Dengesiz davranan koca ve evhami

Ole çok bi sorun görmedim sevmiyorsanız yalama die tabir ettiğiniz evliliginjzi bitirin olsun bitsin
Ayrıca kocamı sevmediğimi belirttigim bır ifadem yok.Aksine tüm bu olumsuzluklara rağmen sevgimizin sürdüğünü ve birbirimizi kaybetmek istemedigimizi belirtmek isterim. Hatalarimiz var bunu düzeltmenin peşindeyim.Emek vermemiz gerekiyor.

Kelime itibariyle ''yalama olmak" kulağa kaba gelen bir kelime ama anlamı da "eşyaların, kişilerin ya da ilişkilerin aşırı ve/veya yanlış kullanım sonucu yıpranması". Açıklama itibariyle ise yanlış bir ifade kullandığımı düşünmüyorum. Rahat batmakla da ilgisi yok. Daha kötü ilişkileri önüme alıp " benim evliligim daha iyi , daha kötü ne evlilikler, ne adamlar var" demek bana göre doğru değil ben daha ideal bir cercevenin pesindeyim. Saygısız ve düşüncesiz davranışlarımız dolayısıyla evliliğimiz yiprandigi için evliligimizi eskisi gibi saygılı bir çerçeveye sokmak istiyorum. Daha iyinin , daha güzelin peşine düşmenin nesi kötü. Gene de yorum için teşekkürler
Yalama nin nedemek oldugun u biliyorum
Hiçbirşey tek taraflı deildir
Olmuyorsa zorlamayın onada kendinize de eziyet haline getirmeyin
Bence evlilik kalmamış saygısız sevgisiz...
Eşinizin davranışları da cok normal deil sanki o anne siz baba gibi gerçekten bana garip geldi

Ayrıca kocamı sevmediğimi belirttigim bır ifadem yok.Aksine tüm bu olumsuzluklara rağmen sevgimizin sürdüğünü ve birbirimizi kaybetmek istemedigimizi belirtmek isterim. Hatalarimiz var bunu düzeltmenin peşindeyim.Emek vermemiz gerekiyor.
Umarım düzelir kimse evliliğini bitirmek üzere kurmuyor hakkınızda hayırlısı olsun

X