Cuma Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar özgeçmiş istiyorsunuz yazayım.Doğdum doğalı kilo problemim oldu.Zaman zaman alıp verdim fakat hiç bu kadar çok olmamıştı.Kanser tedavisi gördüğüm için 8 yıldır hormon vesakinleştirici kullanıyorum.Hedefim 70 kg,inşaallah ulaşabilirim.Benide takıma alın.

merhaba ilkay benım adım bende bu dıyet grubuna katılmak ıstıyorum cpk azımlıyımdır.4 kılo fazlam var lutfen benıde alın

gerçekten zayıflamaya kararlı olanlar adres http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...smasi-744.html (3. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması) bekliyoruz bol bol yerimiz var. burdan göremiyorum bazen isteyen direk gruba yazsın.

Arkadaşlar bende varım.Şu an 111 kg yim.Hedefim 60kg.Ama önce çift rakamlı kilolara inmek istiyorum.

merhaba ilkay benım adım bende bu dıyet grubuna katılmak ıstıyorum cpk azımlıyımdır.4 kılo fazlam var lutfen benıde alın
kıslar bakın 14 takım ve 3 takım üye arıyor eger kararlı iseniz linklerde oraya gidebilirsiniz kolaygelsin .....a.s.

hanımlar bebişimin olduğunu öğrendiğimden beri kkdayım ama buralara gelmek bugüne nasipmiş. 1.69 boyundayım. bebişimn olması için bir takım ilaçlar kullandım. 65 kilodan 75 kiloya çıktım ve de hamile kaldım. hamileliğimde 20 kilo kadar aldım. şu an kızım 1 yaşında ve ben yeniden 74 kilo oldum yani hamilelikle alınanlar gitti. yalnız.. zaten 65 kilo ile balık etli bir hatundum, hamilelik öncesi aldığım kilo ile de artık şişman oldum :KK43:
lise yıllarında yatılı kalmamla beraber almış olduğum 10 kilo ile ideal olan 55 kilomu kaybetmiş, 65-68 arsında gidip gelmeye başlamıştım. ünv. bitti, evlendim ve ben hiçbir ara şöyle keyfimce bir iç çamaşırı takımı bile giyemedim, sürekli bi yerlerimi kapatmaya çalışorum hele ki doğumdan sonra tek işim bu.
şimdi yaz geliyor, geçen yaz 90-95 kilo arasındaydım. doğal olarak bu yaz beni yeniden görecekler için bir aşama kaydetmiş durumdayım. ama ben bir aşama kaydetmek istemiyorum ben ÇITIR ANNE OLMAK ıSTıYORUM. KIZIMLA YANYANA YÜRÜRKEN "ÇOK BOZULMUŞ" DEĞıL "BEBEK YARAMIŞ RESMEN" ı DUYMAK ıSTıYORUM. herkes de daha veremezsin, bu halini kabullen hali var. kabul etmiycem işte, gencim daha, vermek istiyorum.
spor salonuna yazıldım, çalışıyorum ama haftada 3 gün öğlen arası gidip terliyorum.
beni de alın aranıza, size rapor vereyim derken işin üstünde kalırım böylece.
bu arada hayal belki biliyorum ama çıtır rakamımı yazıyorum : 58 yani 16 kilo!
olmaz mı? olur olur :):) şu hayatta neler oluyor :):)

arkadaşlar slm bende katılmak istiyorum

çok kararlı ve istikrarlıyım bu konuda daha önce bi topiğe yazıyordum sürekli ama şimdi fazla kimse uğramıyo kendi kendimi motive edemiyorum ama kararlıyım buna eminim...

benim hikayem ; evlenmeden önce 63 kg dım boyum 1 72 yani öyle kilolu durmuyodum ama yine de 2 3 kg fazlam vardı. sonra evlendim ve 2 yıl içinde 77 kg ulaştım
sonra burayı keşfettim insanların başarı hikayelerini okudukça heveslendim imrendim :eek:

8 gündür diyet yapıyorum 73.5 kiloya düştüm çünkü gerçekten kararımı verdim

Son düzenleme:
kızlar bende 61 kiloyum ve 164 boyundayım 24 yaşımdayım aslında hep zayıf tım kendimi bildim bileli ama son bir kaç aydır abur cubura fazla dayandım ve bu yaza nişanım var çoook acil desteğinizi bekliyotum benide bir takıma alın lütfen.

Merhaba arkadaşlar ,

Ben 1.68 boyunda 64 kiloyum aslında 1,5 ay öncesine kadar 64 kiloydum.spor da yapıyorum bir de formula 7 kullanıyorum.hangi gruba katılabilirim

merhabalar arkadaşlar...
evlendiğimden beri hızlı bir şekilde kilo almaya başladım 18 aylık evliyim ve tam 18 kilo aldım hiç bir zaman çok zayıf biri olduğumu hatırlamıyorum ama bu kadara kadar da kilolu olmamıştım...geçen gün tartıya çıktım ve şok oldum resmen bütün günü ağlayarak geçirdim..ama günün sonunda dedim ki bunu kendime yapmaya hakkım yok titre ve kendine dön hesabı hemen bir diyetisyenden randevu aldım ve onun da kontrolünde her gün yürümelere başladım...henüz yeni başlamış olmama rağmen şimdiden bu işi başaracığımı ve güzel günlerin geleceğini hissediyorum..biliyorum arada mutlaka hayal kırıklıklarım , pes etmelerim,şikayet etmelerim...vs. olacak ama bi şekilde bu sorunu çözmek istiyorum en güzel şekilde...benim istediğim sıkıntılı zamanlarda aynı yolda yürüdüğümüzü bildiğim arkadaşların varlığını hissetmek ve bi şekilde sizlerden güç almak..sevgiler...
bu arada kilom 77 evlendiğimde 59dum ...boyum da 1.60...

Son düzenleme:
merhabalar arkadaşlar...
evlendiğimden beri hızlı bir şekilde kilo almaya başladım 18 aylık evliyim ve tam 18 kilo aldım hiç bir zaman çok zayıf biri olduğumu hatırlamıyorum ama bu kadara kadar da kilolu olmamıştım...geçen gün tartıya çıktım ve şok oldum resmen bütün günü ağlayarak geçirdim..ama günün sonunda dedim ki bunu kendime yapmaya hakkım yok titre ve kendine dön hesabı hemen bir diyetisyenden randevu aldım ve onun da kontrolünde her gün yürümelere başladım...henüz yeni başlamış olmama rağmen şimdiden bu işi başaracığımı ve güzel günlerin geleceğini hissediyorum..biliyorum arada mutlaka hayal kırıklıklarım , pes etmelerim,şikayet etmelerim...vs. olacak ama bi şekilde bu sorunu çözmek istiyorum en güzel şekilde...benim istediğim sıkıntılı zamanlarda aynı yolda yürüdüğümüzü bildiğim arkadaşların varlığını hissetmek ve bi şekilde sizlerden güç almak..sevgiler...
bu arada kilom 77 evlendiğimde 59dum ...boyum da 1.60...

hemen pes etmem takımımı yarı yolda bırakmam,hem gaz veririm hemde alırım diyorsan buyur 7. takıma uğra görüşelim.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/91083-7-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-633.html

hanımlar bebişimin olduğunu öğrendiğimden beri kkdayım ama buralara gelmek bugüne nasipmiş. 1.69 boyundayım. bebişimn olması için bir takım ilaçlar kullandım. 65 kilodan 75 kiloya çıktım ve de hamile kaldım. hamileliğimde 20 kilo kadar aldım. şu an kızım 1 yaşında ve ben yeniden 74 kilo oldum yani hamilelikle alınanlar gitti. yalnız.. zaten 65 kilo ile balık etli bir hatundum, hamilelik öncesi aldığım kilo ile de artık şişman oldum :KK43:
lise yıllarında yatılı kalmamla beraber almış olduğum 10 kilo ile ideal olan 55 kilomu kaybetmiş, 65-68 arsında gidip gelmeye başlamıştım. ünv. bitti, evlendim ve ben hiçbir ara şöyle keyfimce bir iç çamaşırı takımı bile giyemedim, sürekli bi yerlerimi kapatmaya çalışorum hele ki doğumdan sonra tek işim bu.
şimdi yaz geliyor, geçen yaz 90-95 kilo arasındaydım. doğal olarak bu yaz beni yeniden görecekler için bir aşama kaydetmiş durumdayım. ama ben bir aşama kaydetmek istemiyorum ben ÇITIR ANNE OLMAK İSTİYORUM. KIZIMLA YANYANA YÜRÜRKEN "ÇOK BOZULMUŞ" DEĞİL "BEBEK YARAMIŞ RESMEN" İ DUYMAK İSTİYORUM. herkes de daha veremezsin, bu halini kabullen hali var. kabul etmiycem işte, gencim daha, vermek istiyorum.
spor salonuna yazıldım, çalışıyorum ama haftada 3 gün öğlen arası gidip terliyorum.
beni de alın aranıza, size rapor vereyim derken işin üstünde kalırım böylece.
bu arada hayal belki biliyorum ama çıtır rakamımı yazıyorum : 58 yani 16 kilo!
olmaz mı? olur olur :):) şu hayatta neler oluyor :):)

ama niye kimse beni takımına almıyo ki yaasenağlama
tek başıma mı kaldım yani eyvahedigeldismile

bende bı takıma katılmak istiyorum..

kilo durumundan bahsedecek olursam boyum 166 kilom 89.. 92 dım 2 hafta once..
ama su zamanlardan ınanılmaz azımlıyım. yapcam hayatımın son kılo verme cabaları olcak bunlar biliyorum..
bıraz hesap verme ihtiyacı duyuyorum galiba :) yanı birilerinin eleştirisine kendimi sunmam gerek.
ama her ne olursa olsun inşallah başarcam eminim :KK66:
her gun ınternete gırebılıyorum. paylasımda da bulunurum.. yaptıklarımı yedıklerımı diyentisyenle gorusuyorum onun tavsıyelerını her zaman yazmaya da calısırım..
ha bu arada liseden beride hep kilo problemim oldu ama ergenlık donemınde hıc ustune gıtmedım.. sımdıye kadar hıc bu kadar cıddı olarak ıstememıstım zayıflamayı..

Son düzenleme:
ben gerçekten paylaşımın bol olduğu bir takıma girmek istiyorum..günde toplam 4-5 msjla kaynaşılmıyor çünkü:1no2:

günaydın takımcım
bu sabah itibariyle kilon tam 102.. oh be yine 1 kg dan fazla verebilmişim çok şükür

aa hay Allah takip listemdeki konuya tıklayıvermişim. Çok utandım bak şimdi hayAllah..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X