Deprem sonrası yaşayabileceğim bir şehir arıyorum :(

Deprem sonrası yaşayabileceğim bir şehir arıyorum :(

• Ankete Katılan
    170
Söylemeyin toplu imza yapıp itiraz edin talep edin. Halen apartman pesindeler. Söyledikleri Özden korktum. Bizim bina da kayalık ustunde ve iki daireli 5 katlı. Bizimkini kpeder yaptırdı hep de ustalarla kavga ede ede yapmış. Dogru düzgün calismiyrolarmis mesela demir uçlarını baglamiyolarmis. Betonu düzgün atmiyolarmis. Ama yine de korkuyorum.
Rabbim tez vakitte yardımcınız olsun.

Evt antakyada o ev. Bilmiyoruz bekliyoruz hayırlısı artık

Amin sagolun. Kpeder dikkat etmiştir ailesini evladının canını thlikeye atmaz diye jmuyorum. Muteahittlerşn cogu zaten kendi yaptıgı evde oturmuyor bizim burda ronesans rezidans vardı antakyanın en öeshur ve tüm zenginlerin oturdugu yerle bir oldu ve sua 85 kişinin cenazesine ulasılmadk hala cıkmadılar enkaz kalktıgı halde kayıplar. Oranın Muteahitti mesela kendi yaptıgı rezidansta oturmuyordu bile o zenginlikte sanıyorum ailesiyle 3 katlı bir yazlık ev tarzında evde yasıyorlrmıs. Sen rezidans dik git normal evde otur. Kendi yaptıgı binada oturan Muteahitt varsa güvenlidir bence.

ankara istanbula döndü trafik berbat günün her saati evler çok pahalandı kiralar uçtu yani gerçekten artık zor ankarada yaşamak

Bahsettiğimiz rezidansdan malesef ki haberimiz var. Demek ki durumun gayet farkındaydı adam ! Allah bunları kahretsin ne diyim mübarek gün.

Konu sahibi konuyu açtı bir daha da bu konu hakkında bir gelişme paylaşmadı.

Belki bu mesajı görüp umutlanan başka bir aile olur. Bu sabah itibari ile her iki daire içinde bedelsiz kira kontratı(elektrik ve su açılışı için) yapılmış ve daireler teslim edilmiştir.

Sinop yaşlı nüfuzunun en fazla olduğu il diye okumuştum, sakin ve güzel bir yer ve bol taze balık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…