D vitamini kullanan varmi

Peki kızlar kaç çıktı d vitamini değerleriniz, ref aralığının ne kadar altındaydı.

yok canım bana ayçekirdeği yağı gibi hissediyorum kolay geldi açıkçası zaten az bişey peşinden de su içiyorum
Yag oldugu icin su icmeyin emilim acisindan yogurt yada zeytinyagi iyi . Yogurt kalsiyum d vit ile birlikte daha iyi. Referans araligi hastaneye gore degisiyor. S. İcaginda 30 alt birimdi . Benim 15 cikmisti

12.haftamdayım bende ama ne doktor ne de sağlık ocağındakiler dvitamini kullanmam gerektiğini söylemediler bi sorun olur mu acaba ya?Kafama takıldı şuan.Kan testi de yaptırmıştım bişey demediler

12.haftamdayım bende ama ne doktor ne de sağlık ocağındakiler dvitamini kullanmam gerektiğini söylemediler bi sorun olur mu acaba ya?Kafama takıldı şuan.Kan testi de yaptırmıştım bişey demediler
Banaa sağlık ocağı verdi vitaminin içinde de var ben kullanmıyorum gebelik kategorisi c olan biilac zorunlu olmadıkça kullanılmaz diyor d vitamini ni olcmediler güneş yok diye her önüne gelene yazıyorlar

Kızlar 12 haftalık hamileyim d vitamini değerin 13 çıkmış çok düşük Diye çok taktım günde 30 damla devit 3 verdi sizlerde kullanmışsınız benim durumunda olan var mı

Monovit 9 damla saglik ocagindan al kullan her gun dedi doktorum sonra saglik ocagina soyledim doktorun al dediyse veririm dedi iciyorum vala her gun bebegim icin faydali olmayacaksa almam ama kemik gelisimi icin onemli muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…