Damar renginize gre far seimi

fbhasret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
98
0
54
Bileğinizin iç kısmındaki damarlar mavi renkse eğer soğuk cilt tonları oluyomuş.
Renkleri:pembe-ahududu-kiraz-lavanta-mürdüm-gül kurusu-çilek rengi-mavi bazlı kırmızı.
Eğer damar renginiz yeşil ise sıcak cilt tonu oluyomuş onunda renkleri: Şeftali-kahverengi-kırmızı-turuncu-taba-amber.Sizde bi bakın bakalım..

sanırım bu tez doğru benim damarlarım yeşil ve o tonları kendime yakıştırırım her zaman

ewet ama eskiden bana sıcak tonları yakışıyordu şimdi soğuk tonları yakışıyor acaba renk değişimi olabiliyormu onu bilmiyorum işte..

onu ben değştirmedim canım benimde ilkin papatyaydı sonra nergise dönüştü yani biz değiştiremiyoruz sanırım

öylemiiii... ayarlar kısmında bişiler var sıfırla falan diyo ya ordan sandım sağolasın canım tşk ederim.

Masmavi ya arkadaşımın damarları gözükmüyo ne iş benimkiler 3 metreden belli :d

Benim damarlarım mavi ama dier grubun renklerini kullanırım ben şeftali kahve falan,alla alla,ben gül kurusu çilek vs renklerinden nefret ederim ıyyyk bende tutmadı desenize

Evet çok Hoş Yaa Benim Ki De Yeşill Ve O Renkleri Süper Yakiştiriyorum Kendime :) Paylaşim Için Teşekkürler :)

Benim damarlarım mavi ama dier grubun renklerini kullanırım ben şeftali kahve falan,alla alla,ben gül kurusu çilek vs renklerinden nefret ederim ıyyyk bende tutmadı desenize

İstisnalar kaideleri bozmaz.:) Sevmiyosun belki ama kullansan ykışacaktır evde bir dene istersen..

gerçekten doğru benim damar yeşil ve kahverengi yakışıyo gözlerime::)ama kırmızı felan sürmedim hiç bilmem yakışırmı:)paylaşım için teşekkürler canım

gerçekten doğru benim damar yeşil ve kahverengi yakışıyo gözlerime::)ama kırmızı felan sürmedim hiç bilmem yakışırmı:)paylaşım için teşekkürler canım

Far olarak yazmadım.Nasıl olduysa değişmiş.Farla sınırlamadım.Doğru olan damarın rengine göre yakışan renkler.

Far olarak yazmadım.Nasıl olduysa değişmiş.Farla sınırlamadım.Doğru olan damarın rengine göre yakışan renkler.

anladım canım seni ama ben makyaj ürünlerinden sadece far rimel ve ruj kullanıyorum farımda rujumda kahverengi tonlarında..o yüsden dedimyerimseniben

benim damarlarımın rengi yesil, mavi,mor duyan gelmiş gibi :) hangisine gore yapıcam simdi

X