Deneyimlerimizi paylaşalım🌹🌹🌹

Ne alakası var. Kıpkırmızı pozitif teste hamile miyim diye sormuş hani gölge falan olsa anlıycam. Diğer konuya beni bulaştırmayın
İnsanlar yedikleri şeyden midir nedir çok duygusuz olmuşlar çok garip gerçekten ben burada o konuyu kapatayım kusura bakma kuzum gerçekten yani mesaj yazanlara da asla cevap vermeyeceğim Bir daha bu konuda kendi kendilerine sacmalasnlar

Olur mu öyle şey kuzum ya mululuğumuzu da sıkıntımızı da paylaşıcaz burda. Olacağı varsa her türlü olur sen canını sıkma inşallah bu ay olmuştur
Allah razı olsun canım benim Ama beni eleştirenlerin hepsi bir gün anne olduğunda yanlış anlamayın Bu cümlemi kendi keyfinin nasıl önemsiz olduğunu dünyanın çocuğunun etrafında döndüğünü anlayacaklar anlasınlar da Ben kocam için her şeyi çekerdim ama karşımda değmeyen insanlar için çocuğum harap edemem

Allah razı olsun canım benim Ama beni eleştirenlerin hepsi bir gün anne olduğunda yanlış anlamayın Bu cümlemi kendi keyfinin nasıl önemsiz olduğunu dünyanın çocuğunun etrafında döndüğünü anlayacaklar anlasınlar da Ben kocam için her şeyi çekerdim ama karşımda değmeyen insanlar için çocuğum harap edemem
Haklısın kuzum gerçekten. Az önceki arkadaş iyi niyetli kalbi temiz insanlara nasip olsun demiş abi bizim kalbimiz kara oyüzden olmuyor demek😅

Haklısın kuzum gerçekten. Az önceki arkadaş iyi niyetli kalbi temiz insanlara nasip olsun demiş abi bizim kalbimiz kara oyüzden olmuyor demek😅
Yok en çok ikimize dua etmiş bence Ben öyle algıladım çünkü maşallah subhanallah kalbimiz tertemiz binlerce şükürler olsun Ama onların bakışlarından belli niyetleri 🥲

Yok en çok ikimize dua etmiş bence Ben öyle algıladım çünkü maşallah subhanallah kalbimiz tertemiz binlerce şükürler olsun Ama onların bakışlarından belli niyetleri 🥲
Hiç böyle düşünmemiştim bak bu daha mantıklı geldi. Kimseye kötülüğüm yok hasetim de yok sadece çift çizgi testin fotosunu koyup hamile miyim diye soran birine tepki gösterdim diye kötü niyetli oldum. Kendilerinin her konuda fikirleri var onlar konuşunca doğru ben konuşunca yalnış

Hiç böyle düşünmemiştim bak bu daha mantıklı geldi. Kimseye kötülüğüm yok hasetim de yok sadece çift çizgi testin fotosunu koyup hamile miyim diye soran birine tepki gösterdim diye kötü niyetli oldum. Kendilerinin her konuda fikirleri var onlar konuşunca doğru ben konuşunca yalnış
Çok doğru bir soruydu o. Yani tamam heyecandan sordu anladım ama bariz pozitif teste inanmıyorsan konu açana kadar ikinci testi yap. Bende açtım ama benimkiler hayali çıkıp sonra negatif olan testlerdi🙈

Benimde ôyle kendinden çatlıyor diye klomen kullandım 3 ay ama gebelik olmadı daha sonra aşılama öneriyor doktor zaten
Bende klomeni çooooook kullandım, hatta ilk gebeliğim klomenle oldu. Doktorum üç ayda femara kullan dedi artık olmazsa sonrasına bakarız

Yani evet inan bana benim de ilk aklıma gelen oydu soru şekli Çok ilginç geldi yani bu testi alan bir insan zaten çift çizginin ne manaya geldiğini bilmeli diye düşünüyorum

Çok doğru bir soruydu o. Yani tamam heyecandan sordu anladım ama bariz pozitif teste inanmıyorsan konu açana kadar ikinci testi yap. Bende açtım ama benimkiler hayali çıkıp sonra negatif olan testlerdi🙈
Ya bende onu demeye çalışıyorum hani insanlar gölgeli testi görüp heyecanlanıyor bununki bariz yani. Bide hiç alakadar etmeyen biri buraya gelip bana saldırıyor

Her ürün herkese iyi gelmez. Prolaktin yükseltir. İnsan sağlını hiçe sayarak yorum yapıyorlar

Son düzenleyen: Moderatör:
X