Cuma Zayıflama Yarışması Mezunlarının Başarı Hikayeleri

Super, muhtesem otesi yaa
kaptanim tebrik ederim ve bize de ayrica motivasyon oldu bu yazi resimler

Muhteşemsin emmis kaptanım.
Hayatın boyunca hep istediğin kiloda kalman dileğiyle.

Esraaaammm❤
Çok güzelsiinn❤Harikasın❤
Azmettin ve başardın.
Seninle ilk tanıştığımızda bi isim takmıştım sana.
Bayan irade
Doğru demişim bence. Onca kiloyu gıdım gıdım ama yılmadan hedefe ulaşana kadar savaşarak verdin. Seni tebrik ediyorum kuzum. Başarını doya doya yaşa ve hep böyle kal.

Harikâaaa tam bir istikrar ve irade ile çok güzel yeni birisi olusturmussunuz kaptanimm

Gözlerim yaşardı
Olağanüstü azmine hayranım senin

Merhabalar gectigimiz cuma günü 119 kilo ile basladigim kilo verme serüvenimde 79.1 kilo ile ikinci mezuniyetimi aldim
Daha yolum var hedef 67-66 ve son mezuniyet
Ben bu yolculuğun en önemli evresinin inanmak karar vermek ve harekete gecmek oldugunu dusunuyorum temmuz 2020 de basladim dogru beslenme ve hareketi hayatimiza koyduktan sonra verilmeyecek hicbir kilo olduguna inanmiyorum.
Benim şu hastalığım var buyum var inanin bahane bende de pcos ve insülin direnci vardi zor olsa bana olurdu artik yok elhamdülillah
Öncesi sonrası yapacaktim ama ana hedefe ulasinca yapacagim insallah fark daha bariz belli olur.
Kendi cabamla çıktığım bu yolda bana her yonden destek olan dustugumde kaldiran halden anlayan benim icin cabalayan canim kaptanim arkadasim E Emnis e gönlü güzel arkadasim Mehfam a canimin ici doktorum askkusum Diyet Salata e ve cok gonulden sevdigim kalbimizin yeri geldi bir attigi canım arkadaşım belmayne ye ve diger tüm 5. takim arkadaslarima gonulden tesekkur ediyorum.
Heyecanla 3. mezuniyet icin dönmeyi bekliyorum insallah herkes saglicakla ideal kilolarina ve hayalindeki kendine ulasir

Canım beniim nasıl onore oldum bilsennama herşeyi kendin başardın aşkkuşum bizim de yardımımız olduysa ne mutlu bize cnm sabırsızlıkla 3. mezuniyet için dönmeni bekliyoruz cnm başka kime nasip olmuş ki bu kadar karne

Canım canı gönülden seni tebrik ediyorum ve dediklerine sonuna kadar takılıyorum kilomuzun önündeki tek engel beynimiz.. eğer gerçekten istersek verilir bu kilolar

Kilo verme sürecinde bizleride buna şahit kıldığın biz sana teşekkür ederiz kolay değil gözlerimizin önünde 40 kilo verdin dahasıda gelecek inşallah

Giden 40 kilo kendine yaptığın en büyük iyilik ve yatırım oldu Seni seviyoruz Almılacım

Canım benim. Gönlü güzel gayretli arkadaşım. İyiki yollarımız kesişmiş de seni tanımışım. Bu iş sabır işi ve sen bu konuda hepimize örnek oldun. Son mezuniyetimize de birlikte yürüyelim inşallah

Mesajı geç gördüğüm için özür diliyorum

Ve seni tebrik ediyorum. Çabaladın, azmettin ve başardın daha da başaracaksın. İradene hep hayranım zaten. Maşallah
Benim için çok değerlisin, bunu biliyorsun değil mi?
İyiki varsın

Merhabaaaa ben de 14 Mayıs'ta mezun olduum
Öncelikle kaptim E Emnis e kaçamaklarıma sabrından,güzel sözlerle durumu açıklamasından ve diğer günler dengelemem için bana inancından, verdiği motivasyondan dolayı çoook teşekkür ediyorum
Ramazan'da hep kilo alan ben ilk defa kilo verdim
Ve canım arkadaşlarım yoldaşlarım Namaria m belmayne m Nikinik im ve sonradan katılıp gönlümde ayrı yeri olan muhursuzpusula m hepiniz iyi ki varsınız
Birçok diyet girişimim oldu ama Kadınlar Kulübü benim için dönüm noktası oldu
Başta değerli baş kaptanımız seaBahAR
olmak üzere diyet gruplarının açılması ve sürdürülmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Bu vesile ile ben de seni bir kez daha tebrik ediyorum, yolun açık olsun, kilodan uzak olsun.

Doktorcummm canım Burcum her şey için biz teşekkür ederiz
Diyetin boyunca planlı ilerledin,kendini sıkmadan hedefe ulaştın umuyorum kilo koruma sürecinde de bu bilinçle ilerler yine kendine göre bir düzende ilerlersin Ayrıca hem bireysel başarılarınla takımımızı çok kez gururlandırdın hemde takım içinde aldığın sorumluluklarla elini taşın altına koymayıda bildin bunlar içinde sana bir kez daha teşekkür ederim seni seviyoruz

Canımm benim, bu sitenin bana kattığı tanıştırdığı harika insan Seni gördükçe bin kat daha fazla sevinip, kilo verme konusunda inanılmaz büyük inanç ve motive kaynağımsın

Ya kuzuuu sen mezun mu oldun. Canım benim için de burası kesinlikle dönüm noktası oldu. Ne güzel gitti kilolar. Hep gittikleri yerde kalsınlar inşallah
Bu arada korumak vermekten daha zevkli tam sana göre. Biraz kaçırıp biraz sıkıyorsun
Yakında ben de döneceğim. Tekrar tebrik ediyorum seni ve çookkk öpüyorum

canım benim uzun zamandır girmedim girince bu güzel mesajını gördüm
canı gönülden tebrik ediyorum senin yoldaşlığın da muazzamdı tüm giden kilolarının kalıcı olmasını diliyorum aşkkuşum

Merhaba arkadaşlar,

Ben de 2. Kez mezun oldum. Ilk mezuniyet kilom 53 idi, simdiki 56. 53u yeniden gormek icin takimimla devam edecegim

Bu sefer genel olarak if şeklinde gittim. Degisik versiyonlarini yaptim, uzun versiyonunu da haftada bir seklinde son ayda denemeye baslamistim. Degistirebilmek ve ozellikle bayram gibi zamanlarin oncesi/sonrasinda uzun oruclar yaparak dengeyi korumak fikrini sevdim.

Kilo korumada da sezgisel yeme yöntemini arastirmaya basladim.

Arrietty_ kaptanim senin ozelinde tum takima kocaman sevgiler ve de teşekkürler. Takimin verdigi disiplin olmasa hic bir yontemde dikis tutturamiyordum yoksa.

Keyifli ve tempolu bir surec geçirdik hep birlikte. Simdi birazcik daha tempoyu dusurerek ama ayni planda devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…