Dermaroller kullanan var mı? Sivilce izi için

zlzllz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2023
18
8
21
SELAM DOSTLAR ,
yaşım 20 ve sivilcelerimi çok sıkmaktan dolayı omuzumda göğsümde ve sırtımda derin sivilce izleri oluştu krem kullanıyorum iyileşmeleri için ancak sivilce izlerim çok derin olduğu için kremle iyileştirme süreci uzatıyor bayağı Derma rolları kullanmayı düşünüyorum 1:30 mm’lik olanları sivilce lekeleri için öneriliyor kullanınız var mı ya da sizlerin sivilce izlerinizi kısa sürede nasıl geçirdiniz lütfen yardımcı oluunnn:))
Ayriyeten bir çok eczane kremi kullandım (madecassol, expigment gibi)bunlardan daha farklı bir öneriniz var mı sizin ?derin kahverengi sivilce lekeleri için
öpüyorum hepinizi

SELAM DOSTLAR ,
yaşım 20 ve sivilcelerimi çok sıkmaktan dolayı omuzumda göğsümde ve sırtımda derin sivilce izleri oluştu krem kullanıyorum iyileşmeleri için ancak sivilce izlerim çok derin olduğu için kremle iyileştirme süreci uzatıyor bayağı Derma rolları kullanmayı düşünüyorum 1:30 mm’lik olanları sivilce lekeleri için öneriliyor kullanınız var mı ya da sizlerin sivilce izlerinizi kısa sürede nasıl geçirdiniz lütfen yardımcı oluunnn:))
Ayriyeten bir çok eczane kremi kullandım (madecassol, expigment gibi)bunlardan daha farklı bir öneriniz var mı sizin ?derin kahverengi sivilce lekeleri için
öpüyorum hepinizi
Kullanmayın. Kaş yaparken göz çıkarabilirsiniz.
Dermapeni araştırın

Erkek kardeşim de benzer sorunu yaşadı izler derin ise kremlere dökülen para anlamsız kalıyor. Bir dermatolog ya da işinin ehli bir güzel uzmanından yardım alırsanız hem genele baktığında daha ucuza gelir hem de daha net sonuçlar alırsınız diye düşünüyorum.

SELAM DOSTLAR ,
öpüyorum hepinizi
Düzenli kullanıyorum. 0.5 1 1.5 ve 2 var elimde. Herkesin acı eşiği beklentisi farklıdır ama ben kızartıp kanatarak 2mm yapmayı seviyorum yüzüme çok abartmadan. Mis gibi de yapıyor valla… sonrasında merhem sürüyorum, kat kat. Gerçekten iyi geliyor sivilce izlerine ama düzenli yapmalısın tabi iki haftada bir gibi. Bir de aktif sivilcen varken kullanmamalısın, temizliğine dikkat etmelisin

Ben sivilce çıkmaya başlıyorsa imex sürüyorum sabaha sivilce sönmüş oluyor. Özellikle adet zamanı çok işime yarıyor. Benim.hem yüzümde hem kalçamda doluydu. Zamanla kurudugunu fark ettim. Ama ben bu kremi geç kullanmaya başladım illa yüzümde izler ufak tefek var. Ama dermaroller hakkında bilgim yok malesef. He bide bi zamanlar ciğeri mahveden o lanet sivilce ilacını kullanmistim Ama evliydim yanlışlıkla hamile kalırsam bebeği aldırmak zorunda kalacagimi bildiğim için ona devam etmemiştim.

SELAM DOSTLAR ,
öpüyorum hepinizi
Bu yaşlarda normal sivilce izi.Zamanla geçiyor.

X