Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs önlemleri kapsamında alınan yeni tedbirler açıkladı

Yok bence,herkes normal vakit namazlarinda bile camiide. Biraz once gordum hatta tam saatiydi.
Yasak gelmedi cemaatlere
Ama evde toplanmak yasak. Sen evde kilma artik namazlari hanim abla 😂
Onlara yasak gelmedi demekki,eve yasak zaten olmadı kocalarıda dışarı atalım tek yaşayalım :KK53: bende gideyim şükür edeyim azcık ..

Bibiicim olsaydı dün açıklanırdı bence yasak diye.
asıl kapanmasi gereken her yer açık avmler camiler.
sırf halkın gözunde tedbir almamış olmayalim diye alınmıs tedbirler var ortada.
kitlesel bağışıklıga sürükleniyoruz itekleniyoruz maalesef.

Butce olmadigindan tam kapanmaya gidilmemesine hak verenler iban verildigini ve bir ton kesilen cezanin nereye harcandigini düşünüyor acaba?
Zira maskeler bile bedava ne kadar zaman dagitildi da bitti para.
onlar bizim bütçemize girmiyor isviçrenin bütçesi onlar

Canım sen ciddi misin saka mi yapiyon anlamadim
Yok valla saka degil. Esimin akrabalari boyle garip insanlar. Evde ben olayim yeter onlara hemen gelmek istiyorlar. Ben iceri almak istemedigimde deli gozuyle bakiyorlar bana. Kapali balkonumuz var oraya oturmalarina izin veriyorum sadece. Salona almiyorum.

Saka gibiler dimi,ayni sehir icinde yasiyoruz bizde kalmak isteyen mi ararsin,hastaneye randevuya gidip donuste gelmek isteyen mi ararsin her turlu deli var

Yok valla saka degil. Esimin akrabalari boyle garip insanlar. Evde ben olayim yeter onlara hemen gelmek istiyorlar. Ben iceri almak istemedigimde deli gozuyle bakiyorlar bana. Kapali balkonumuz var oraya oturmalarina izin veriyorum sadece. Salona almiyorum.

Saka gibiler dimi,ayni sehir icinde yasiyoruz bizde kalmak isteyen mi ararsin,hastaneye randevuya gidip donuste gelmek isteyen mi ararsin her turlu deli var
Gerçekten cok degisikmis saka gibi. Ben bunlar eskide kaldi diye düşünüyordum. Kabul etmene sasirdim birde oyle birine benzemiyorsun. Bu tarz seylerde sessiz kalacak birine benzemiyordun yani.
Eskiden olurdu yakinken ugramak falan.
Ben cok izoleyim yani normal zamanda bile davetsiz kabul etmem ya da habersiz birde istersem kabul ederim.
O yuzden suan dusununce nasil katlandgini valla anlayamiyorum. Yerinde olsam olay cikartirdim.
Çünkü suan o hastaneye neden geldikleri belli bile degil. Kimse kendini virusu kondurmuyor içgüdüsel olarak.
Kapiyi acma evde yokum dersin.
Yasadgin yer büyük serhir mi kucuk ilce mi

X