Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs önlemleri kapsamında alınan yeni tedbirler açıkladı

geçmiş olsunami gittiniz 😁
gecen haftada bizim bir akraba zaten hasta normalde yorgan dosek yatip hic ses etmiyor millet olecek heralde bi gidip helalleselim diyolar sonuc hepsi korona
safın biride vay nur yuzlu enistem diyip adami yalaya yalaya opmus resmen 😳
Yok aylar aylar sonra esim kahvaltıya gidiyor diye anasına bende gidim bari dedim tek hatamda vuruldum :KK70: he bizim aramızda da herkesi öpmeye çalışan vardı koronaya inanmıyordu oda pozitif çıktı :KK70:

Doğrudur, ben sakin bir ilçede yaşıyorum yazın çok sık indim sahile ama bir sorun yaşamadım.

onlardan da gına geldi beh :olamaz:
Ya ben yabancı düşmanı gibi algılanmak istemiyorum ama adamlarda para var. Sokaktalar ha bire yiyo içiyo geziyolar. Sanki biz turistmişiz gibi azınlıkta kalıyoruz. Burda da sanki tüm mağazalar kafeler onlara hizmet için var gibi. 😑 O yüzden kapansın diyorum.

Yok aylar aylar sonra esim kahvaltıya gidiyor diye anasına bende gidim bari dedim tek hatamda vuruldum :KK70: he bizim aramızda da herkesi öpmeye çalışan vardı koronaya inanmıyordu oda pozitif çıktı :KK70:
allahım ya soyle tek hatada vuruldum diyince cocuklar duymasin selami gibi avucumu acip kusasim geliyo resmen
arada bende boyle sacma hatalar yapiyorum çünku ☺️
dahada bakkala bile gitmem

Ya ben yabancı düşmanı gibi algılanmak istemiyorum ama adamlarda para var. Sokaktalar ha bire yiyo içiyo geziyolar. Sanki biz turistmişiz gibi azınlıkta kalıyoruz. Burda da sanki tüm mağazalar kafeler onlara hizmet için var gibi. 😑 O yüzden kapansın diyorum.
valla eğer öyleyse gayette yabancı düşmanıyım.
hele ki vatandaşlığı 250.000 tlye alanlara daha da bi düşmanım yani
ırkçı da diyebilirler hiç umurumda değil.

Birbirine misafircilik oynayanlar doysun şimdi. Birde inatla gosteris yapiyorlar kahve resimleriyle, pogaca boreklerle. Doyun şimdi, tek tek sikayet edesim geliyor. Ben 10 aydir dogru duzgun ne bir arkadasimla gorusebildim ne bir sosyal hayatim kaldi. Ustelik hastaligida ilk geçirenlerdenim

gecen haftada bizim bir akraba zaten hasta normalde yorgan dosek yatip hic ses etmiyor millet olecek heralde bi gidip helalleselim diyolar sonuc hepsi korona

Eklentiler

• 369FC743-AD95-4B25-913A-B6EBACBA8FA3.jpeg
    369FC743-AD95-4B25-913A-B6EBACBA8FA3.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 33
O zaman bir detay verip uyuyayım. Sabaha kadar sövsün herkes. Dolmuşta geçen sene ben ve eşim vardı bi de suudi bi amca vardı. Ayak tırnaklarını kesti çıt çıt yere. İndi gitti. 🤐

valla bunlar güzel güzel atlatirda, aylardir steril ameliyat eldiveni taklidi yapan ben hastanelik olursam çok gücenerim 😳
valla ben öyle oldum, çok sinir bozucu bir durum
dışarıdan gelince temizlenme şeklimi görenler bana deli muamelesi yaptı hiç olmayacak bir yerde o kadar saçma bi şekilde virüsü kaptım ki aşırı sinirim bozuluyor :KK53:

valla ben öyle oldum, çok sinir bozucu bir durum
dışarıdan gelince temizlenme şeklimi görenler bana deli muamelesi yaptı hiç olmayacak bir yerde o kadar saçma bi şekilde virüsü kaptım ki aşırı sinirim bozuluyor :KK53:
ben eve girerken uzerimde patlamaya hazir bomba varmış gibi giriyorum 😂😂😂 eller havada hemen giriste bi kolonya sıkıp banyoya gidip ellerimi yikayip anahtari paralari cuzdani vs yikayip sonra tekrar ellerimi yikayip bu sefer dezenfektan sıkıp maskeyi cikariyorum
sonra maskeye dokundum diye yine elimi yikiyorum ustumu cikarip yine elimi yikiyorum kisir bir donguye giriyorum evde 😂😂😂

Yabancı vatandaşların bu kadar umursandıgı bi ülkedeyiz çünkü biz gitsek yüzümüze bakmadan göndermeye çalışırlar onlara potansiyel Servet gözüyle bakılıyor baş tacları adeta yeter ki turist olsunlar gerçi Suriyeli konusuda malum bizden başka herkesin değeri vardır bi bu ülkede

enişte gıder ayak herkesı goturmeye karar vermiş🤩🤣

X