Derdim hiç aklımdan çıkmayan kilolarım

Kuzum spor demek kas demek kas agirligidir ödemdir vs ama 1 ogunle kilo alman sanirim tibben bu sartlarda zor yani..

Kuzum spor demek kas demek kas agirligidir ödemdir vs ama 1 ogunle kilo alman sanirim tibben bu sartlarda zor yani..
Yok o 7 kiloyu 1 ogunle almadım hatta aksine yemek yerken yemek düşünerek aldım :sampiyon: Ama o Mart ayındaki karantina da oldu sonra yollar açıldı falan ben ailemin yanından gittim kendi evime vs derken yine tek öğün düzenine döndüm fark etmeden. Şimdi yine ailemin yanına döndüm sınavlarıma hazırlanmak için 1 aydır düzenli Chloe Ting videolarıyla spor yapıyorum yemeği hala duzeltemedim tek öğün besleniyorum ama ona rağmen tartıda bir fark göremiyorum birde üstüne +1 görünce ( yüksek ihtimalle odemdir) iyice moralim bozuldu. Bari minicikte olsa bir şeyler göreyim.. Bugün düzenli beslendim çok uzun bir aradan sonra eğer devam ettirebilirsem harika olacak ama yok olmadı diyetisyen beni bekliyor tıpış tıpış.. Randevu almaya çalıştım dün ama doluymus bakalım bir süre kendim bugünki düzende devam ettirmeye çalışacağım

Tek öğün beslenerek kilo veremezsin.
Sıkı diyet de yapma.

Otçul ve fırında et ürünleri tüket.
Bol su iç
Spor yap

Haricinde değerlerine bı baktir. Özellikle troidine.

Allah Allah buna dislike veren kim acaba? Gayet olması gerekenleri yazmışssınız +1.

X