derdim dağları aşmış benim dinler misiniz beni de

12 yillik bi boslul var kalbinizde merak ettim acaba o boşluğu dolduracak baska bi adam cikmadimi karsiniza yada ne biliyim cibsel isteginiz olmuştur muhakkak o zman ihtiyacinizi nasil karşıladınız...

Ya peki eşiniz?? O isteklerine nasil gem vurdu yada birlikte oldumu baska adamlarla... bilginiz oldumu bu konuda...

Boyle bi evlilikte aldatma olmazsa olmaz gibi bi durum olmuş..

Bence acilen psikoloğa gitmeniz gerekiyor
Bu durumu kabullenip bi 12 yil daha yasayamazsiniz... hastalanirsiniz allah korusun...

sizin ANNE olmak hakkiniz değilmi?? Çocuk dogurmak buyutmek hakkiniz değilmi ?? Birinin gogsunde uyumak hakkiniz degilmi??? Bide böyle dusunun.. emin olun baska biriyle evlenip torunu kucaklarina verdinizmi anne ile babanizin dunyalar onlarin olur...
BIRAN ONCE BOSANIN YAZIK ETMEYIN KENDINIZE...

konuya inanmadım gay bile olsa tüp bebek ya da aşılamayla çocuk sahibi olmak isterdin sen.12 sene neden çocuksuz kalasın.konu da çok tutarsızlıklar var.ailelerde duyardı bi şekilde bunca yıl.ben konu sahibini dürüst bulmadım
Belkide sadece bilinçli bir kadındır, öyle bir adamı baba yapmak, çocuğa bu kötülüğü yapmak istememiştir.

Adamı deşifre etmenize gerek yok. O da sizinle evlenmek için ölüp bitmemiş. O da bir kurban. Size bir sürü imkan sağlamış yine de. En başında ayrılacaktınız. Şimdi de ayrılın ama deşifre etmeyin. O da tekrar evlenmemek için bahane arasın.

Çocuk da yapabilirdiniz tüp bebekle falan.

Bence babanıza eşinizin gay olduğunu hissettirmelisiniz, anlayınca o ister boşanmanızi zaten. Niye utaniyosunuz ki ? gay olduğu babanız ve sizin aranızda kalsın madem öyle .
Sonuçta yeğeni sağda solda lafı edilsin istemez bence ama sizi de ömür boyu bu durumda bırakmaz. 12 yıllık evlisiniz ma aynı yastayız gerçekten çok gençsiniz.
Nafaka tazminat vs kendi isteğiyle bol bol versin size babanız konuşursa hallolur o mevzular.
Sizde keyfinize göre biriyle aşk evliliği yapın bi süre sonra

Para için geleceğinizi yakmışsınız ve hala devam ediyorsunuz.
Çalışın , onurlu hayatınız olsun .
Tamam başta cahillik vardı diyelim , ya şimdi.
Herkes kendi hayatının katilidir.
Kimsenin sizi sivazlamasina gerek yok. Bosanacagim diyeceksiniz hepsi bu. Sebep sunmaya gerek yok ; şiddetli geçimsizlik, bu kadar..

Eşimi anlamıyorum demişsiniz . Sizi paravan olarak kullanıyor neyi anlamıyorsunuz ?

" Rahatın yerinde , otur işte " demisya. Hakaretin en büyüğünü yapmış size aslında.
Para ile seni susturuyorum demiş açık açık size. Ve hala berabersiniz.

3, 5 yılı anlarımda 12 yılı anlamam.31 yaşında ki bir kadın aklı değil bu.

12 yıldır hiç birlikte olmadınızmı yıllardır kardeş kardeş mi yaşıyorsunuz :110: ömrünü daha fazla heba etme tazminat nafakada alırsın daha güzel bi hayat yaşarsın. O gay diye sende rahibe gibi yaşamak zorunda değilsin

Yazmayayım iyice acırsınız:KK70::KK30::KK70:3 mü 4 mü ne yıldır sevgilim yok saymayı bıraktım artık:KK72:

Yani insanın hayatında romantik ilgi eksikliğini çok dramatize etmişler o kadar da kötü değil bence (değil vallahi değil):KK70::KK70:
Yok yav niye acıyım. Yaşın gençtir diye düşündüm ondan sordum. 24 yaşıma kadar teklif almamış insanım. Sevgili olduğum insan sayısı bir elin parmağını geçmez. Teklif iki kişi etti. Yaşı ondan sordum yani boşver dicektim :)) bu arada sanırım hep aynı tarz insanlar teklif alıyo. Ne bileyim bana yaklaşan olmazdı hiç.

Konuyu okuyunca ilk dikkatimi çeken şey ne akrabalikmiş arkadaş dedim.güzel kardesim böyle bir hayat akrabalik için çekilirmi.

Yarım saattir yazdıklarınızı okudum şimdi cevap vereyim toplu dedim. Birazdan uyuyacagm çünkü.

Çocuk mevzusunu çok yanlış anlayan olmuş. Sürekli darladılar dedim ama ilk sayfaları kimse okumamış belli ki. Ben o konuyu anlatmaya lüzum görmedim. Çocuk da beklediler ama bir noktada biz olmuyor deyince ve ot çöp tavsiyeleri gelmesine rağmen çocuğumuz olmayınca kabullendiler muhakkak ki son 3 yıldır çıt diyen yoktu yani. Bunu nasıl yerlere getirdiniz hayret ettim ben. Zaten cinsellik istemeyen bir adamlayım çocuk neden isteyeyim? Çocuk istememek güçlü kadınların işi mi ki boşanamamam zayıflık oluyor? Ve buradan siz çelişki ürettmssniz gariplik var diyen olmsu hala anlamadım bu kısmı ben.

Eşim en başta cinsellik istemiyorum dedi ama bunu kuzen olmamıza bağladı. Kardeş gibiydik bir anda nasıl sana o gözle bakayım gibi bir konuşma yaptı. Alışma lazım dedi bekledim. O konu öyle.

Para mevzusu konusunda vicdanım rahat para gözünü kör etmiş diyen de olmuş güldüm sadece:) stres sinir atmak için alışveriş yapmıyor mu kadınların geneli? Benimki neden bir anda olay oldu burada? Hernneysr siz de kendinizce düşünnce haklısınız tabii.

Daha fazla söyleyecek bir şeyim yok. Tek çözümün boşanmak olduğunun farkındayım. Sadece biraz somut destek istiyorum o kadar. Onu da çevremdekşmkimse tam olarak sağlamıyor. İnsanlar kötü gününde bir dosta ihtiyaç duymaz mı? Ya da ailesine? Benim bunu bulupnbulamayacağım belli değil ve kendimi frenlememin sebebi bu.

. Herkes kendi bakış açısıyla farklı farklı şeyler türetmiş ama durumun özeti bu. Ve evet para ile maddi açıdan saadeti yakaladığım için bunca yıl devam ettim. Bunu en başta da inkar etmiyorum şimdi de. Buradan vursanız da acıtmıyor beni lütfen takılı kalmayın.

Hepinize iyi geceler diliyorum

Bu kadar sabretmenizde hata bence.. Aileler kopsun dunyaya bir kere geliyoruz hayatinizi mahfetmeye deger mi??
Ailenizden birine esinizin durumunu anlatin. Hayatta ise annenize bahsedin zaten şok olup ayril diyecektir size.

Eşinizin bencilligide ayri şok etkisi yapti bende.. Aile baskisi yuzunden bir insanin hayatini mahfediyor!

Sizde bir kadin olarak sevilmek ilgi gormek ve anne olmak istersiniz eminim.. Boşanin..

Yarım saattir yazdıklarınızı okudum şimdi cevap vereyim toplu dedim. Birazdan uyuyacagm çünkü.

Çocuk mevzusunu çok yanlış anlayan olmuş. Sürekli darladılar dedim ama ilk sayfaları kimse okumamış belli ki. Ben o konuyu anlatmaya lüzum görmedim. Çocuk da beklediler ama bir noktada biz olmuyor deyince ve ot çöp tavsiyeleri gelmesine rağmen çocuğumuz olmayınca kabullendiler muhakkak ki son 3 yıldır çıt diyen yoktu yani. Bunu nasıl yerlere getirdiniz hayret ettim ben. Zaten cinsellik istemeyen bir adamlayım çocuk neden isteyeyim? Çocuk istememek güçlü kadınların işi mi ki boşanamamam zayıflık oluyor? Ve buradan siz çelişki ürettmssniz gariplik var diyen olmsu hala anlamadım bu kısmı ben.

Eşim en başta cinsellik istemiyorum dedi ama bunu kuzen olmamıza bağladı. Kardeş gibiydik bir anda nasıl sana o gözle bakayım gibi bir konuşma yaptı. Alışma lazım dedi bekledim. O konu öyle.

Para mevzusu konusunda vicdanım rahat para gözünü kör etmiş diyen de olmuş güldüm sadece:) stres sinir atmak için alışveriş yapmıyor mu kadınların geneli? Benimki neden bir anda olay oldu burada? Hernneysr siz de kendinizce düşünnce haklısınız tabii.

Daha fazla söyleyecek bir şeyim yok. Tek çözümün boşanmak olduğunun farkındayım. Sadece biraz somut destek istiyorum o kadar. Onu da çevremdekşmkimse tam olarak sağlamıyor. İnsanlar kötü gününde bir dosta ihtiyaç duymaz mı? Ya da ailesine? Benim bunu bulupnbulamayacağım belli değil ve kendimi frenlememin sebebi bu.

. Herkes kendi bakış açısıyla farklı farklı şeyler türetmiş ama durumun özeti bu. Ve evet para ile maddi açıdan saadeti yakaladığım için bunca yıl devam ettim. Bunu en başta da inkar etmiyorum şimdi de. Buradan vursanız da acıtmıyor beni lütfen takılı kalmayın.

Hepinize iyi geceler diliyorum

2 veya 3. sayfada açıkladım ilk sorunuzun cevabını.

çocuk düşüncem yoktu benim gençken, şimdi de yok. sevmiyor değilim ama anne olma hayalim hiç olmadı işin açığı. gençliğimi yaşamadığım içindir belki de. çünkü aşk, sevgi ve hayatı yaşama konusunda eksik hissediyorum kendinmi. onları tamamlarsam ancak bir çocuk düşünürüm. tabii önce boşanmam lazım .

önümdeki yol uçsuz bucaksız görünüyor
Bu yazdiginiz dan dolayi cocuk konusu yanlis anlisilmistir ben ozellikle oyle anladim. Hayat ve tercihler sizin tercihinzdir...ilk tercihi yapmissiniz mutsuz olmussunuz ikinci sin de insallah mutlu olursunuz...

12 sene çekip ses çıkarmayan bir 12 sene daha çeker hala bahane üretiyorsun boşanmamak için git davanı aç ,buradan medet umacağına...yada kardeş kardeş geçinin

konussam aileler arasında kıyamet kopar die sustum zaten :KK43:
hem gay desem inanmazlar bile bana iftira derler kavga cıkar bilmem ne diye düşüne düşüne hala evli duruyorum. biri cesaret verse ipleri koparacak gibiyim ama kimse beni yüreklendirmiyor samimi bir ablam var manevi, ona anlattım gay oldugu kısmı haric o bile aileleriniz kopar baban kardesinden olur deyince kalakaldım :KK43:

Kadinin boyle demesi normal. Cunku gay olmasindan haric elle tutulur bi sebep yokki bosanmak icin. Bunu soylemedim ablaya diyosun.Ama dananin kuyrugu zatn orda kopuyor. Gay esin gay. Size gezegene satin alsa yine bi anlam icermez. Boyle hayat gitmez.

Bu yaştan sonra şansın gittikçe azalıyor. Aşkı,kafa dengi bir yol arkadaşı bulmakta kolay değil. Yaşın ilerliyor. Acilen tekmeyi basmalısın

Parayı alıp koynuna uyuyamazsın. Cinselliğin olmadığı bir dünyayı hayal edemiyorum her ne kadar evli olmasamda. Bir erkekle birleşmek,dokunmak,dokunulmak, hissetmek, arzulanmak, arzulamak bunlar da çok büyük zevkler olmalı. Zevkini bırakın bunlar sizin FİZYOLOJİK İHTİYAÇLARINIZ. Yerini ne alabilir? Yaradılışa kafa mı tutuyorsunuz. Dürtüler para ile bastırılmazlar.

O akrabalıktan da çıkılacaksa çıkılsın. Net net boşanacağını söyle. Aksi halde istenmeyen sonuçların olacağını. Sağlam bir avukat tut. Nafakanı da çatır çatır alırsın.

İyi günler dilerim hepinize. benim boyumdan büyük derdim var arkadaşlar. anlatsam belki birazcık rahatlarım.

2005 senesinde daha o zamanlar 19 yaşımdaydım beni akrabam ile evlendirdiler. kuzenim oluyordu eşim. her şey bizim dışımızda gelişti. babalar anlaştı anneler kabul etti ve bir bakdık ki evliyiz! 12 yıldır da evliyim hala ama bu 12 yıl bana 122 yıldan farksz geliyor.

esim daha evlenir evlenmez bana dedi ki senin maddi yönden her sıkıntına yardımcı olurum ama seninle karı koca gibi olamam dedi. bunun sebebini daha 2 yıl önce ögrendim ki esim erkeklerden hoslanıyormuş. şaka gibi ama gerçekten böyle. o kısmı anlatcm size zaten. bana hayal edmeeyeceim kadar maddiyat sundu önüme, ev araba daha niceleri... bastan by imkanlar gözümü mü boyadı derseniz yalan olmasın boyadı, hoşuma gitti. her istedimi yaptım. içtim, yedim.

ama koca yonunden eksiktim. bosanalım istersen bile dedi esim ama kabul edemedim. akrabayz die sırf aralar bozulur die hayır olmaz öyle sey dedim. ama coook yprandım. maddi yonden ne kadar zenginsem manevi acıdan sevgisizdim hep. bir de elin memleketine gelin gittiim icin burada ortam kurması, sunu bunu o kadar zor oldu ki baslarda. sonra bir iki arkadas edindim ama onlar dısında kimsem yok hala daha :KK43:

size asık sıkıntımı anlatmak istiyorm 2 yil önce her ihtimali göze alıp bosanmayı dusundumu esime söyledim. bana dedigi ilk sey keyfin yerinde ne bosanması? oldu. sonra beni ikna etti konuyu kapattım ama böyle de gitmiyordu. bir yıl icinde 50den fazla bosanalım dedim ondan sonra ailelerle bagımız kopmadan falan. ama esim dedi ki seninle bosanirsam bir daha evlenmek zordunda kalacagim bosanmayalm sana her acıdan destek olurum dedi. beni yine susturdu en sonunda ickili bir halde eve gelince zorla konusturdugumda ısrar kıyamet gay oldugunu itiraf etti. o gunden beridir de ruh gibiyim sanki. ne aileme diyebiliyorum, ne esim o gunu hatırlıyor bir sey olmamis gibi davranıp duruyor hatırla sa da.

yani hala daha akrabadan cıkarız die katlaniyorum ama icim bitmis halde. kalbim bir baska erkege karsi bos degil ama aslaaaa acilmadim, söylemedim, yan gözle bakmadım. sırf babalarımız kardes die bu haldeyim ve bitürlü kurtulamıyorum :KK43: ben neyapayım? biliyorum bosan diceksiniz zaten ama kapana kısık gibiyim :KK43:
Kocam deme bari , elini bile sürmemiş sana . 12 yıl ne demek hadi onu geçtim ,anlamadın . Aileler sormuyor mu çocuk falan ... Kendi hayatını geri istiyorsan boşanmaktan başka çaren yok. Kağıt üzerinde evli olduğun kocanı ikna et . Ailelere Gay olduğunu anlatmazsınız . Uygun bir dille konuşun . Hayatını veba etme.

X