derdim dağları aşmış benim dinler misiniz beni de

Cherry'mm ya bir gün gülme krizinden öleceğim senin yüzünden.

Lütfen hiç banlanma sen :KK70: :KK70:

Konu sahibi eğer aklın varsa bu kızı dinlersin.

Sag olun varolun öncelikle :)

Valla ben kadinlarin bu kadar zirlama meraklisi olmasini gercekten anlayamiyorum genel olarak.Paralari sokup basip gitmek yerine evim, ailem, yuvam kocam diye kosede zirildiyorlar sonra herif coktaaaan dugun altinlarina kadar alip metresine yelken acmis oluyor.

Her konuya konudan bagimsiz olarak ayni cevabi yaziyorum: Paralari al

- Cherry bosaniyoruz yuvam yikiliyor cok uzgunum. Ben: Paralari al Ertesi gun konu sahibesi: Kocam altinlari aldi meger altinlar icin beni oyaliyormus bosanmamaya Ben: Dememis miydim

- Esin evi terk etti 2 cocugum var Ben: Cocuklarin rizkini al bu adam eninde sonunda terk eder cocuklar ne yiyip icicek Konu sahibesi: Uhuuuuu cok seviyorum kocisim gitmesin diye neler yapabilirim Ben: Bosver kocisi cocuklarla ne yiyip iciceksiniz Konu sahibesi: Adam gitti ortada kaldim akil verin Ben: Dememis miydim

.
.
.
100 kere yaziyorum elinizde hele de santaj malzemesi varken durmayin. Durmayin. Bu konudaki kocanin vardir mutlaka sevgilisi fln bir foto patlatip anasina yollamaya bakar. Korkmayin. Alin paralari kosenizde pisip oturmayin yaziyorum herkese. Herifler hayatinizi harcarken, aldatirken, doverken soverken vicdan yapmiyor siz mi vicdan yapicaksiniz? Bakin iste konu sahibesine 12 yil cop kim verecek bunun hesabini? Var mi oyle 19luk kizi alip ziyan etmek? Ben olsam KVnin kulagindaki altin kupeye kadar alirim, iyice mezarcilik yaparim. Erkekler ve aileleri her seye mustehak, hic acimam,

o kişinin haberi bile yok kendim çalıp oynuyorum :) her ne olursa olsun evli bir kadınım. sadece boşanırsam olur bir şey olacaksa da.
Ömrünün bu sekilde tukenip gitmesinden daha kotu degil boşanmış olmak.. Hic degilse hayata dair bi beklentin, umudun olur.. Sevgi yok, aşk yok, tutku, heyecan, kari koca hayati yok, bu ne arkadaşım? Ustelik adam gay, nereye varacaksiniz boyle soylesene..

Hepsini geçtim de, hiç mi nefsiniz uyanmadı, hiç mi iştahınız kabarmadı?
Öpüşmenini nasıl bir şey olduğunu merak etmediniz mi?
Hayatınızda bir ten, sıcak nefes, sex istemediniz mi?

Hepsini geçtim de, hiç mi nefsiniz uyanmadı, hiç mi iştahınız kabarmadı?
Öpüşmenini nasıl bir şey olduğunu merak etmediniz mi?
Hayatınızda bir ten, sıcak nefes, sex istemediniz mi?

valla ben soracaktım. insan hiç mi sarılmak, öpmek/öpülmek, koklaşmak istemez. hiç bir paraya değişmem sevdiğim adama sarılmayı.

12 yıldır hiç yaşanmamış cinsellik var ve sadece son 2 yılında eş cinsel olduğunu öğrendiniz. Bundan önceki 10 yıl cinsellik olmayışını hic sorgulamadiniz mi? 10 yıl her gece başım ağrıyor demedi herhalde? Çok akademik bilgim yok ama bildigim kadarıyla eşiyle cinsellik yaşayan ve çocuğu olan gayler de var.
Çok geçmiş olsun, ne denir, ne akıl verilir inanın hiç bilmiyorum

12 yıldır hiç yaşanmamış cinsellik var ve sadece son 2 yılında eş cinsel olduğunu öğrendiniz. Bundan önceki 10 yıl cinsellik olmayışını hic sorgulamadiniz mi? 10 yıl her gece başım ağrıyor demedi herhalde? Çok akademik bilgim yok ama bildigim kadarıyla eşiyle cinsellik yaşayan ve çocuğu olan gayler de var.
Çok geçmiş olsun, ne denir, ne akıl verilir inanın hiç bilmiyorum

eşi baştan söylemiş, her şeyini veririm ama benden karı-kocalık ilişkisi bekleme diye. parada bol olunca :işsiz:

Yanlış anlamazsanız bir sorum var hic birlikte oldunuz mu? Yani söylediğinde mi anladınız yoksa baska seyler de var mi?

Sevmek, şevişmek mutlaka tadılması gereken hazlar.
Bende bunu anlayamadim bir tek bana mi tuhaf geldi diyorki ben cocuk istemiyordum diyor. Yani bu kararini acik yureklilik le soyleyen birinin kendi kararlarini kendisinin almasi ailesinin baskici olmadiginin kanitidir.soz konusu yani profil olarak karsimizda ezik bir karakter yok...dediginiz gibi 12 yil dile kolay hicmi cinsel tatmin ihtiyaci duymadi yada ailesin den birilerinn dikkatini cekmedi..arada ask ,sevgi yok ...

konussam aileler arasında kıyamet kopar die sustum zaten :KK43:
hem gay desem inanmazlar bile bana iftira derler kavga cıkar bilmem ne diye düşüne düşüne hala evli duruyorum. biri cesaret verse ipleri koparacak gibiyim ama kimse beni yüreklendirmiyor samimi bir ablam var manevi, ona anlattım gay oldugu kısmı haric o bile aileleriniz kopar baban kardesinden olur deyince kalakaldım :KK43:

Evet baban kardesten olmasin diye sen tum hayatin ol. Tamam. Sen kendini dusunmezsen seni kimse dusunmez. Boyle bu devam eder gider. Fikrini sormadan seni cocuk yasta evlendirecek zihniyettekiler suan cocuk yok mu cocuk yok mu diye baski yapmiyor mu? Cunku bu kafa ayni kafa. Yok cunku sevismiyoruz cunku kocam kadinlara ilgi duymuyor diyin.

Adam sana diyor ki bosanirsak bi daha evlenmek zorunda kalirim. Sen de tamam diyorsun bosanmamaya ikna oluyorsun. Bosandiktan sonra onun hayati seni ilgilendirmiyor. Evlenir evlenmez evlenmek zorunda kalir her sey olur ama sanane?

Gay oldugunu soylemeden anlasmali bosanmaya ikna edin. Cocugu olmuyor diyebilirsiniz bence mesela, o zaman belki sizden sonra baskasiyla da evlendirmeye zorlamazlar adami. Cunku bosanmak istememesinin nedeni aileler bozulacak falan diye degil tekrar evlendirilecek korkusu ile...
Bosanmayi basarirsaniz da insallah artik hayatiniza kimse mudahale etmeden alirsiniz bundan sonraki kararlarinizi. Her iki taraf icin de katlanilir bir yasam bicimi degil :KK43:

Bencede bosan bi ömür boyu böyle gecmez sizinde bi duzene bi ese ihiyaciniz var dunyaya bi kere geliyoruz boşuna heba etmeyin

Ailelerin arası bozulmasın diye kendinize bunu nasıl yapıyorsunuz? Ağır basan ne ? Para mı aileler mi bilemedim

konussam aileler arasında kıyamet kopar die sustum zaten :KK43:
hem gay desem inanmazlar bile bana iftira derler kavga cıkar bilmem ne diye düşüne düşüne hala evli duruyorum. biri cesaret verse ipleri koparacak gibiyim ama kimse beni yüreklendirmiyor samimi bir ablam var manevi, ona anlattım gay oldugu kısmı haric o bile aileleriniz kopar baban kardesinden olur deyince kalakaldım :KK43:
Hiç kimse senden daha değerli değil mutlu olmak senin hakkın kusura bakma baban la kardeşi bir gün esas dünyaya gidecek sen de boşa gitmiş yillarinla kalacaksın kim ödeyecek bedelini yada senin 12 yılını kim verecek para sevgi veriyor mu yada başını omzuna dayayabilecegin sana aşkla bakan bir eş veriyor mu kendine daha fazla yazık etme hiçbir şey için geç değil

bilmiyorum ki annesi biliyordur belki de dediğiniz gibi cunku cocuk mevzusunda hiç ısrarcı olmazdı. dil ucuyla söylerdi torunumuz olsun falan die. ama bilmiyorum. boşanırsam bi daha evlencem mecbur diyor biz alıstık artık diyor. kurulu düzeni bozmak mı istemiyor amacı ne anlamıyorum bu konuda esimi
Sırf bakire olmakla bile kanıtların gay olduğunu ay şok oldum resmen kanım dondu eziyet bence bu iki arkadaş gibi olmak

Bence konu gerçek değil.baştan karı koca hayatı yasamayalim dediğinde neden sormadınız.anladığım kadarıyla sonradan gay olduğunu söylemiş.gay olduğunu öğrenene kadar adam size dokunmadı siz sormadınız neden diye para verdi sorgusuz kabul ettiniz.peki ailenin yanında canimli C icimli rol mu yapiyorsunuz

Eşim gay olacak.
Akraba olunacak..
Para b.k gibi olacak.
Ben susacağım heeee?
Yok öyle bi dünya onu da ailesini de rezil ederim.. yemişim akrabalığını..
Sevgili kuzenin erkeklerden hoşlanıyor sen ne yaptın bu 12 sene ? Cinsellik sevgi aşk ne oldu bunlara? Sırf annen baban kardeşleri ile görüşmesin diye mi susuyorsun maddiyat mı sana şirin geliyor..
5 kuruşum olmasında adam gibi adam olsun yanımda..
Belki onu da zorla evlendirdiler belki bi kız var hayatında senin haberin Yok son çare gay olduğunu söyledi..
Salla gitsin ben olsam yerle bir rezil ederim başlarım akrabasına.. toplarım anne babaları böyle böyle derim Ya razı gelirsiniz Ya cümle aleme ibret olsun diye rezillik çıkarırım derim..
aman be aman beee.. biz kadınlarda da mı hata büyük 12 sene susmak gibi mesela ?

X