Sivilceli Ciltler Dermapen mağduru

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

aslicb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2016
51
17
32
Sakın yaptırmayın bu işlemi ben çok mağdurum cildin bütün dengesini bozuyor cilt altındaki uyuyan bütün bakteriler uyandırıyor doktorum öyle söylemişti okadar mağdurumki bi hevesle yaptırdım 5 aydır evden dışarı cıkamıyorm yüzüm ogünden beri iltihap sivilce doktorun verdiği ilaçlar iyi ce derimi inceltti yani güzelleşeyim derken benim gibi yüzünüz mahvolmasın ne yaptıysam geçmiyor evlilik üstü mahvettiler beni mecburmuyum şimdi ben roucctane içmeye mecburum yok cildim imkanı yok toparlıyamıyor kendini resimdeki fotolar iyileşmiş halim benim gibi olan varsa bana yazabilir mi?

Sakın yaptırmayın bu işlemi ben çok mağdurum cildin bütün dengesini bozuyor cilt altındaki uyuyan bütün bakteriler uyandırıyor doktorum öyle söylemişti okadar mağdurumki bi hevesle yaptırdım 5 aydır evden dışarı cıkamıyorm yüzüm ogünden beri iltihap sivilce doktorun verdiği ilaçlar iyi ce derimi inceltti yani güzelleşeyim derken benim gibi yüzünüz mahvolmasın ne yaptıysam geçmiyor evlilik üstü mahvettiler beni mecburmuyum şimdi ben roucctane içmeye mecburum yok cildim imkanı yok toparlıyamıyor kendini resimdeki fotolar iyileşmiş halim benim gibi olan varsa bana yazabilir mi?
Canım gecmıs olsun benmde 2 aya dugunum var buyuzden başlıyorum da sen nerde yaptırdın

Bir-çok tanıdığım.yaptirdi kimyasal pleng+ dermapen kuaför gibi bir yere mi yaptırdınız

Canım gecmıs olsun benmde 2 aya dugunum var buyuzden başlıyorum da sen nerde yaptırdın
Ben tekirdağda yaptırdım ama şimdi doktorlarda sürünüyorum daha bugün doktordan cıktım yine biton ilaç losyon asla düzelmio doktorum hapa karşı hap vermio hemde evleniceğim için asla vermiyo.bende nikah yapıcam ama asla kimseyi bu halde cagıramam maskeyi cıkarmadan direk evet evet diyip kalkıcaz Allahtan nişanlım anlayışlı pskolojimin nekadar bozuk olduğunu görüyor yoksa asla makyaj yapıcak halde değilim süslenicek bi halim vaziyetim yok cok iii düşün derim cildin hassassa bulaşma derim.doktorum bu tür işlemlere cok karşı yaptırıcaksan eğer bi doktor kontrolünde güzellik merkezlernden uzak dur ben yandım siz yanmayın,yüzümdeki iki leke için gittim yüzümün komple heryeri yara bere içinde resmlerimide koydum bakarsın

Canım neden böyle oldu acaba, hijyenik falanmı değildi yapan yer?
Ben her yıl 4-5 seans yaptırıyorum. Hiç bi sorunla karşılaşmadım aksine çok iyi geldi cildime.

Ben tekirdağda yaptırdım ama şimdi doktorlarda sürünüyorum daha bugün doktordan cıktım yine biton ilaç losyon asla düzelmio doktorum hapa karşı hap vermio hemde evleniceğim için asla vermiyo.bende nikah yapıcam ama asla kimseyi bu halde cagıramam maskeyi cıkarmadan direk evet evet diyip kalkıcaz Allahtan nişanlım anlayışlı pskolojimin nekadar bozuk olduğunu görüyor yoksa asla makyaj yapıcak halde değilim süslenicek bi halim vaziyetim yok cok iii düşün derim cildin hassassa bulaşma derim.doktorum bu tür işlemlere cok karşı yaptırıcaksan eğer bi doktor kontrolünde güzellik merkezlernden uzak dur ben yandım siz yanmayın,yüzümdeki iki leke için gittim yüzümün komple heryeri yara bere içinde resmlerimide koydum bakarsın ama kimisi çok memnun kalıyor ben mağdur olan tarafım sana uyarımı yapıyım çok dikkatli ol yüzünde birtane bile aktif sivilce varsa sakın bütün yüzüne yayarlar sivilceyi o sivilcenin mikrobu iğnelere geçiyor iğneleri bütün yüzünde gezidiriyor cok dikkatli ol ii araştır

Canım neden böyle oldu acaba, hijyenik falanmı değildi yapan yer?
Ben her yıl 4-5 seans yaptırıyorum. Hiç bi sorunla karşılaşmadım aksine çok iyi geldi cildime.
Bilmiyorum canım işte kişiden kişiye değişiyır bana cok sert calıstı yüzümü kanattı kan içinde kaldım derim hassastı şimdi hatalarımızı düzelttmeye calısıorz pskolojim bozuldu,annem bile hayatımda cildini böyle görmedim ne hale getirdin kendini dio iice alüst oluorum hakkımı helal etmiyorum ama asla ne yaşadıysam onlarda yaşasın tek isteğim.

öyle işte canım napalım yaşıyacağım varmış Allah çözümü olmayan hastalık vermesin.de cok kızıyorum 3 5 sertifika Alıp güzellik merkezi acıyolar okulunu bild okumuyorlar hassas ciltli bir insanı tanımıyorlar bile gel yapalım olmZ bişey demeler ben kendime bile yapıyorum tarzı iknalar ah ediorm nefret kusuyorum...

Son düzenleme:
Ben tekirdağda yaptırdım ama şimdi doktorlarda sürünüyorum daha bugün doktordan cıktım yine biton ilaç losyon asla düzelmio doktorum hapa karşı hap vermio hemde evleniceğim için asla vermiyo.bende nikah yapıcam ama asla kimseyi bu halde cagıramam maskeyi cıkarmadan direk evet evet diyip kalkıcaz Allahtan nişanlım anlayışlı pskolojimin nekadar bozuk olduğunu görüyor yoksa asla makyaj yapıcak halde değilim süslenicek bi halim vaziyetim yok cok iii düşün derim cildin hassassa bulaşma derim.doktorum bu tür işlemlere cok karşı yaptırıcaksan eğer bi doktor kontrolünde güzellik merkezlernden uzak dur ben yandım siz yanmayın,yüzümdeki iki leke için gittim yüzümün komple heryeri yara bere içinde resmlerimide koydum bakarsın
Canm allah şifanı versn benmde 2 aya dugunum var geçen hafta aktif sivilcelerime yaptı onlarda dağıldı aradım cildin kusuyor dedi günlerdir cilt için birsürü yerle görüştüm

Canm allah şifanı versn benmde 2 aya dugunum var geçen hafta aktif sivilcelerime yaptı onlarda dağıldı aradım cildin kusuyor dedi günlerdir cilt için birsürü yerle görüştüm
Yalann kusma değill o aynı şeyi banada söylediler yaydılar yüzüme yüzünde aktifff sivilce varkenmi yaptılar bide yazıklar olsunnnn başka bişe demiorm insanlara Allah ıslah etsin.doktorumun ilk dediği şey neydi biliomusn dernin altındaki bütün güzel güzel uyuyan bakterileri uyandırmışlar cildin sivilce yapıyor ve 5 aydan beri hersabah hergğn yeni sivilce o geçio leke o gecio başka leke dipsiz bi kuyuya attılar beni banada öyle dedi dedim cenem sivilce oldu dediki kusar bikaç hafta bak halime 6.aydayım hala kusuo heralde

Yalann kusma değill o aynı şeyi banada söylediler yaydılar yüzüme yüzünde aktifff sivilce varkenmi yaptılar bide yazıklar olsunnnn başka bişe demiorm insanlara Allah ıslah etsin.doktorumun ilk dediği şey neydi biliomusn dernin altındaki bütün güzel güzel uyuyan bakterileri uyandırmışlar cildin sivilce yapıyor ve 5 aydan beri hersabah hergğn yeni sivilce o geçio leke o gecio başka leke dipsiz bi kuyuya attılar beni banada öyle dedi dedim cenem sivilce oldu dediki kusar bikaç hafta bak halime 6.aydayım hala kusuo heralde
Bana da alttaki tüm bakterileri dışarı cıkarcazkı birdaha sivilce çıkmasın dediler kocaman kocaman cıkıyor ağrılı

Bana da alttaki tüm bakterileri dışarı cıkarcazkı birdaha sivilce çıkmasın dediler kocaman kocaman cıkıyor ağrılı
YAAA YALANNN inş bennn hatalıı cıkarımm inş doğru sölüolardır yayıolar resmen mikrobu yA bi araştır sivilceli cilde asla dermapen yapılmaz asla sivilceyi sıkarken bile dezenfekte ederek sıkın diolar ki yandaki deride olusmasın bunlar mikrobu alıp tüm yüze yayıyolar temiz olan yerede bakteryi sürüolar canım inş haklıdırlar haklı cıkarsam yaz bana ben sana dermatolog önerirm hap içmek istemiorsan ben cok gittm coğu doktor hapa basvuruo hap demek iki sene cocuk yapmamak demek

YAAA YALANNN inş bennn hatalıı cıkarımm inş doğru sölüolardır yayıolar resmen mikrobu yA bi araştır sivilceli cilde asla dermapen yapılmaz asla sivilceyi sıkarken bile dezenfekte ederek sıkın diolar ki yandaki deride olusmasın bunlar mikrobu alıp tüm yüze yayıyolar temiz olan yerede bakteryi sürüolar canım inş haklıdırlar haklı cıkarsam yaz bana ben sana dermatolog önerirm hap içmek istemiorsan ben cok gittm coğu doktor hapa basvuruo hap demek iki sene cocuk yapmamak demek
Canm ben ankaradayım ypk haklı değil Zaten ben bana bahanelerini söylüyorum nolcak bilmiyorum az surem kaldı

Canim onerdigin iyi bi dermatolog var mi bende de sivilce ve sivilce izi ve gunes lekesi var :KK43:(

Eklentiler

• EECE751E-5411-4CA2-B26A-3E15E331B281.jpeg
    EECE751E-5411-4CA2-B26A-3E15E331B281.jpeg
    124,3 KB · Görüntüleme: 168
  • B67EE937-AC1C-47B0-A488-F4339A4D1595.jpeg
    B67EE937-AC1C-47B0-A488-F4339A4D1595.jpeg
    109,6 KB · Görüntüleme: 110
  • 462B8AF9-143C-4CEF-BAFC-71505B6838C3.jpeg
    462B8AF9-143C-4CEF-BAFC-71505B6838C3.jpeg
    92,2 KB · Görüntüleme: 132
  • CDAE44A8-D0F3-4EEF-A093-1B0768543A4D.jpeg
    CDAE44A8-D0F3-4EEF-A093-1B0768543A4D.jpeg
    104,5 KB · Görüntüleme: 125
  • 7CD7DB78-6869-422F-A50B-90210E15E48B.jpeg
    7CD7DB78-6869-422F-A50B-90210E15E48B.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 121
Atsana resmini bak ben sana halimi atıyım
Ya canm sen bunları boşa dert ediyorsun bunlar abartılacak kadar degıl benm böyle bile degıl içten kocaman kocaman bunları differin hertırlu 15 gunde gecırır benm büyük sivilcelerimi bile gecırıyor ben onu suan kullanmıyorum cnku duzenlı makyaj yapmam gerekıyor işimden dolayı 1 ay makyajsız gezsen çözer o

Ya canm sen bunları boşa dert ediyorsun bunlar abartılacak kadar degıl benm böyle bile degıl içten kocaman kocaman bunları differin hertırlu 15 gunde gecırır benm büyük sivilcelerimi bile gecırıyor ben onu suan kullanmıyorum cnku duzenlı makyaj yapmam gerekıyor işimden dolayı 1 ay makyajsız gezsen çözer o
Differn kullandım neler neler kullandım geçmio be canım sana ilaçlarımın resmini atsam şok olursun acnelys aknefloks benzamycn sivex diffrern bunları sürdüm ama evet differin iyi bi ilaç onu kabul ediorm ama kesin çözüm değil sonsuza kadar differn süremem bıraktığım gibi anında cıkıolar bakalım doktorun tedavisini yapıcaz olmadı onuda denerim senimi kırcam:KK66:

X