Saç Uzatma Yöntemleri Daimon keratin yağı kullananlar ve uzama

IBED

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
292
320
31
Slm kızlar 😍
Daimon keratin yağı kullanan var mı acaba ben kullanıyorum yumuşak yapıyor da ben uzama istiyorum maya maskesi yapıyorum 1buçuk aydır falan son zamanlarda daimon keratin yağını maya maskesinin içine ekliyorum valla ne yapcam şaşırdım yorumlarınızı bekliyorum cook fena takmış durumdayım uzun SAÇ istiyorum yaaa😥saçlarım şuan omzuma bile gelmiyor bildigimiz düz kesim saç 3 aydır boya yok düşünmüyorum da hızlı bir şekilde uzama sağlayacak bir şey diyin bana ama kendiniz deneyimlediyseniz🤗ve birde sac diplerine hindistan cevizi yağını süreceğim aylar sonra konuyu tekrar düzenleyip uzamış mı fotoğraf koyarım

Eklentiler

• 20191203_212944.jpg
    20191203_212944.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 147
Son düzenleme:
Ahh ah aynı dertten muzdaribim.. Yaklaşık 4 5 senedir uzun saç nedır unuttum😑Suan hamıleyım vitaminler kullanıyorum uzaması lazım banamısın demıyor ınatci keçi🤨bıkac yıl once bır uygulama yapmıstım cok kısa surede ınanılmaz uzamıstı kuzenlerim hayran kalmıs onlarda uygulamıstı.. Bıraz zahmetli bır ış...fakat burdan tarıf versemde vıtamın ısımlerını yazamam.. Dilersen ozelden yardımcı olabılırım😊

:KK64:Bu maya maskesini devam ettireceğim çok ii bir sonuç alirsam da buaraya yazacağım

Maya maskesini nasıl hazırlayıp uyguluyorsunuz? Detay verebilir misiniz?
kuru maya alıyorum marka farketmez bir paketi kase ye boşaltip üzerine istediğim yağlardan koyuyorum veya yağ koymadan ılık su ile karıştırıyorum çok sıvı olmasın koyuda olmasın saçıma sürüyorum zamanım ne kadarsa bekliyorum 😌sonrada yıkıyorum

X