Covid pozitif

Çok sağolun ... Doğru soyluyosunuz ama çok isyan ettim son günlerde şimdi şikayet ettiğim şeyle sinaniyorum biraz daha sabırlı olmak gerek sanırım bu da ders oldu bana
En azından basınıza hastalık geldıgınde sınanıyorum diyebiliyorsunuz, neden ben demiyorsunuz.
Bu bile guzel.
Bundan sonra kıymetini bilirsiniz zamanın, yanınızdakilerın. Daha sakın davranırsınız Iste.
Allah evladınıza kavusurtursun saglıkla. Emin ellerde babasıyla bırlıktesuan, bunu dusunup gene sukredın siz.

geçmiş olsun Allah beterinden korusun. en azından onlar negatif ve hastane yerine evde tedavi olabiliyosunuz. pişmanlığı bırakıp iyileşmeye bakın. moral çok önemli hastalıklarda biliyosunuz
Sağolun ...Evet inanın onların negatif cikmasina da ,hafif geciremme de şükrediyorum eğer eşimde çıksaydı oğlum ortalıkta perişan olacaktı şükürler olsun Rabbime ..ama yine de üzülüyorum oğluma dokunamiyorum ya

Of yaa :KK43:cok gecmıs olsun Rabbım tez zamnda kurtarsın ve cocugunuza bır an once kavustursun ınsallah AMIN 🙏nereden bulştı bılıyormusunuz?

Ay bende de var şu an sinüs tıkanıklığı 🤪 korktum, nasıl gidiyor tedavi öksürük falan sarımsak yutun sabah akşam
😁 Sinüziti söyleme sebebim aslında koku kaybını ona baglamamdi yoksa bir bağlantısı yokmus Dr da söyledi rahat olun 😊 koku ve tad kaybı dışında hiçbir şeyim yoktu sarımsak deneyyim sağolun 😊

Cok cok gecmis olsun , oncelikle moralinizi yüksek tutun, hersey hallolur, amaşu bir gerçek ki agizdan cikan kelimeler gercekten bir sihir gibi dikkat etmek önemli
Çok sağolun ...Kesinlikle oyleymis resmen bir gün önce ağzımdan çıkan herşey önüme geldi resmen

Ben artık covidin bagisikliga baktığını düşünüyorum. Bu ara hep böyle çünkü!
Olabilir birde ben kendimi çok dinleyen birisi değilim hastalıkları ağır gecirmem çok şükür biraz da o yüzden geç kaldım sanriim doktora göre ciğer sırt ağrısından duramaama lazım

En azından basınıza hastalık geldıgınde sınanıyorum diyebiliyorsunuz, neden ben demiyorsunuz.
Bu bile guzel.
Bundan sonra kıymetini bilirsiniz zamanın, yanınızdakilerın. Daha sakın davranırsınız Iste.
Allah evladınıza kavusurtursun saglıkla. Emin ellerde babasıyla bırlıktesuan, bunu dusunup gene sukredın siz.
Yok biraz fevriyim ama hicbisey için neden ben demiyorum biliyorum bunda da bir sebep var mutlaka en basitinden elimdekielrin değerini anlamam gerekmiş ,sarılmanın lüks olduğunu gormem gerekmiş yada evde yalnız olsamda bisey yapamadigimi görmem lazimmis halsizlik ten uyuyup kalıyorum çoğu zaman ilaçlar biraz ağır ...
Doğru soyluyosunzu şükür ki babasıyla 😊

Yok biraz fevriyim ama hicbisey için neden ben demiyorum biliyorum bunda da bir sebep var mutlaka en basitinden elimdekielrin değerini anlamam gerekmiş ,sarılmanın lüks olduğunu gormem gerekmiş yada evde yalnız olsamda bisey yapamadigimi görmem lazimmis halsizlik ten uyuyup kalıyorum çoğu zaman ilaçlar biraz ağır ...
Doğru soyluyosunzu şükür ki babasıyla 😊
Pandemı ile beraber evde ozgurce sıkılmanın bile luks oldugunu ogrendık.
Meger bir cok sey luksmus. Sıkılmak bile.

Son zamanlarda bayağı konu açihirlar kovidle ilgili çok yayılmaya basladi
Yeni tür diyolar ya belirti vs değiştikçe sanırım farkında olunmuyo en basitinden eğer koku duyum hemen geri gelseydi açıkçası farketmeyecektim çünkü hiçbir şikayetim yoktu

Sağolun ...Evet inanın onların negatif cikmasina da ,hafif geciremme de şükrediyorum eğer eşimde çıksaydı oğlum ortalıkta perişan olacaktı şükürler olsun Rabbime ..ama yine de üzülüyorum oğluma dokunamiyorum ya

benim de iki buçuk yaşında oğlum:KK43: tahmin edebiliyorum halinizi. ama koyvermeyin kendinizi. eşiniz taşıyıcı olmuştur ondan bulaşmış olabilir.

siz şimdi iyilesince yapacağıniz şeylerin hazırlığını yapın:) moral en önemli şey. evlat hasreti zor biliyorum ama Allah dayanma gücü versin uzun zaman ayri kalmicaksiniz. kendinizi teskin etmeye çalışın

Cok gecmis olsun. Iyi ki oglunuza bulasmamis. Benim 18 aylik bebegim var, kendimden cok ona bulasma korkusu yasiyorum. Kucucuk daha, nasil ilac tedavisi alir vs ortada bsy yokken kafayi yiyorum...

Pandemı ile beraber evde ozgurce sıkılmanın bile luks oldugunu ogrendık.
Meger bir cok sey luksmus. Sıkılmak bile.
Kesinlikle ...Tez zamanda biter inşallah diyeceğim ama insanlar hiç umursamıyor inanın ben hastende serum tedavm için gittim 2 gün sonra evde kendim taktım gittiğimde çift bkat maske çift eldivenle gittim
Benim yanımda tedavisi başlayan adamı cikarlen kantinde 10 kisiyle çay keyfi yaparken gördüm bir ton laf ettim yanındakiler diyoki biz aynı evdeyiz zaten sıkıntı yok

Kesinlikle ...Tez zamanda biter inşallah diyeceğim ama insanlar hiç umursamıyor inanın ben hastende serum tedavm için gittim 2 gün sonra evde kendim taktım gittiğimde çift bkat maske çift eldivenle gittim
Benim yanımda tedavisi başlayan adamı cikarlen kantinde 10 kisiyle çay keyfi yaparken gördüm bir ton laf ettim yanındakiler diyoki biz aynı evdeyiz zaten sıkıntı yok
İnanmıyorum ya, sız aynı evdesiniz de birazdan kalabalığa karısacaksınız ya
Kul hakkından ölumden ölume sebep olmaktan asla korkmuyorlar.
Cehalet vırusten daha tehlikeli.
O insanlar yuzunden bitmezse bitmez
Size nerden gectı bir fikriniz var mı?

X