Covid pozitif

Çok geçmiş olsun bende evde atlattım . İlk bir iki gün evde iyiydim ama sonra kötüleştim 2.5 gün ishal ( kusura bakmayın belirtilerinden olduğu için söylüyorum) olunca en yakın hastaneye gittim aile hekiminin önerisiyle orada başta ilgilenmek istemediler gibi hissettim . İlk teşhisi koyan hastaneye gitmelisiniz dediler ama hiç halim yok . Hastane de fenalaştım o anda tansiyonum 8 olmuş daha da düşüyor öyle serum filan verdiler iki tane de anca topladım. 14 gün bitti negatif çıktım ama belirtiler devam ediyor 4-5 gün geçti tekrar gittim yine negatif öyle inandım. Belki biraz da psikolojik olarak yaşadım belirtileri . Yani içinizi rahat tutun . Geçer elbet eşinize takılmayın bu süreçte sadece hasta olanlar değil hasta yakınları da etkileniyor

Çok geçmiş olsun bende evde atlattım . İlk bir iki gün evde iyiydim ama sonra kötüleştim 2.5 gün ishal ( kusura bakmayın belirtilerinden olduğu için söylüyorum) olunca en yakın hastaneye gittim aile hekiminin önerisiyle orada başta ilgilenmek istemediler gibi hissettim . İlk teşhisi koyan hastaneye gitmelisiniz dediler ama hiç halim yok . Hastane de fenalaştım o anda tansiyonum 8 olmuş daha da düşüyor öyle serum filan verdiler iki tane de anca topladım. 14 gün bitti negatif çıktım ama belirtiler devam ediyor 4-5 gün geçti tekrar gittim yine negatif öyle inandım. Belki biraz da psikolojik olarak yaşadım belirtileri . Yani içinizi rahat tutun . Geçer elbet eşinize takılmayın bu süreçte sadece hasta olanlar değil hasta yakınları da etkileniyor
Çok geçmiş olsun darısı başıma inşallah ...Bende ilk muayene için özele gittum çünkü sinüzit diye düşündüm ama cihazları bozulmuş ve doktor kontrole gerek yok 14 gün geçince direk hayatına devam et dedi ..
Ben öyle bir risk alamam buradaki devlet Hastanesi'ne basvurucam kontrol için umarım yaparlar tüm testleri yani negatif görmeden bende normale dönemem sizin gibi ...
Evet mutlaka eşim üzüldü gerçekten tedirgin de oldu hergun kapıdan da olsa ugruyo ,görüntülü vs arayıp duruyo acmaaam panik oluyo çünkü Dr ciğeri kötü halde tıkanıp kalabilirim ilaçların yan etkisini kaldiramayabilir diye korkutmuş sağolsun .Oğlum gitmek istemiyo evi arkadaşlarını ozluyo vs mutlaka üzülmüştü yorulmuştum haklisiniz ama başıma bela oldun yetmedi bide bu hastalığı bela ettin lurtulsamda rahatlasam dedi bu kadarını da haketmiyorum ben keyif catmiyorun ki ve inanın temizlik yemek ütü tüm oskerime devam ediyorum 2 kat eldiven 2 kat maskeyle birde herşey ona kalsa ne yapacaktı bilmiyorum

Vardir bir hayır. Belki de elinden tutup saatlerce parka goturseydiniz bilmeden torununu parkta bekleyen yaşlı bir babaanneni katili olacaktıniz. Böyle düşünün.
Bundan sonra da dediklerinize biraz daha dikkat edin
Bizim cocuklardan hiç hoslanmayan ama köpek gibi üremekten geri durmayan bir komsumuz vardı. Çocukluğum o çocuklara beddualar etmesini,şak şak vurmasını duyarak geçti. Gerçekten iğrenç bir anneydi. Geçen yıllarda bu kadın bir bebeğini kaybetti ve bir anda (nispeten) iyi bir anne olmaya başladı. Daha sonra tekrar doğum yaptı ama o çocuğa bir beddua,bir tokat sesi falan duymadım mesela. Yaşanan olay kötü belki ama kadının kendine gelmesini ve kalan cocuklariyla iletişimini duzelttigi için belki de biraz da hayırlı... Sizin konunuz da böyle olabilir. Bundan sonra öfkenizi dile getirmeden birkaç saniye kadar sayın ve söylediğinizi - kalp kirdiginizi ve akabinde pişman olduğunuzu hatırlayın. Böylece o kelimeyi yutarsiniz. Yaklaşık 5-6 senedir ben de böyle yapiyorum, küçük ofke kontrolu sorunum için yoga-nefes egzersizi egitimi almaya başlamıştım, cidden ise yaradi

Çok geçmiş olsun darısı başıma inşallah ...Bende ilk muayene için özele gittum çünkü sinüzit diye düşündüm ama cihazları bozulmuş ve doktor kontrole gerek yok 14 gün geçince direk hayatına devam et dedi ..
Ben öyle bir risk alamam buradaki devlet Hastanesi'ne basvurucam kontrol için umarım yaparlar tüm testleri yani negatif görmeden bende normale dönemem sizin gibi ...
Evet mutlaka eşim üzüldü gerçekten tedirgin de oldu hergun kapıdan da olsa ugruyo ,görüntülü vs arayıp duruyo acmaaam panik oluyo çünkü Dr ciğeri kötü halde tıkanıp kalabilirim ilaçların yan etkisini kaldiramayabilir diye korkutmuş sağolsun .Oğlum gitmek istemiyo evi arkadaşlarını ozluyo vs mutlaka üzülmüştü yorulmuştum haklisiniz ama başıma bela oldun yetmedi bide bu hastalığı bela ettin lurtulsamda rahatlasam dedi bu kadarını da haketmiyorum ben keyif catmiyorun ki ve inanın temizlik yemek ütü tüm oskerime devam ediyorum 2 kat eldiven 2 kat maskeyle birde herşey ona kalsa ne yapacaktı bilmiyorum
Eve hiç girmiyorlarsa bence 2 kat eldivene filan gerek yok . Normal evde tek takılıyor gibi düşünün. Her gün duş çok önemli ve terlemeye bakın geceleri . Normal grip gibi düşünün ilaç kullanmiyorsaniz nane limon çayı için. Kendinizi çok yormayın dinlenin . Ben yataktan kafamı kaldırınca kafam geri yastığa düşüyordu ve bende ciğere inmemiş bile virüs . Size maşallah cidden umarım en kısa sürede atlatırsınız . Aaa bir de bol bol vitamin alın meyve tüketin

Rabbim size de şifa versin inşallah t Z zamanda kavuşun ...Bu durumda 2 dk yatmayip herseyi yaptığım halde eşim bunaldı düşünün hastanede yatsam ne yapacak ...
Oglum iyice hircinlasti ben burada arkadaşlarımla kalmak istiyorum diye agliyo ,orada da sürekli telefonla vs oynamak istiyomus eşim vermeyince vurmaya filan kalkiyomus ki hiç hırçın bı çocuk değildi sanriim onunda sinirleri yıprandı çocuğun düzeni herşeyi değişti dokunamiyorum yaklasaniyorum ..Esim olacak ta ondan sonra başladı yeter artık diye ...
Neye yeter artik diyor sizi neden kiriyor. Sanki bu sizin elinizdeydi. Moral cok önemli güçlü tutun moralainizi. Gecmis olsun insallah en kisa sürede çocuğunuza kavuşursunuz

Kovid geçiren arkadaşlar, sırt ağrısı yapıyor mu? Benim uzunca bir süredir geçmeyen sırt ağrım var başka bir şey yok.. oğlumda öksürük ve burun akıntısı başladı ☹️ Çok dikkat ediyorum ama şüphelenmeden de duramıyorum..

Bulunduğum şehir zaten hızlı çoğalan 5 şehir içine sık sık giriyor sağolsunlar ...eşime bualsmadigi için sukrediyorzu cunku polis ve buranın halki hiç umursamıyor sağolsun ama eşim aşırı titizdir ordaa resmen yikaniyorjm dezenfektanla diyo ...hoş bende dikkat ediyodum o ayrı ama ..
Hiçbir fikrim yok inanın

Geçmiş olsun.. hangi sehirdesiniz?

X