Dc.Dr.Murat Bozkurt ile tup bebek tedavisi neticesinde ikiz bebek hamileligi ve dogumu

IKIZ ANNESI

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
1
0
30
3 senelik evliligim neticesinde normal yolla hamile kalamadim bircok hastaneye gittim fakat hemen hemen her doktor ileri derecede pko oldugumu bu yuzden hamile kalmamim cok zor oldugunu bana soylediginde artik hic umudum kalmamis ve hayata küsmüştüm ta ki pendik medical park hastanesindeki doktorum Dc.Dr.Murat Bozkurt ile tanisana kadar. İlk randevumda bile her sorduguma ictenlikle cevap veren en onemlisi hemen hemen her doktorun dedigi gibi kolay degil ama cokta zor degil hamile kalman demesi uzerine sanki hayat benim icin tekrar baslamisti ve hocamizla yaklaşık 1sene surecek tedavi sürecine baslama karari aldim. Yaptigimiz tedavi suresince doktorumun ilgisi alakasi beni ve esimi cok mutlu etti. Nihayetinde daha ilk tup bebek denememizde allaha sukur ikiz hamilesi oldugumu ogrendim ve 1ay once saglikli bir sekilde ikiz kizlarimi kucagima aldim. Doktorum Murat Bozkurt hocama ne kadar tesekkur etsem azdir. Eger benim gibi durumu olan arkadaslar olursa varsa hocamiz sayesinde ins sizde anne olma sevincini yasarsiniz.

X