Daha önce düşük yaşayanlar bakabilir mi

Atesbocegiiii

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
928
231
Merhaba. 10 haftalık olması gereken bebeğim 6+2 de kalmış kalp atışı oluşmadı. Lekelenme ile başladı 1 hafta sonra yavaş yavaş kırmızı oldu. 2 gün öyle sürdükten sonra kasıklarımda çok ağrı oldu. Ayağa kalkınca birden vajinadan su boşalır gibi löp diye biseyler düştü. Gidip baktığım da ise kocaman ciğere benzer bir kan pıhtısı gibiydi. Önce o kadar sandım. 10 dk sonra tekrar ayağa kalktım ve daha büyüğü geldi sert gibi ama kan pıhtısı. 10 dk da bir aşırı kanama( çeşme gibi) ve löp löp düşen kocaman pıhtılar geldi. Baya büyük gelmeye başladı. Ama bir bebek et parçasi gibi bir şey yoktu. Annem bu pihtilari görünce şoka girdi. 2 düşük yaşadm böyle bişey gormedm dedi normal et parçası geliyor normalde dedi. Bu 2. Kaybım di. Doktorum genetikte pıhtılaşma olacağından suphelenmisti. Varis ameliyatı da olmuştum 3 ay once. Düşük yaşayanlar böyle büyük yaklaşık 10-15 tane et gibi pıhtı attım siz de böyle bir şey oldu mu? Acaba pıhtılaşma mi var bende ondan mı böyle parçalar geldi? 2 saat sonrasında acile gittim düşmüş ama kan kalıntıları var onları kürtajla alcam deyip aldı böyle düşük yapan varmi

evet bende o sekilde yasadim kalinlasan rahim duvari ve bebege ait dokular o sekilde dökülüyor. bendede bir iki pihti parca biseyler kaldigi icin kurtaja alinmistim

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm🥺 Rabbim imtihanlarimizi kolay eylesin.Saglikli hakkımızda hayırlı olanı en kolay şekilde nasip etsin.Rabbim ahirette kavuşmayı nasip etsin inşallah.Rabbim sabırlar versin

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm🥺 Rabbim imtihanlarimizi kolay eylesin.Saglikli hakkımızda hayırlı olanı en kolay şekilde nasip etsin.Rabbim ahirette kavuşmayı nasip etsin inşallah.Rabbim sabırlar versin
Amin amin ne güzel dediniz. Allah razı olsun. Bazen tanımadığın birinin kalpten duası şifa olur. Rabbim zorluk ardından kolaylık vericidir bana da size de kolaylık versin inşallah bütün anne olmak isteyenlerin kucağını boş birakmasin inşallah demekki taşıyabiliyormuşuz ki rabbim bizi böyle imtihan etmiş. Evet çok üzüldüm çok ağladım ama dedim ki inne lillahi ve inne ileyhi raciun... Gereken testlerimi yapip Tevekkül edip Rabbime birakacağım. Allah imtihanını farkedenlerden eylesin bizi isyan edenlerden değil. Başkasının derdiyle dertlenmek de herkesin harcı değil. Rabbim size de eğer istiyorsanız, en hayırlı sağlıklı şekilde bir evlat nasip etsin inşallah... güzel duyguları hayırla yaşamayı nasip etsin 🙏 Amin

Bende tam 2.5 ay önce bebeğimi melek olarak cennete yolladım 22 haftalıkdı erken doğum yaptım on bir gün sonra cennet kuşu oldum.Sizi canı gönülden anlıyorum acınızı paylaşıyorum Rabbim selamet nasip etsin kalplerimize inşirah versin.Evlad bambaşka acısı en derinden.Bende dediğiniz gibi yaptım tevekkül ettim şükrettim çünkü ahiretime şefaatçi nasip etti.Verecek olanda o sağlıkla kolaylıkla hayırlı vakitte soyumuzdan hayırlı evladlar nasip etsin yaralarımıza merhem olsun inşallah.Bu acıyı yanlizca yaşayan bilir ve anlar mümin kardesin olarak en içten dua edicem inşallah rabbim tez vakitte herkesi bizide sevindirsin insallah

Bende tam 2.5 ay önce bebeğimi melek olarak cennete yolladım 22 haftalıkdı erken doğum yaptım on bir gün sonra cennet kuşu oldum.Sizi canı gönülden anlıyorum acınızı paylaşıyorum Rabbim selamet nasip etsin kalplerimize inşirah versin.Evlad bambaşka acısı en derinden.Bende dediğiniz gibi yaptım tevekkül ettim şükrettim çünkü ahiretime şefaatçi nasip etti.Verecek olanda o sağlıkla kolaylıkla hayırlı vakitte soyumuzdan hayırlı evladlar nasip etsin yaralarımıza merhem olsun inşallah.Bu acıyı yanlizca yaşayan bilir ve anlar mümin kardesin olarak en içten dua edicem inşallah rabbim tez vakitte herkesi bizide sevindirsin insallah
Amin 🤲. Bende sana dua edeceğim canım, senin yaşadığın benimkinden zor ama seni cennette karşılayacak bir meleğin var. Rabbim öyle hayırlı sağlıklı evlatlar versin ki, bu çektiklerimize değsin inşallah.

X