Ders okumak için esmaül hüsna biliyormusunuz?

Fatima8911

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2022
3
2
25
Selam arkadaşlar ders okumak istiyorum ama olmuyor, yorgun ve bitkin bir haldeyim, okuduklarım aklinda kalmıyor ne yapa bilirim, hafıza kuvvetlendiren çok güçlü bir esmaül hüsna biliyormusunuz, yardımci olun lütfen

Selam arkadaşlar ders okumak istiyorum ama olmuyor, yorgun ve bitkin bir haldeyim, okuduklarım aklinda kalmıyor ne yapa bilirim, hafıza kuvvetlendiren çok güçlü bir esmaül hüsna biliyormusunuz, yardımci olun lütfen
Selam. Ben tecrübe etmedim Ala suresini öğrenmeye çalışıyorum bu konuda yardımcı olacağını düşünüyorum . Eğer tamamını okuyamazsanız 6-7 - 8 ayetlerini düzenli okumanızı ve esmalardan ya Hafiz okuyabilirsiniz.
Ya HAFİZ...
Senukriuke fe la tensa.
İlla ma şaallah, innehu ya’lemul cehre ve ma yehfa. Ve nuyessiruke lil yusrâ

سَنُقْرِئُكَ فَلَا تَنْسٰىۙ*اِلَّا مَا شَٓاءَ اللّٰهُۜ اِنَّهُ يَعْلَمُ الْجَهْرَ وَمَا يَخْفٰىۜ٧*وَنُيَسِّرُكَ لِلْيُسْرَى
Meali : (Kur’ân’ı) sana, Biz okutacağız, bundan sonra sen unutmayacaksın.Ancak (bu) Allah’ın dilediği şeydir. Muhakkak ki O, açık ve gizli olanı bilir. Ve kolay gelmesi için Biz (O’nu), sana kolaylaştıracağız

X