Değişik Zayıflama Grubu

Yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ekmek işini sadece kahvaltı o da ölçülü bir şekilde
Dün ebru şallınin göbek eritme videosunu indirdim birde hit cardio videosu ama daha uygulama işine geçmedim ..Beni engelleyen sanki bir güç var :KK53:

Geçen anneme fotoğraf attım senin yüzüne noooolmus dedi. Nolmus dedim sen söyle 🤩 yüzün incelmiş dedi. Kızlar bak size söylüyorum sağlıklı beslendim ve illa aç kalmaya gerek yok. Hareket ettim bolca 15 gün oldu ya. Var ya verdiğiniz 1 kilo bile fark ediyor. Bırakmayın!!!!
Bazen eksi olmasa bile vücutta incelme oluyor :super:

Z

Zaten sayman gerekmiyor kuzum ben o amaçla açtim burayı. Birbirimizi tutalım istedim. Bende hiç kurallara gelemiyorum biri beni denetlemesin
Kafada bitiyor her şey . Yeter ki istesin insan . Daha önce ben de yaptım kilo verdim ve iki seneye yakın korudum kilomu ama geri aldım bebek de istiyorum pko, insülin direnci veremiyorum artık 😔işim çok zor ama yapılabilir 👍🏻😘💪🏾

Ablam bir çay almış kızlar 2 kilo verdim diyor .Ne kadar sağlıklı bilmem yani ben çay işlerine biraz soğuuuum.Siz ne düşünüyorsunuz
Ben sıcak bakmıyorum. İlla çay iceceksen kayısı çayı iç canım düzenli. Bağırsakları mükemmel çalıştırıyor var yaaa super bir şey iç dış temizliyor seni yediğinden kurtarıyor 🤩

Sporu evde mi yapiyorsun yoksa spor salonu mu
Canım bende evde yapıyorum. Bak bir program var o program çok yarıyor bana. Ben sırf göbek için egzersiz basladim. O seni yönetiyor kolay hareketler ve kaslarınin çalıştığını hissediyorsun. Cokta zaman almıyor. Seviye seviye bu. Önce başlangıç seviyesine göre 1 aylık sürecin var. Öyle devam ediyor

Canım bende evde yapıyorum. Bak bir program var o program çok yarıyor bana. Ben sırf göbek için egzersiz basladim. O seni yönetiyor kolay hareketler ve kaslarınin çalıştığını hissediyorsun. Cokta zaman almıyor. Seviye seviye bu. Önce başlangıç seviyesine göre 1 aylık sürecin var. Öyle devam ediyor
hangi uygulama bu 🙃

hangi uygulama bu 🙃
IMG_20191215_180432.jpg

Bak bu canim

X