyle bir etkisi oldumu diye soruyorum hafif çekinerek ve hepsi oldu dedi bu zamana kadar.. şimdi bişey denicem merak ediyorum çünkü .ben yazz 24+4 ü kullanmayalı 7 ay oldu şu anda normal bedenlerindeler yani 80.ama ben 90 olsun istiyorum :KK43: hani süt artırıcı çaylar var ya humana stell tee içinde rezene ada çayı felan olan bir çay ... ondan iççem .sonuçta doğal.bakalım annelerin sütünü artıran bu çay memişleri büyütcek mi :KK66::KK52:

adetimi düzenlesin diye yazz 24+4 doğum kontrol ilacı vermişti doktorum.6 ay kullandım bariz büyüdü.zaten yan etkisi içindede yazıyor 2 beden fark etti. çok dolgun oldu göğüslerim bırakınca 2/3 ayda eski haline geri döndü. yani kalıcı değildi. ama evliler doğum kontrol hapı olarak onu kullansınlar eminim çok etkisini görecekler. ben eczanede çalışıyorum her o ilacı kullanana afedersiniz böyle böyle bir etkisi oldumu diye soruyorum hafif çekinerek ve hepsi oldu dedi bu zamana kadar.. şimdi bişey denicem merak ediyorum çünkü .ben yazz 24+4 ü kullanmayalı 7 ay oldu şu anda normal bedenlerindeler yani 80.ama ben 90 olsun istiyorum :KK43: hani süt artırıcı çaylar var ya humana stell tee içinde rezene ada çayı felan olan bir çay ... ondan iççem .sonuçta doğal.bakalım annelerin sütünü artıran bu çay memişleri büyütcek mi :KK66::KK52:

denersen sonucu buraya yazmayı unutma olurmu canım bende aynı şeyi içmeyi düşünüyorum da :KK52:

X