Derdime bir çare bacılar (konu:kilolu kızın aşk hayatı-özgüven problemi-diet vs)

Afedersin bacım oha dedim yorumuna:KK48: ayda 10 kilo ne demek ya , yürüyüş bandında mı uyudun, pilates yaparak mı yürüdün evde , aralıklı orucu 23.5 saat mı yaptın ,nasıl oldu bu 🤣 Ben en sağlam spor ve diyet yaptığım zamanda maksimum 4 kilo verdim ayda.
Ekmeği hiç tüketmiyorum ki 🤭 Dukan diyeti yaptım ben

Ünlü düşünür Yıldız Tilbe’den bir alıntı yapasım geldi, arada aklıma gelir kendimi avuturum 😂
C61D0E75-4294-4DCE-8017-A92DED103433.jpeg

Neyse şaka bir yana, Chloe Ting programlarını deneyebilirsiniz gerçekten çok iyi kalori yaktırıp vücudu toparlıyor. Bol şans! 😊

1,5 ayda 7 8 max 10a kadar verebilirsiniz bence öyle 20 kiloyu falan zorlamayın sakın. Boyunuz o kadar kısa değil sporla birlikte verirseniz sıkılaşırsınız da. Önce kendinizi beğenin yahu 20 kilo oldunuz diye çirkin betty falan ne alaka fıstık gibisinizdir eminim kendinizi ezmeyin hiç.

Ayyy aynı kılo,aynı durum, aynı dert tek fark benımkı arkadas ortamından ama pandemı falan derken benı marttan berı gormedı şimdi ısrar ediyor goruselım dıye. Ben malesef 8 kılo aldım dedım ama seksen olmuştum şimdi bes kılo verdım ama en fazla aralık ayına atabılıyorum adam. Diyetısyene basladım o da bes kılo farkettı. Napcaz ya

Arkadaşım senin gibi pandemi de aldigi kiloları vermek istiyor. 40 günde 10 kilo verdi . Daha 10 kilosu kaldı kızın. If yani intermitten fasting yapti. 0 karbonhidrat aldı. Simdi ben deniyorum fazlam için. Uygulaması falanda var hatta kaçta yiyeceksin vs vs . Direk ona gir bence

Merhaba, yıllar önce tanıştığım biriyle son dönemde internet üzerinden sohbet edip, sonrasına telefonlaşarak birbirimize ne kadarygun olduğumuzu farkettik. Fakat bu dönem tam da benim depresyona girdiğim ve deli gibi yediğim döneme rast geldi. O eski zayıf kız yok artık. Tamam görüntülü konusuyoruz ve beni hala beğeniyor ama sadece yüzümü görüyor aşağılar almış başını gitmiş.. o zamanlar 55 kilo olan kız 75 kilo olmuş... evet 75 kilo ama yüzü güzel kız benim... sürekli buluşmak için planlar yapıyor ( farklı şehirlerdeyiz) ancak ben hep bahane buluyorum son buldugum bahane beni 1,5 ay idare edecek. Peki ben bu sürede zayıflayack mıyım? Muamma...
Hem hayatımın aşkını buldugum için çok mutluyum hem de beni beğenmeyeceğinden korktugum için de çok ama çok mutsuz... biraz kilo aldım dediğimde “sağlıklıysan biraz fazlan olmasını neden sorun ediyorsun ki” demişti ama tabi 20 kilo aldıgımdan haberi yok...
çaresizim... hem şuan yanımda istiyorum hem de kilolarım yüzünden erteliyorum.
1,5 ayda 75’ten kaça düşerim bilemiyorum. ( bu konuda fikriniz var mı?)
Of kızlar...
İlk kez bu kadar düzgününe rastladım ama özgüvenim olmadıgından yalan olacak sanırım...
Çok mutsuzum.
Bu arada görüşmeye başlamadan önce 80’dim. 5 kilo verdim 3 ayda ama malum pandemi, evddn çıkmadan. Desteğinize ihtiyacım var. Koşun bacılar....

Freeletics uygulamasını tavsiye ederim, şekillenerek kiloyu rahat verirsin tabii düzenli kullanırsan 💪

Kilo verin tabii ki ama kendiniz icin kilo verin. Soylediginiz gibi karsinizdaki insan gercekten hayatınızın aşkıysa sizin fiziksel gorunusunuzu umursamamasi gerekir

Ben 20 günde 11 kilo vermiştim 2 sene evvel.. Hareket ,detoks , ekmeği kesmek ile herşey mümkün..1.5 ayda neler yapılır neler.. üstelik tam 20 kilo vermen şart değil 10 -15 versen yine iyi görünürsün

Merhaba, yıllar önce tanıştığım biriyle son dönemde internet üzerinden sohbet edip, sonrasına telefonlaşarak birbirimize ne kadarygun olduğumuzu farkettik. Fakat bu dönem tam da benim depresyona girdiğim ve deli gibi yediğim döneme rast geldi. O eski zayıf kız yok artık. Tamam görüntülü konusuyoruz ve beni hala beğeniyor ama sadece yüzümü görüyor aşağılar almış başını gitmiş.. o zamanlar 55 kilo olan kız 75 kilo olmuş... evet 75 kilo ama yüzü güzel kız benim... sürekli buluşmak için planlar yapıyor ( farklı şehirlerdeyiz) ancak ben hep bahane buluyorum son buldugum bahane beni 1,5 ay idare edecek. Peki ben bu sürede zayıflayack mıyım? Muamma...
Hem hayatımın aşkını buldugum için çok mutluyum hem de beni beğenmeyeceğinden korktugum için de çok ama çok mutsuz... biraz kilo aldım dediğimde “sağlıklıysan biraz fazlan olmasını neden sorun ediyorsun ki” demişti ama tabi 20 kilo aldıgımdan haberi yok...
Of kızlar...
İlk kez bu kadar düzgününe rastladım ama özgüvenim olmadıgından yalan olacak sanırım...
Çok mutsuzum.
Bu arada görüşmeye başlamadan önce 80’dim. 5 kilo verdim 3 ayda ama malum pandemi, evddn çıkmadan. Desteğinize ihtiyacım var. Koşun bacılar....
Valla yanlis anlamayin ama bu kilolu bekarlarin yada evli cocuksuz kilolularin sorumsuzluklari beni benden aliyor
Bi silkelenin kendinize gelin hergun 4 kisilik yemek yapmak yok pasta borek yapmak yok
Evden istediginiz zaman cikip spor yapabilirsiniz bir ozgurlugunuz var
Gorumcemin akibetini yazayim kimisinde kilo kaderdir gorumcemde oyle bekarken guya spora giderdi ama hic bi zaman diyet yapmadi hep yedi sonuc 115 kilo 35 yasinda 1 cocuklu evli bi kadin ne zaman verir muamma cunku bunye alismis yemeye
İnanin saglik icin verin goruntu icin degil
Sekeri var kalbi var tansiyonu var
Esimde kiloluydu aynj genetik onda seker ve kalp cikti oda gencecik daha yani oda 37 yasinda
Allah rizasi icin bu kadar kotuluk yapmayin kendinize

Spor ve diyetle 1,5 ayda 8 kilo vermiştim. Sporla verdiğim için daha fazla incelme olmuştu. 65 kg dan 57 ye düşmüştüm.
-Kahvaltı, akşam 5 gibi akşam yemeği, aralarda kalorisiz atıştırmalar (tarçınlı elma, tarçınlı süt, salatalık, keten tohumlu yoğurt gibi), bol su, günde 2 kez yeşil çay, düzenli spor.
-Akşam yemeğinde karbonhidrat, kızartma tarzı yiyecekler olmasın.
- Sabah sporu kilo verdirir akşam sporu formu korur diye okumuştum bir yerde.
-Gece yatmadan pul biberli yoğurt yada ayran.
-Sabah aç karnına limonlu su.
Bunları yaparsan 1 ayda olan değişime inanamazsın. Ama bugünden başlamalısın.

Diyet yap tabiki kendin icin ama bi erkek icin değil
Hadi diyelim evlendiniz saldınız beraber o almadı sen aldın kiloları
Napcan 2 ay eve gelme kilo vercem mi dicen
Benim nice kilolu arkadaşlarım vardı dalyan gibi çocuklarla sevgili oldular millet şaşırıyordu çocuklar kaslı maslı kız tombiş
Ee nolmuş yani
Tek olay özgüven
Kiloyu kendin icin ver

Hahaha yok yahu flört edyoruz sadece. Öyle sanalda tanısıp aşkım balım diyenlerden değiliz. Önceden tanıyorum zaten öyle sanalda tanışmadık yani. Özlem içerikli sohbet ediyoruz. Zayıf halimi biliyor. Boyum 1,65. Tospik gibiyim valla

boyum 163 75 üstüne çıktığım bir dönemde 15 kiloyu toplam 6 ayda verdim

ilk 8 kg ilk ayda

zira vücut o fazlaları ilk başta atıyor

ben o sıralar popüler olan dukan tarzı bir diyetle verdim

karbonhidrat yok

protein var şeker sıfır

en önemlisi de akşam 6 sonrası yemeyerek

senin zamanın da olacakmış çık deli gibi yürü hiç bir şey yapamıyorsan zira ben bunları verirken masa başı çalışmama devam ediyordum

Motive olabilmeniz için açık konuşuyorum lütfen bana kızmayın.

Ben 163 boy 60-62 kilo arası gidip geliyorum. Kiloluyum boyuma göre göbeğim hep orda.

Saçma sapan yemek yemem, ekmek ağırlıklı sırf doymak için beslenmem beni kilolu yapıyor.

Sen 165 boy 75 kilo ile gerçekten kilolu görünüyorsundur. Eğer evde 1 saat leslie yaparsan, yediklerine dikkat eder bol su içersen, 1 buçuk ayda rahatlıkla 65 66 kilolara düşersin ve bu kilolarda görüştüğün kişiyle buluşursan o da seni biraz kilo almış kabul edebilir. Ama şu an biraz kilo almış değilsin, bariz kilolu birine dönmüşsün.

Ha beni seven böyle sevsin modu da var tabi ama sen böyle düşünmüyorsun şu an da belli. Dilerim motive olursun. Hatta buradaki diyet gruplarına katılabilirisn. Motive olmana yardımcı olur.

Of kızlar...
Çok mutsuzum.
Cok kilo almisiniz en son sizi gördüğünden beri. Acil kilo verin 1 buçuk ayda baya şekile girer. Madem istiyorsunuz bu ilişkiyi yaşamak çaba gösterin. Üzülmeyin ama 20 kg baya bı değiştirir insanı

X