Saç Kesim Şekilleri dalgalı saç isteyen kızlar buraya bakın bi...

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar youtube girmeye yarayan bi çok site var burda direk isimleri yazılırmı bilmiorum ama google gibi bi çok arama motorouna yazarsanız youtube girmek diye diek çıkıyor, sonra orda açtığınız sayfanın youtube adresi var o kısma hendin verdiği adresi kopyalayıp yapıştırır iseniz izleyebilirsiniz kaydirigubbakcemile2

canım burdada bilgisayar programları konusunda bi arkadaşımız youtube nasıl bağlanacağınızı yazmış onu yapabilirsiniz..

onun bi programı var onu yüklemeden acılmaz you tube :) evet güzel bi yöntem ama oda hemm sacı kurutuyor hemde kırıyorbenneyaptımki

anlatımları çok hoş olmuş ben maşa yapma özürlü biri olarak ve yıllar önce aldığım maşayı hala kullanamyı öğrenemeyen biri olarak bunu izleyerek yapabileceğimi düşünüyorum. saçlarım çok düz pırasa ama herkes hergün düz fön çekiyorum sanıyo. arada değişiklik iyi olur diye düşünüyorum

ah canım o pırasa saçıda kıvırnmak zor oluyodur hemen düşer inşalah becerirsin kaydirigubbakcemile3

ayhhh çok güzel oldu ama benim düzleştiricim böyle ince değil aynı zamanda tost 'da yapıo ince alsaydm keşke

X