Dertlemek istiyorum!

öncelikle çok geçmiş olsun diyorum...maddi ve manevi pek çok şey atlatmışsınız....
malesef ki bazen hani kırk yıl düşünsek aklıma gelmez dediğimiz şeyleri yaşatıyor hayat bize....
herşey insanlar için....istemesek hak etmesekde biçok şey başımıza geliyor.....
ama hayat mücadeleyse güçlü olup ayakta kalmaksa sizde bunu kendi çabalarınızla başarmışsınız...
umarım bundan sonra oğlunuzla birlikte hep iyi olursunuz....
Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın...

zor günler geçirmişsin canım ama ayrılmakla en iyisini yapmışsın bence
artık geleceğe ve yavruna odaklan eskiyi düşünme geçmişe mazi derler bırak herşey mazide kalsın
bundan sonraki hayatında mutluluklar diliyorum sana canım

Allah belasını versin.böyle insan müsvettelerinin toplumdan soyutlanıp dışlanmaları için herkes üzerine düşeni yapmalı bunun gibileri insan yerine koymamalı asla.çocuğunu bile görmeyen sahip çıkmayan biri insan değil hayvan bile olamaz.ama malesef dışarda bunlardan çok var yalanlarıyla herkesi kandırır kendilerini adam gibi gösterir dürüst insanların hayatlarıyla oynarlar bir parazitten farksız orda burda başkalarının kanını emerek yaşarlar.kendilerini de matah biri gibi gösterip dururlar.
Allah kurtarmış seni 2 yıl 20 yılda olabilirdi imkanların ve aklınla kurtulmuşsun bundan sonrada böyle güçlü olmaya devam et ve kimseye güvenme kolay kolay ben öyle yapıyorum.

allah yardımcın olsun zor bir durum inşallah güzel günler seni bekliyordur bundan sonra...

Bu gerçekleri baştan görmeniz çok daha iyi olmuş inanın.Kayıp gibi, zamanınızı çalmış gibi

düşünmeyin bana kalırsa çünkü evladınız en büyük ödülünüz, hediyeniz olmuş... .dilerim evladınızla

birlikte gönlünüzce, sağlıklı bir yaşam geçirirsiniz..

büyük geçmiş olsun hayatım. zararın neresinden dönsen kardır. sen geçmişi bırak yaşanmamış say ama sen hayatını yaşanmayacak sayma. oğlun için yaşarken kendini de unutma. fazla üzülmeye de değimez. unutma gün gelir üzüldüğün şeylere üzülürsün...

ne üzücü bir hikaye bu mafoldumben
ama işte hayat insana ne zaman nerde ,ne yaşıtıcak bilemiyoruz ..
önüne geçmemiz imkansız ..
sizin şu anki durumunuzu düşününce önce keşke çocuk olamsaydı
dedim ama diğer taraftanda iyiki olmuş size hayatın en büyük hediyesi bu annelik ..zor olucak evt haklısınız babasızlığı ona öğretmek , anlatmak ama eminim siz gibi bir annesi olduğu için ne kadar şanslı olduğunu anlıcak ..
allah yolunuzu açık etsin umarım size layık biriyle tanışır ve hayallerinizdeki mutlu yuvayı kurarsınız :Saruboceq:
bu yaşananlarda unutulur gider :teselli:

Oğlunuza bir nevi baba da olacaksınız artık...var sayın ki babası bebek doğmadan ölmüş...babası ve onun ailesi aramıyorsa da dert etmeyin hiç...siz eğitimli bir insansınız...hayatınıza yeni bir sayfa açıp, oradan başlayın...oğlunuzu da en iyi şekilde yetiştireceğinize inanıyorum...bundan sonraki yaşamınızda mutluluklar sizinle olsun...a.s.

Sevgili ılayda , ' hayatta olmadık iş yok, duymadık iş çok muş.'
ınsan yaşadığı olaylar karşısında bazan kabus görmüş olmayı istiyor ama hayat bu.........herşey yaşanabiliyor.
Maalesef yaşıyoruz,istemediğimiz olaylar çok yıpratabiliyor.
Hiçbirimizin yarın adına bir garantisi yok .Ölüm ,ayrılık ,kaza vs ne yaşanacak bilemeyiz.
Yaşadıkların gerçekten çok güç olaylar.
Ama yinede akıllı davranmışssınız diyeceğim.Bilerek yaşamaya devam etmek istememişssiniz.
Elbette bundan sonrası kolay olmayacak ,güçlükler yaşayacaksınız.
Msjlarınızdan güçlü bir kadın olduğunuzu çıkardım.Güçlüde olmak zorundasınız.
Zaten yaşanılan acı tecrübeler insanı olgunlaştırıyor,güçlendiriyor.
Umarım bundan sonraki hayatınızda oğlunuzla sıkıntısız , huzurlu olacağınız bir hayat temenni ediyorum.
Allah yardımcınız olsun.
Sevgiyle kalın.

Canım sana geçmiş olsun demekten başka bişey aklıma gelmiyor iyiki ailen ve mesleğin var insanız ve hatalar yapabiliyoruz neresinden dönersen kardır mantığıyla hareket etmişsin ve en doğrusunu yapmışsın önüne bak geride bıraktıklarını da tecrübe olarak değerlendir kendini gereksiz yere üzüp bitirme oğlunla sana güzel günler diliyorum...

Cok gecmis olsun, yasadıklarınız gercekten cok acı ve zor. Ama siz oglunuzla zoru basarıp kendi hayatınızı kurmayı basardınız. Bırakın o babasıyım diye ortalıkta dolasan adamda ne yaparsa yapsın, Allah büyüktür, elbet bir gün bu yasadıklarının hesabını verecekler.
Sakın basınız öne egilmesin, cok dogru bir karar verip hayatınızı kurtarmıssınız.
Oglunuzla huzurlu, saglıklı, mutlu bir hayat diliyorum. a.s.

şimdi minicik oğlunu kaybetmiş bir annenin hikayesini okudum.
perişan oldum....
çok üzüldüm....
maddiyat,şerefsiz insanlar....bunlar vız gelip tırıs gider hayatta..
ölümden başkası yalan...

allah sağlık versin sevdiklerimize...
kaybedilen evlatsa..
minicikse...
çok yıkar çok ..

böle konuları okuyunca felaket etkileniyorum ben..
şu an başımda bir ağrı var.

ALLAH yardımcınız olsun,her şeyin bedelini alacağınız günler de gelecek,muhakkak...

X