Derdim var demeden nce okuyun

Ya çok zor böyle bir insan olmak çok isterdim ama benim için imkansız gibi bir şey çok karamsarım.

Hayatım herkezın derdı kendıne buyuk... Herşey Hikayelerdeki gibi olsaaaaaaa........

Harika bir bakış açısı inşallah birde dertlerimize bı şekilde bakarızkaydirigubbakcemile3

bnce cok guzel bır yazı tabıkı hayatlarımızda ne kadar uygulayabılırız orası meçhul ama dediğin gibi derdim var demeden önce okunmalı yeni aldığım çaydanlığım yandı diye konu başlığı açılmamalı bence

bnce cok guzel bır yazı tabıkı hayatlarımızda ne kadar uygulayabılırız orası meçhul ama dediğin gibi derdim var demeden önce okunmalı yeni aldığım çaydanlığım yandı diye konu başlığı açılmamalı bence

ayy böle başlık açandamı varmışşşşakannehirakannehir
o kadarda değil yanii yaaaaa :1shok:

yazı çok güzel gerçekten bende her olumsuz şeyden bir olumlu şey çıkartan biri olarak bu kadarı çok zor derimm sırnaşık şey
ama keşke böle olabilsek
hayat toz pembe olurdu resmennn :icecream:

Bu konuyu henüz gördüm ve çok beğendim. Yaklaşık bir yıldır ben de hayata bu bakış açısıyla bakıyorum.
Hayat kırmak için de kırılmak için de çok kısa...

yazinin verdigi anlam cok güzel ama yazi kendi sacma..hickimse wowww sacim kalmamis kel olmuusum diye sevinmez vede bu bir kadinsa aslaaa

cok guzel bir hikaye...keske her an ,herseye ragmen pozitif olmayi basarabilsek...aslinda kendimden yola cikarsam bazen cok gerksiz seylere kafayi takip kendimi zorla mutsuz oldugum zamanlarim olurdu...ama simdi hayata baska bir gozle bakiyorum...ki ..kendimi daha huzurlu ve mutlu hissediyorum...ama henuz hikayadeki kadin kadar pollyanna olamadim maalesef...bu birazda hayata nasil bir yerden baktigina bagli...herkesin baktigi pencere bahar heyacanlariyla dolsun insallah..

bu ancak hikayelerde,masallarda olur.

sabah kalkacam ,kafamda tek tel saç kalmamış..kafayı yerim sanırım ben :))))

[B]ciddi bi hastalığım olmalı,yakında öleceğim sanırım.
bügün ve kalan diğer günlerim için doya doya eğlenmeliyim diyen biri olmaz herhalde :)))

Son düzenleme:
yazınız güzel ama arkadaslara katılıyorum.. hayatın getirdiği zorluklar bukadar relax olmayı kaldırmıyor.. :) paylaşım için tesekkürler

ben pozitif baksam nolur ki negatifin biri gelir sacın nerde nan der... artıyı eksiye çevirir.
demem o ki hayat da sadece kendi bakış açımızı degiştirmek yetmiyo cnm...malum biz kulaklarımızı açıp eleştiri dinlemeyi çok severizboshayallersmile

güsel yazıı .emeğin için saol tatlımm.ama bende arkadaşlara katılıorummm kimse böle bi durumda bu kadarr rahat olamazzz

Kesinlikle çok güzeldi .. Nasıl düşünürsen öyle yaşıyorsun bu hayatı Teşekkürler bu paylaşım içinalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

X