Covid-düğün-kv

Aynen katiliyorum insan ne olursa olsun anasina boyle konusurmu ya gelin hanimda memnun gibi geldi bana cokmu zor bu analari azcik simartmak mutlu etmek yillarca bak buyut Allah basimiza vermesin ogullarim boyle yapsa nasil uzulurum.

A
Ay hatirladim konunuzu Allah sabir versin size ya

Geçmişte neler olduğunu tam bilmiyorum.(yazdığınız özet dışındakileri)İnsanlar anlaşamayabilir bunu da anlıyorum.Tavırda koyulabilir.Hepsi anlaşılabilir ama eşinizin annesi ile olan konuşma şekli biraz fazla değilmi?İnsan kırıldığını,yapılanı onaylamadığını karşısındakine anlatırken daha dikkatli konuşabilir.
Özelliklede sizin yanınızda annesine karşı o tavrı göstermesi ve o üslupla konuşması bence üzücü.Sizinde bir evladınız olmuş,haklı olarak onu sakınıyorsunuz,evlat binbir emek ve umut...
düğün evet doğru değil şu ortamda haklısınız.Gün gelince gitmezsiniz zaten gelip zorla götürecek değildir.

Evet yasadiklarinizda siz haklisiniz ama eşinizin annesine tavrı Rabbim böyle evlat nasip etme dedirtecek cinsten...Annesiniz sizde biraz empati

Eşinizin annesine olan tavrı üslubu sizi nasıl rahatsiz etmedi hayret gerçekten...Eşine dur bı dakika ne yaşarsak yaşayalım saygini sınırını asma diyemedin mi?Sen daha çok keyif alio gibisin..Eşim annesine böyle davranicak zerre saygım kalmazdi annesine saygısı olmayan insanın eşine hiç olmaz!

Yorumlari anlamadim herkes niye bu kv yi korumuş??
Napsin kadin kendisinden nefret eden, tup bebek tedavisinin olumsuz olmasini isteyen kvsini mi korusun. Eşi annesiyle boyle konuşuyor diye üzülsün mü? Buradaki çoğu kadın anne diye heralde bu kadar korkunç bir kvyi koruyor.

Anne değilim bekarım evet konu sahıbı haklı kv kötu olabılır amma velakin bır evlat annesıne hakaret edemez. Daha usturuplu cevaplar verebılır. Mesafesını sınırını hakaret etmedende koyabılır. Bebek ıcın aradı mı düğününe çağırıyor demekte ayrı bı absurtluk pandemı var gelemem dese çok haklı ama bu şahısın herkesle arası kötü bence pekte annesinden aşağı kalır yanı yok

Son düzenlemeniz dahil konuyu okudum. Hepsi doğruysa kayınvalidenize yağmurlu havada su vermezdim ben olsam.
Eşiniz annesine saygısız davranıyor evet ama o da ne yaşadı neleri içselleştirdi, bir evlat olarak nelere kırıldı bilemeyiz öyle değil mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…