Covid pozitif

Artık bunu düşünmek anlamsız
Pandemi zaten bu herkese gelecek %80 belki de bazılarımız farkında olmadan geçirdik imkan yok gelmemesinin
Zaten riskli grupta da değilseniz inçinizi ferah tutun
Kendinizi yormayın iyi olunca yaparsınız :)
Çok şükür 😊 doğru diyosunuz biraz dinlenmek gerek sanriim çok sağolun

Korkup kendinize evham yapmayın ben kesinlikle yoktur diye gittim çıktı eşim ve oğlumda yok ki oğlumun neredeyse tüm bakımı vs bana ait eşimin çalışma saatleri yoğun ...Allah'a şükür şunu anladım bulasmayana bulasmiyo bulunduğum yerde herşeye en fazl dikkat eden bendim desem yalan olmaz komşum bile dedi ki sana geldiyse herkese gelir ama oldu inanın bahçede kaydırağı yalayan mi yerden her aldığını agzina sokan mi ararsiniz annelerin umru değil ama o kadınlarda bişey yok yada var ama gamsizliktan umurlarinda değil
Eminim ki vardr ama umursamıyorlardır
. 😔😔 zaten bu şeklde umursamayanlar yüzünden oluyor ne oluyorsa 😔😔 İnşaALLAH yoktur bizde boşa ehvam yapıyorumdur.. bebeğim prematüre en cok ona birşey olur diye korkuyorum.. 😔 peki eşinize ve çocuğunuza kaç test yapldı ? Çünkü bizm tanşn ilk testi negatif çıktı ertesi gün tekrar test yaplda pozitif çıktı bu sefer.. Negatiflere de inanmıyorum artk 😔😔

Çok geçmiş olsun, sakın kendinizi suçlamayın, siz öyle dediniz diye olmadı tabi ki. Kendinize çok dikkat edin, ilaçlarınızı kullanın, izole olun, sabır edin. bu da geçecek. Çok şükür ki oğlunuza bir şey olmamış. Allah sağlıklı ömürler versin.

Bende bilmeden coronali bikac kisiyle ayni ortamda saatlerce bulundum sonra onlarda ciktigini ogrenince doktora gittim hamileyim ustelik test yapmadi belirti yok diye bugun 5.gunum evde kapandim kaldim ins.bisey yoktur bende de cok korkuyorum velirti falan da yok ama o korku yetiyor insana

Kendinizi suclamayin. İnsanın Sabri tukenebiliyor bazen bende oğluma çok kızıyorum sonra gece uyuttuktan sonra pişman oluyorum diyorum yarın çok farklı bir gün olacak.. sizinki de geçici bir süreç kendinizi yipratmayin

Herkese çok çok teşekkür ederim arkadaşlar ,inşallah kimse yakalanmadan biter .2 gündür gece tikaniyorum uyanıyorum ama psikolojik olabilir çünkü üzülüyorum biraz dün eşya almaya geldiler tabi odadan çıkmadım oğlumun sesini duyuyorum içim gidiyo gitmek istemedi ağladı bana da seni artık sevmiyorum niye hasta oldun ki diye ağlayarak söylendi çok üzüldüm 2 gün sonra test yaptircam inşallah negatif çıksın dua edin ne olur ...

Dun eşim de saydi döktü giderken sağolsun ona da ayrı kırgınım

İyi akşamlar ,yaklaşık 10 gün önce klimadan dolayı sinuslerim tıkandı hep olur ..2 gün içinde geçti sonrasında bir anda koku ve tat kaybın başladı sinüzite bağladım .Ama burun tıkanıklığı vs grip hiçbir şey yook.

Hastaneye gittim tomografi vs çekildi ve ciğerlerim de epey lezyon vs çıktı covidle uyumlu ...Asla ciğerim de agri vs olmadı neyse eşimin ve oğlumun negatif çıktı şükür mucize bir şekilde ..
Onlar suan ayrı bir evde kalıyor ama içim aciyo resmen ..Bu testten bir gün önce hergun saatlerce parka çıkmak ,seninle oynamak istemiyorum ders çalışmam lazım gecenin korune kadar uyumuyosun beni de tutuyosun ( sarılarak uyur yada elimi tutar) ,işte ikinizde gitseniz de rahat rahat ders çalışsam vs diye eşime de oğluma da baya baya carladim .O gün oğluma son dokunuşum oldu 😔

Dokunamiyorum sarilamiyorum kendime lanet ediyorum Rabbim resmen al sana dedi .Parka çıkmak istemiyodum kapı dışarı çıkamıyorum evde yalnızım halsizlik ten kafamı zor kaldiriyorum ,oğluma sarilamiyorum ağızdan çıkana dikkat etmek lazimmis ....
Çok geçmiş olsun arkadaşım seni çok iyi anlıyorum bende hastanede tedavi görüyorum.. Rabbim herkese şifalar versin inşAllah.. Durumun kötüyse acil servisi ara ve yatış talep et evet çok yoğunluk var ama hastanede tedavi daha önemli.. Bende çocuklarımdan ayrıyım her aklıma geldikçe ağlıyorum ama sonda şükrediyorum onlar iyi diye aklına hep bunu getir.. Umarım en kısa zamanda Rabbim hepimize şifa verir evlatlarımıza kavuşuruz

Herkese çok çok teşekkür ederim arkadaşlar ,inşallah kimse yakalanmadan biter .2 gündür gece tikaniyorum uyanıyorum ama psikolojik olabilir çünkü üzülüyorum biraz dün eşya almaya geldiler tabi odadan çıkmadım oğlumun sesini duyuyorum içim gidiyo gitmek istemedi ağladı bana da seni artık sevmiyorum niye hasta oldun ki diye ağlayarak söylendi çok üzüldüm 2 gün sonra test yaptircam inşallah negatif çıksın dua edin ne olur ...

Dun eşim de saydi döktü giderken sağolsun ona da ayrı kırgınım
moralinizin En yüksek olması gerektiği anda size mi saydı ne kadar Üzücü hiç takmayın.. Elbet yaptığından utanır

Çok geçmiş olsun arkadaşım seni çok iyi anlıyorum bende hastanede tedavi görüyorum.. Rabbim herkese şifalar versin inşAllah.. Durumun kötüyse acil servisi ara ve yatış talep et evet çok yoğunluk var ama hastanede tedavi daha önemli.. Bende çocuklarımdan ayrıyım her aklıma geldikçe ağlıyorum ama sonda şükrediyorum onlar iyi diye aklına hep bunu getir.. Umarım en kısa zamanda Rabbim hepimize şifa verir evlatlarımıza kavuşuruz
Rabbim size de şifa versin inşallah t Z zamanda kavuşun ...Bu durumda 2 dk yatmayip herseyi yaptığım halde eşim bunaldı düşünün hastanede yatsam ne yapacak ...
Oglum iyice hircinlasti ben burada arkadaşlarımla kalmak istiyorum diye agliyo ,orada da sürekli telefonla vs oynamak istiyomus eşim vermeyince vurmaya filan kalkiyomus ki hiç hırçın bı çocuk değildi sanriim onunda sinirleri yıprandı çocuğun düzeni herşeyi değişti dokunamiyorum yaklasaniyorum ..Esim olacak ta ondan sonra başladı yeter artık diye ...

moralinizin En yüksek olması gerektiği anda size mi saydı ne kadar Üzücü hiç takmayın.. Elbet yaptığından utanır
İnşallah utansın oğlum her seferinde agliyo evime gitnek istiyorum artkafaslarimi istiyorum diye dün geldiklerinde de bahçede bisikelt vs sürdü burda kalcam diye ağladı epey ondan sonra beyefendi de patladı sogolsun ya diyorum ki belki de geçmedi belki hastane de yatıracaklar çünkü bu şekilde 1 gün bile dinlenemedim habire ev temizliyorum ki ya oraya ellediysem ya buraya ellediysem çamaşır yıka ütü yap yemek yap bunlar hepsini çift kat maske ve eldivenle yapıyorum dün aksma gittiler artık ellerim yara olacak elduvenden sık sık fegistiriyorum ama nefes almiyo elim ...
Dedim olurda sonuç kötüyse cocugu al yıllık iznini al defolup git en azından çocukla ilgilenenelr olur beni böyle hem psikolojik hem fiziksel olarak yoruyo
Sonra diyo ki eee böyle durnadan bişey yaparsan iyilesmezsin yatmamn lazım ben yatsam herşey üstüne gelse çıldıracaksin herhalde dedim

Rabbim size de şifa versin inşallah t Z zamanda kavuşun ...Bu durumda 2 dk yatmayip herseyi yaptığım halde eşim bunaldı düşünün hastanede yatsam ne yapacak ...
Oglum iyice hircinlasti ben burada arkadaşlarımla kalmak istiyorum diye agliyo ,orada da sürekli telefonla vs oynamak istiyomus eşim vermeyince vurmaya filan kalkiyomus ki hiç hırçın bı çocuk değildi sanriim onunda sinirleri yıprandı çocuğun düzeni herşeyi değişti dokunamiyorum yaklasaniyorum ..Esim olacak ta ondan sonra başladı yeter artık diye ...
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşAllah.. kimseyi dinlemeyip yatın dinlenin bırakın işler dursun yorgun kalmayın uzun süre.. Evet benimkilerde soruyor ne zaman geleceksin diye onları çok özledim ama eşiniz hasta olsaydı Allah korusun siz ona böyle mi davranıcaktınız hayır.. Bu zamanda sevgi Şefkat ilgi hoşgörü hepsi Olması lazım ki moral yüksek olsun.. Kusura bakmayın ama eşiniz tahammülsüz biri sanırım ve oğlunuz ondan etkileniyor olabilir.. Umarım herşey düzelir siz sakın üzülmeyin sağlıklı olun ki herşeyi toparlayabilesiniz

İnşallah utansın oğlum her seferinde agliyo evime gitnek istiyorum artkafaslarimi istiyorum diye dün geldiklerinde de bahçede bisikelt vs sürdü burda kalcam diye ağladı epey ondan sonra beyefendi de patladı sogolsun ya diyorum ki belki de geçmedi belki hastane de yatıracaklar çünkü bu şekilde 1 gün bile dinlenemedim habire ev temizliyorum ki ya oraya ellediysem ya buraya ellediysem çamaşır yıka ütü yap yemek yap bunlar hepsini çift kat maske ve eldivenle yapıyorum dün aksma gittiler artık ellerim yara olacak elduvenden sık sık fegistiriyorum ama nefes almiyo elim ...
Dedim olurda sonuç kötüyse cocugu al yıllık iznini al defolup git en azından çocukla ilgilenenelr olur beni böyle hem psikolojik hem fiziksel olarak yoruyo
Sonra diyo ki eee böyle durnadan bişey yaparsan iyilesmezsin yatmamn lazım ben yatsam herşey üstüne gelse çıldıracaksin herhalde dedim
Kıyamam size yaaa alıştığı ortamdan ayrılmak sizden ayrılmak kolay mı tabi arar annesini evini kuzucuk.. Ama bırakın ne söylerse söylesin Kalsın iş sağlığınızdan önemli mi hayır.. Elbet onunla ilgilenen olur siz kendinizi düşünün şuan onlar sağlıklı hasta olan sizsiniz ve iyileşiceksiniz ve herşey daha güzel olucak ben inanıyorum.. kendinize çok dikkat edin

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşAllah.. kimseyi dinlemeyip yatın dinlenin bırakın işler dursun yorgun kalmayın uzun süre.. Evet benimkilerde soruyor ne zaman geleceksin diye onları çok özledim ama eşiniz hasta olsaydı Allah korusun siz ona böyle mi davranıcaktınız hayır.. Bu zamanda sevgi Şefkat ilgi hoşgörü hepsi Olması lazım ki moral yüksek olsun.. Kusura bakmayın ama eşiniz tahammülsüz biri sanırım ve oğlunuz ondan etkileniyor olabilir.. Umarım herşey düzelir siz sakın üzülmeyin sağlıklı olun ki herşeyi toparlayabilesiniz
Eşim bir ufak burnu aksa hasta oluyorum galiba deyip nazlanan birisi ki onda çıksaydı yemin ediyorum ortalık inlerdi ailesi ayrı abartirdi kendisi ayrı ...Kızlarından supheleniomisti sadece test yapıldı o dönem bile annesi hastanelik oldu tüm dünya duydu vs sonuç negatif ben yaygara yapmayı hastaligimi kullanıp abartmayi bilmiyorum dedim

Eşim bir ufak burnu aksa hasta oluyorum galiba deyip nazlanan birisi ki onda çıksaydı yemin ediyorum ortalık inlerdi ailesi ayrı abartirdi kendisi ayrı ...Kızlarından supheleniomisti sadece test yapıldı o dönem bile annesi hastanelik oldu tüm dünya duydu vs sonuç negatif ben yaygara yapmayı hastaligimi kullanıp abartmayi bilmiyorum dedim
İşte erkeklerin çoğunun yaptığı şey.. İnsan endişelenir tabi evladı için ama onlar fazla abartmışlar.. Halbuki benim ailem kimseye bahsetmedi kimseyi üzmemek adına.. Boşver yaygara yapmak onların olsun siz uzanın dinlenin zencefilli limonlu çay yapın

İşte erkeklerin çoğunun yaptığı şey.. İnsan endişelenir tabi evladı için ama onlar fazla abartmışlar.. Halbuki benim ailem kimseye bahsetmedi kimseyi üzmemek adına.. Boşver yaygara yapmak onların olsun siz uzanın dinlenin zencefilli limonlu çay yapın
Doğru soyluyosunuz ...Bu arada siz neden hastanede tedavi goruyosunux kronik hastalığniz mi var ? Üzmek istemem cevap vermek istemezseniz anlarım

Doğru soyluyosunuz ...Bu arada siz neden hastanede tedavi goruyosunux kronik hastalığniz mi var ? Üzmek istemem cevap vermek istemezseniz anlarım
Olur mu Estağfirullah yok kronik rahatsızlığım ama ben biraz ağır geçirenlerdendim solunum sıkıntısı mide bulantısı çok çektim.. Çok bitkindim yatırdılar tedavi için ileri derece olanları tedavi için hastaneye alıyorlar

X