Corona var arkadaşınla görüşmen şart mı dedim diye küstü

3 kez neden boşanmış bence ona odaklanin. Ayrica corona hakkinda cok hassas olan birisinin kahvaltıya gitmesi ve evine birilerini çağıracak olmasi biraz tuhaf geldi. Çok güven veren biri gibi gelmedi bana

Senden baya büyük 3 kere ayrılmış
Çocuğu da vardır kesin.
Semde duygusal boşluktasın.
Akışına bırak be canım neden illa birilerini arayıp duygularını yıpratıyorsun ki

3 kez neden boşanmış bence ona odaklanin. Ayrica corona hakkinda cok hassas olan birisinin kahvaltıya gitmesi ve evine birilerini çağıracak olmasi biraz tuhaf geldi. Çok güven veren biri gibi gelmedi bana
Biri güya formaliteymiş, diğerinin kadınlı erkekli arkadaş grubu varmış, üçüncüyü bilmiyoruz o meçhul.

Siz daha önce de aynı kişi ile ilgili bir kaç konu açmıştınız. Sizden 10 yaş büyük ve üç kere evlilik yapmış, sürekli ota boka küsen biriydi diye sayfalarca yorum yapıldı ama sizin son konuyu okuyunca artık farklı düşündüğünüzü düşünmüştüm.
50 yaşında bu arada...ben ise 40
Benle o kadar her saat konuşan, özlüyorum seni diyen, her konudan konuşabildiğimiz, 1 aydır benle çok şey paylaşan, gece yarılarına kadar telde de olsa sohbet ettiğim adam şimdi beni ne arıyor ne soruyor.

Çok dengeli biri evet, neden dördüncüye dönüyor açık değil mi?

Sizin sinirler nasıl kaldırıyor böyle abuk bir karakteri?

Siz daha önce de aynı kişi ile ilgili bir kaç konu açmıştınız. Sizden 10 yaş büyük ve üç kere evlilik yapmış, sürekli ota boka küsen biriydi diye sayfalarca yorum yapıldı ama sizin son konuyu okuyunca artık farklı düşündüğünüzü düşünmüştüm.

Çok dengeli biri evet, neden dördüncüye dönüyor açık değil mi?

Sizin sinirler nasıl kaldırıyor böyle abuk bir karakteri?
Ama bence o hep kusen baskasiydi. Cunku o konuda 5 yildir (yanlis hatirlamiyorsam) falan sevgili olduklarini yazmisti. Konu sahibi hep kusenleri buluyor.

@sufisentir , biz de kendi açtığı konu da bunu kendisine açıklamaya çalıştık. Konu şu:

Başka duyurucuyla karıştırdığım için de 'beni banlatmak mi istiyorsun, amacın ne' tarzı bir şey demiş. Bol tripli bir kullanıcı sadece 40 yaşında olmasına şaşırdım.
5 yıllık narsist biriyle ilişkiden kurtuldunuz, sürekli erkeklerden şikayet eden bir konu açtınız. Üstüne son görüştüğünüz kişi 50yasinda, dediğine göre formaliteyle falan 3kez evlenmiş, netten tanışıp 1ay sonra evine gidiyorsunuz. Sonra adamın arkadaşı gelecek diye tartışıyorsunuz. En iyisi geriye yönelik neler yazdınız paylaştınız iyice bir okuyun. Durum hiç iç açıcı görünmüyor

reelde bir kere gördüğünüz adamı saatlerce "görüşme Corona kaparsın onunla görüşürsen benle görüşemezsin görüşme" diye darlamanız gözümün önüne geldi de ben buradan darlandım. neredeyse sokağa çıkma yasağına takılacak yaştaki adama çocuk gibi tembihler tehditler... sonra türk erkeği sorunlu, ee kadını da sorunlu maalesef.
ha bu arada 50 eski sevgilisi olsun mesele değil ama üç kere evlenip ayrılmış hem de eşi kızlı erkekli dışarı çıkıyor diye, abooov kaç kaç

Ama bence o hep kusen baskasiydi. Cunku o konuda 5 yildir (yanlis hatirlamiyorsam) falan sevgili olduklarini yazmisti. Konu sahibi hep kusenleri buluyor.

Yokmuş daha bir ay olmadı, kaç tane üç kere biri fake olan kendisinden on yaş büyük birini bir insan bir ayda bulabilir ki? Alın ekliyorum Daha nisanın 16’sında adamın konusu var.

Selam hanımlar burdaki fikirlere değer veriyorum. Bi konum daha var ama o spesifik bir soruydu şimdi yeni tanıştığım kişiyle ilgili size danışmak istiyorum.

2 hafta önce netten tanışıldı...ben 39 o 49...40-50 de diyebiliriz yani...Ben mühendis o kendi işyeri var ortaklı..Duygusal bi adam, iyi biri...Beni çok beğenip sevdi...Sevgi sözcükleriyle hitap ediyor ama ben daha temkinliyim...Hayatı biraz karışık geçmiş, farklı şehirlerde çalışmış iş.peşinde koşmuş....3 evlilik yapmış ilki çok erken yaşta...İkincisinde aldatılmış ve boşanmış...3yü de formalite yaptım dedi...Orası kafama yatmadı pek...Neden boyle bişey yaptın dedim...Kadın ydışından Tr'ye iş kurmak için gelmek istemiş ama 1 ay vize veriyorlarmış...Ortak bir arkadası demiş ki bu kadına yardımcı ol formalite evlen gelsin iş kursun sonra bosanırsın...Sırf iyilik amaçlı mı yani dedim evt dedi...sonra kadın işi yapamamış olmamış ve bosanıp gitmiş...Bunlar ama aynı evde yaşamışlar 1 yıl..Ama ben iş.peşinde baska illere gittim toplasan 4 ay durdum dedi...bilemiyorum...

Telefonda sohbetlerde üstüme titreyen, ben onu istemezsem olmayacak dersem diye odu kopan bi tavrı var...Hayatımın bundan sonrasında yerleşik düzen istiyorum, bi aile olup sevdiğim kadınla ölene dek hayatı paylaşmak istiyorum , bugune dek hiç aile oldugumu hissedemedim dedi...Coronadan dolayı daha yüzyüze gelmedik.

Evi hiç olmamış ev alamamış yani..yıllar once kardeşi ailede kendi borclarıyla mal mülk bırakmamış..şimdi o kardesiyle görüşmüyormuş..

Sorum şu; sizce bu kişiyi tanımaya zaman ayırmaya devam etmeli miyim? Yoksa olmaz mı bu iş sizce? ozellikle kendisinden bu kadar yas farkıyla büyük olan biriyle evlenenler de yorum yapsa sevinirim
Yüzyüze olmak önemlidir kokusu bile onemli insanın diyorum..kavun mu bu koklayıp alalım diyor...Benim dediğim şu cümleyi bu yorum beni de bitirdi şahsen...

Bir de elemanı iş kazası yapmış ve 1 ev parası ceza ödemiş ihmalden dolayı.....Bütün aksilikler nasıl başına gelmiş bu kadar acaba? Ev yok bi kere ve yakın zamanda alacak durumu da yok...Ben onu her yonden kurtarmış olucam hem imaj olarak basarısız evliliklerinin son basarısı hem yaş olarak cok daha gencim...Artı ünv terk kendisi lise mezunu oluyor yani...Hadi onu da gectim butun bu bahtsızlıkları doğru mu ? Yıllarca ordan oraya savrulmuş herkesin hatasının bedelini bu odemiş gibi anlattı....Hadi hepsi doğru diyelim bu sefer de psikoloji kalmamıştır yani adamda..

Yokmuş daha bir ay olmadı, kaç tane üç kere biri fake olan kendisinden on yaş büyük birini bir insan bir ayda bulabilir ki? Alın ekliyorum Daha nisanın 16’sında adamın konusu var.
Haklısın da yaşım ilerledi artık...tekrar tanıs bul...
Bu kadar yıldır alıştım yeni birine alışmak zor, asık olacagın biri cıkması lazım...

Ama adam istisnasız her lafımda küsüyor gercekten bıktırıcı...şimdi ben de aramamaya karar verdim yoksa coktan arayıp yumusatmaya calısırdım..her seferinde sürekli yumusatmaya calısmaktan yoruldum bu sefer aramıycam...arasam da buz gibi konusur zaten...adam haklısın hayatım oglen dusuncesizlik ettim dese iş.bitecekti ama hakaretlere baslıyor

Ben bu konusunu hatirlamistim. Yani yillardir birlikte oldugunu soylemis burada. Bilemiyorum, bu uye biraz kafa karistirici.

Ben bu konusunu hatirlamistim. Yani yillardir birlikte oldugunu soylemis burada. Bilemiyorum, bu uye biraz kafa karistirici.
Daha önce beş yıllık ilişkisi olmuş, ayrılmış bu sonradan. Burada bahsettiğide bu. Aynı kişi işe yanılmıyorsam üçüncü konu ve hep benzer dengesizlikler. Görüşmeli miyim diye bile yanlış hatırlamıyorsam konusu vardı.

Daha önce beş yıllık ilişkisi olmuş, ayrılmış bu sonradan. Burada bahsettiğide bu. Aynı kişi işe yanılmıyorsam üçüncü konu ve hep benzer dengesizlikler. Görüşmeli miyim diye bile yanlış hatırlamıyorsam konusu vardı.
Olabilir, ben hepsini takip edemedim. 😊 insallah dogru karar verir, ne diyelim.

Merhaba yine bana kızanlar olacak bu konudan dolayı ama yine de konumu açayım..

1 aydır biriyle konusuyordum, frekanslar ve düşünce yapımızın tuttuğunu hissettim...Her erkek gibi başta çok kibar, çok ilgili ve çok sıcaktı...Dediğine göre biri formalite 3 evlilik yapmış..İlki çok genç yaşta kısa sürmüş, ikincisinde de eşi arkadaslarıyla kızlı erkekli cok fazla dısarı cıktıgı için anlaşamamışlar...

Başta ben pek konuşmak istemedim pek internetteki adamlara güvenim yoktu ama o vazgecmedi ve zamanla tanıdıkca konusurken sanki kendimle konusuyormusum gibi bir his içinde oldum yani cok benzediğimizi hissettim...Saatlerce ve günlerce konustuk..Görüşme günümüze dair hayaller kurduk..50 yaşında bu arada...ben ise 40

Ben tek yasıyorum ve onun da evden cıkmadıgını dikkat ettiğini gözlemledim o da tek yasıyor evine kimse gelmedi ve buna güvenerek görüştüm 1 ay sonunda...Kahvaltıya çağırdı güzel bir gün oldu sohbet ettik falan..sonra evime döndüm...Bu arada bunun alıngan bir yapısı var.

Ertesi günü 8 aydır küs olduğu ama eskiden çok yakın kankası olan bir erkek arkadaşının evine geleceğini söyledi...Ben de buna tepki gösterdim, gelmese olmaz mı şimdi çünkü ben seni yemeğe de çağırmayı falan düşünüyordum ama başkalarıyla görüşürsen içim rahat etmez corona meselesinden dolayı dedim...Sen de riske girersin ben de dedim...O da sağol düşündüğün için ama ben o arkadaşıma güveniyorum o benim ailem dedi...Ben de görüntülü falan konusabilirsiniz dedim ama asla taviz vermedi ve o kişinin benden cok daha dikkatli oldugunu, titizlik hastası oldugunu soyledi...Ve ben bunları soyledikçe sinirlenmeye başladı ben 50 yaşındayım bana akıl mı vereceksin dedi ben ne yaptığımı bilmiyor muyum dedi ...En son dedim ki kusura bakma ben zaten senin eve gelirken bile 10 defa düşündüm ama sen şimdi görüşürsen senle görüşmeme kısıt koymak zorunda kalıcam dedim...Ve bunu mecbur yapmam gerekir diye düşündüm...

Bunun üzerine bana senin aslında derdin sana ayıracagım vakti o aksam baskasına ayıracak olmam dedi...Benim üzerimde baskı kurmaya çalışıyorsun, her şey senin istediğin gibi mi olacak? Beni bir de görüşmem senle diye tehdit ediyorsun dedi...

Ben kalakaldım çünkü bütün bunları düşünmemiştim sadece coronadan korkuyordum...Ama bunları duyunca tamamen şok oldum...Niyetimin bu olmadığını hangi ara onu kısıtlayacak kadın moduna gireceğimi zaten daha 1 kere görüştüğümüzü söyledim...Bana çok sinirlendiğini söyledi ve o günden beri yani 2 gündür selamı sabahı kesti....

Benle o kadar her saat konuşan, özlüyorum seni diyen, her konudan konuşabildiğimiz, 1 aydır benle çok şey paylaşan, gece yarılarına kadar telde de olsa sohbet ettiğim adam şimdi beni ne arıyor ne soruyor..

Sizce benim tepkim çok mu yanlış ve bu derece küsülecek kadar mı kötü bişey demişim?

İnternetten alışveriş yapmıştık, kendine aldıkları falan benim eve geldi duruyor onu bile sormadı almadı..
Ne yapmalıyım?
Evden eve ışınlarak gittiniz sanırım. Korona bulaşmaıdğına onkadar emin olduğunuza göre. Adamın bina kapısına dokunmak, asansör... her yerden bulaşabilir ama neyse. ayrıca 3 kere boşanmış bir adama güvenmeyin. O formalite dediği evlilikler kesin formalitedir(!)

Biri güya formaliteymiş, diğerinin kadınlı erkekli arkadaş grubu varmış, üçüncüyü bilmiyoruz o meçhul.
Hiç güven vermiyor ki, burda gördüğüm kadarıyla kadınlar son ana gelene kadar boşanmıyor, düzelmesi için her yolu deniyor. Üstüne bu şahsın 3 kez boşanması bilemedim ya

Bir önceki konuya dayanarak Türk erkekleri neden böyle yerine ben neden böyle adamları tercih ediyorum diye mi düşünseniz acaba? Mesela ben üç evlilik yapmış adama uzaktan bile bakmam. Hadi bir şekilde baktım diyelim eski karısının arkadaşlarına karışan, eski eşleriyle ilgili problemlerini bir aydır internet üzerinden tanıdığı kadına anlatan adama yüz vermem. Buraya kadarı eski konuyla ilgiliydi.

Gelelim bu konuya. Sizin kalkıp adamın evine gitmenizle adamın evine başka bir arkadaşının gelmesi arasında hiç bir fark yok şu dönemde. Gereksiz tribe girmişsiniz. Adamın bu hareketinizden sonra söyledikleri de tamamen ilk paragrafla ilgili, yanlış partner seçimi.
Çok güzel yakalamışsın :KK9: :KK45:

ne kadar dışarı çıkamasanız da en basitinden markete gidip geliyorsunuz
sizle görüşmeye gelince sıkıntı yok ama arkadaşıyla görüşmeye gelince sıkıntı oluyor, niye?
bence abartmışsınız ama karşı taraf da abartmış, öyle küsülecek bi konu da değil yani

Akıl yaşta değil baştadır sözü Ne kadar Doğruymuş meğer ...

Bu konuda ki her şey saçmasapan !!!

X