Deneyimlerimizi paylaşalım🌹🌹🌹

Kuzum ben libidosu yüksek bir kadınım bence ilişki aaa yumurtlama gördüm bırakayım değil hiçbir zaman. Oyüzden hem uzayan akıntı zamanı hem önceesi hem sonrası benim için😂 ara vermek yoooookkkk
Balım iş güç bazen göremiyoz bile birbirimizi yani yumurtlamayı denk getirsek öpüp başımın üzerine koyuyoruz biz😂😂

Candyy benim bu gece olmadı. Yumurtlama 12.gündğ bugun 14. Bi umut bekledım ama eşim gece nöbette uykusuz kalmıs erken de uyanmış resmen uyuyakaldı 8de🥺🤣
Ayy bazen benim eşimde böyle uyuyakalırdı en önemli günlerde çok sinir olurdum. Bide aksi gibi ne yaparsam yapıyım uyanmıyor adam😅

Balım iş güç bazen göremiyoz bile birbirimizi yani yumurtlamayı denk getirsek öpüp başımın üzerine koyuyoruz biz😂😂
Üzdün beni şimdi. Şaka maka bazen bizde öyle oluyoruz ben çalışmıyorum ama eşim baya yoğun oluyor ama ne kadar yorgun olursa olsun önemli gün ise muhakkak diretiyorum🤭

Ay olsun da biraz ara verelim ya 😅 şaka bir yana da bu yumurtlaması çatlaması ağrısı sızısı belirtisi sonra regl derken hormonlar çıldırdı benim. Kafam atıyor bazen hiç istek mistek umut kalmıyor

Ay olsun da biraz ara verelim ya 😅 şaka bir yana da bu yumurtlaması çatlaması ağrısı sızısı belirtisi sonra regl derken hormonlar çıldırdı benim. Kafam atıyor bazen hiç istek mistek umut kalmıyor
O da doğru valla kuzum bazen bende hiç istemiyorum ama yumurtlama falan diye işte. Eşim eve geç geleceği zaman “gelince beni uyandırma, benimle ne yaparsan yap işi bitir” dediğim bile oldu 🤣🤣🤣

O da doğru valla kuzum bazen bende hiç istemiyorum ama yumurtlama falan diye işte. Eşim eve geç geleceği zaman “gelince beni uyandırma, benimle ne yaparsan yap işi bitir” dediğim bile oldu 🤣🤣🤣
Allah sonumuzu hayır etsin balım ya çok bekletmez inşallah ne diyeyim. Ben birkaç kere dr kontrolüne gittim. Yumurtada sıkıntı yok diyor. Sonra vitamin kan falan baktırdım. Bir d vitaminim çok düşük çıktı. 7 ymiş. Belki de diyorum ondan tutanamadı kimyasal oldu. Kimyasaldan sonra gebelik kolay diyorlar ama yok yani. Gittikçe kötüye mi gidiyor anlamadım ki

Kız sen daha ne istiyorsun adamdan yeter daaa, işe girişmiştir o spermler çoktan. Rahat ol 😅
Belki de döllenmiştir dimi.🙈 Ama birsey ıtıraf edeyim bazen cok istiyorum bazen olmasa da olur gb oldum henuz 2. Denemeden. Yanlıs anlamasın kımse ne olur beni🥲 anca kızım büyüdü rahatladım başa dönmek hem korkutuyyor hem bi cesaret geliyor hem gerı gııdyor. Of araftayım vallahi. Kızım cok ıstıyor 1 yıldır... Ondan gazla istemeye başladım zaten . Olmayınca üzülmüyorum pek okdr gecen ay normal karsıladım cok belrtı vardı sadece ona şok oldumm hatta hep dua ediyorum Allahm benden önce uzun sure bekleyenlere evlat ver dıye. Belki de yanlış yapıyorum bana verme hükmüne de gecerse diye sonra üzülüyorum. Of içimi döktüm işte. Kocama bunları anlatsam da anlamıyor beni çok takıyorsun diyor. ,,🥺

kızlar selamlar, inşallah bat tarihinizde çift çizgileri görürsünüz🤭🤭🕊️🕊️ acaba bana da folik asit öneriniz olur mu
Ben şuna basladm cok hafif hıc yanetkı yapmadı mideye fln. 90 tablet fıyatı da uygun du 320 fln cnm eczanede

Eklentiler

• 17164103713981143178419643673663.jpg
    17164103713981143178419643673663.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba güzel kadınlar🧚‍♀️
Nisan ayında femara kullandım, çooook belirtim olmasına rağmen sonuç negatif oldu. Bu ay tekrar kullanıcam. Bugün yani adetin üçüncü günü başladım bakalım bu ay neler bekliyor beni. Bu ay femara vb birşey kullananlar yada daha farklı deneyimi, fayda gördüğü yöntemleri olanlar hadi sohbet edelim🥰

@Sosyallanne @ArasaNillGerek ParlayanGece ParlayanGece goldBride goldBride H hawaii @Yaseminnn35 kızlar katılmak ister misiniz

Kuzum hayırlısı olsun dualarım seninle 😌😍😍😍

Allah sonumuzu hayır etsin balım ya çok bekletmez inşallah ne diyeyim. Ben birkaç kere dr kontrolüne gittim. Yumurtada sıkıntı yok diyor. Sonra vitamin kan falan baktırdım. Bir d vitaminim çok düşük çıktı. 7 ymiş. Belki de diyorum ondan tutanamadı kimyasal oldu. Kimyasaldan sonra gebelik kolay diyorlar ama yok yani. Gittikçe kötüye mi gidiyor anlamadım ki
Valla bende onu düşünüyorum kimyasaldan sonra kolay mı zor mu çözemedim

Kuzum topiğin hayırlı olsun şans getirir umarım. 💐🤲🏻 Beni de biliyorsun bu ay kimyasal geçirdim. Folik asit i bırakmıştım. Bu ay kimyasaldan önce başladım. OMEGA 3 alıyorum, eşime de vermeye başladım. D vitamini kullanıyorum. Bu ay ovulasyon ve yumurtlama masajına da başladım. Allah'ın izniyle tüm tuşlara bastım 😂

X