Devlet Hastanesi'nde doğum korkusu

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
24.707
16.288
Haklısınız ben de devlet hastanelerine daha çok güveniyorum ama göreceğim muameleden dolayı korkuyorum sadece.
Eğerli sizi azarlayıp aşağlararsalar soruşturma yediklerinden meslekten atılmaya kadar gidiyor, obriske giremezler, rahat olun

Monoceto

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
1.854
3.202
31
Eğerli sizi azarlayıp aşağlararsalar soruşturma yediklerinden meslekten atılmaya kadar gidiyor, obriske giremezler, rahat olun
Aynı hastanede kardeşim de doktordu, tanıdığı doktorlar var ama söylemek ayıp gibi geliyor. İçim rahatladı biraz. Teşekkürler..

Margaret Hale

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Kasım 2017
5.834
22.144
Şehir hastanelerini bilmiyorum ama bu kadar reklamı yapıldıysa diğer devlet hastanelerine göre tabii ki daha iyidir. Her şeyden önce daha temiz ve modern donanımlıdır. Diğer türlü devlet hastanesinin sokağından bile geçmem doğum konusunda. Ayrıca özel hastanelerin hepsi de o kadar pahalı değil. Felaket senaryolarının da hepsi özellerde gerçekleşmiyor. Size öyle denk gelmiş herhalde. Benimki gayet güzel geçmişti.

dr_yad

...........
Pro Üye
9 Aralık 2009
10.432
29.144
Doktor ve ebeler önemli değil mi?özeli, devleti mı var bunun. Özelde de bir sürü saçlarını bu meslekte agartmis doktorlarımız var. Ben doktorumu seçerken dikkatli olmuştum şahsen.

ema1

Pro Üye
10 Ağustos 2009
24.707
16.288
Doktor ve ebeler önemli değil mi?özeli, devleti mı var bunun. Özelde de bir sürü saçlarını bu meslekte agartmis doktorlarımız var. Ben doktorumu seçerken dikkatli olmuştum şahsen.
Özelde anlaşmalı olduğu günlerde gidiyor seri doğuma girmiyor doktor yani keyfi nasıl istiyorsa öyllllleee ne kadar ekmek o kadar köfte uyanınuyanınnnnnnnnn hanımlar özel hastanelerden uźzzzzzzzzak durun

Vizeci06

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
2.049
2.704
Aralihin 8 inde Ankara şehir hastanesine dogum yaptim herkes hasta bakicisina kadar o kadar iyilerdiki bu arada benimde 27 aylik ikizlerim var allah kolaylık versin şimdiden
Sehir hastahenesi refakatci alıyor mu?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 0 gün geçti.

Otrera

Condemnant quod non intellegunt
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Aralık 2014
2.033
10.611
Konu sahibi niye banlandı ki acaba? 🤭

Orkide_sever

ORKIDE AŞK'tır ❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.909
21.002
Hastane olarak bakarsak ozel hastanelerden tıbbi anlamda çok gelişmiş durumda yeni yapılan şehir hastaneleri. Esim calisiyor. Konya kayseri Ankara basaksehir hepsinde çalıştı. Inanilmaz donanımlılar. Muameleye gelecek olursak eskisi gibi kimseye kötü davranma, bağırıp cagirma durumları yok. Sikayetinizle birlikte soruşturma başlatılır. Ama bu durum hem ozelde hem devlette yaşanabilir. Herkesin karakter meselesidir. Rabbım hayırlı insanlarla karşılaştırsın. Ozel yerine devlet hastanesi tercih edin bence. Ikizlerimde konyadaydim açılış verilmediği için o zamanlar orada doguramadim. Kuvezi olan bi hastanede doğum yaptım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 694 gün geçti.

JES

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Haziran 2018
7.028
37.295
27
Sezeryan için alınan ameliyathanede ise şahit yoksa ve o hemşirenin kim olduğunu bilmiyorsa ve hastane de saklıyorsa da mı girmezler riske ? Hakaret aşağılama herşey var.

Maalesef böyle insan müsveddeleri de var ve pandemi de çok çaba gösterdik diye çift maaş istiyor. O kadar emek veren sağlık çalışanı ile aynı kefeye konuluyor bu yaratıklar.

Abimin eşi bizzat yaşadı bu durumu. Kadın ölüyordu nerdeyse. Allah önüne çıkarsın başka birşey demiyorum. Ve gerçekten bazı devlet hastanelerine düşmanımı bile düşürmesin 🙏🏻

Busgok0606

İki minik kuş annesi :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2018
1.917
2.572
29
Ilk doğumumu zekai tahir burak kadın doğumda yapmıştım hic abartmıyorum oda 8 kisilikti hep sezeryan kimseyi almıyorlar yanına o sıra yeni bebek kaçırmışlar hastaneden bebeklerin kuvozde duygusal olarak ve beden olarak bitik durumdayım bu kezde ayrintiliya zübeyde hanıma gittik ve hic beğenmedim 7 aylıkken şehir hastanesine gittim tertemiz hastane odalar normalde 2 kisilik ama pandemide dolayı tek kişi kaldım sezeryana da normal doğuma refakatçi almak istemiyolar ama ben biraz rahatsızlandım o yüzden benim yanıma refakatçi aldılar eskidendi o devlette azarliyolar yok kızıyorlar korkutuyolardi hep şimdi mis gibi hastane demem o ki hic korkmayın sizin tercihiniz tabi de ben o kadar para vermek istemedim özel hastaneye

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 178 gün geçti.

ema1

Pro Üye
10 Ağustos 2009
24.707
16.288
Sezeryan için alınan ameliyathanede ise şahit yoksa ve o hemşirenin kim olduğunu bilmiyorsa ve hastane de saklıyorsa da mı girmezler riske ? Hakaret aşağılama herşey var.

Maalesef böyle insan müsveddeleri de var ve pandemi de çok çaba gösterdik diye çift maaş istiyor. O kadar emek veren sağlık çalışanı ile aynı kefeye konuluyor bu yaratıklar.

Abimin eşi bizzat yaşadı bu durumu. Kadın ölüyordu nerdeyse. Allah önüne çıkarsın başka birşey demiyorum. Ve gerçekten bazı devlet hastanelerine düşmanımı bile düşürmesin 🙏🏻
Direk başhehime çıkacaktınız , oda olmadıysa sağlık bakanlığına şikayet edecektiniz yinede özelden uzak durun keyfine düşkün doktorlar en çok orada barınıyor para delisi ve bencil

Busgok0606

İki minik kuş annesi :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2018
1.917
2.572
29
Sehir hastahenesi refakatci alıyor mu?
Doguma gun verdiklerindd polikilinikdeki doktora sordum oda pandekiddnndolayo refakatci almiyoruz zaten 1 gun yatiriyoruz sezeryanida demisti ama dogum katindaki hemsire Son 15 gündür bazı hastalara alıyoz dediler bize doğum yaptığım gün.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 178 gün geçti.

JES

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Haziran 2018
7.028
37.295
27
Direk başhehime çıkacaktınız , oda olmadıysa sağlık bakanlığına şikayet edecektiniz yinede özelden uzak durun keyfine düşkün doktorlar en çok orada barınıyor para delisi ve bencil
Keşke orda olsaydım da ben ne yapar eder o onursuzu bulurdum.

Hamile kadına sırf sancısı var ağlıyor diye salak,gerizekalı,allah belanı versin demek neymiş gösterirdim.

Ha birde depremden korkmuş diye de geber demiş.

Başhekim yoğun çalıştıklarını o sebeple gergin olduklarını söylemiş.

Sağlık bakanlığına da şikayet ettik cimer e de. İl sağlığa da. Netice yok.

Neyleym

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2019
1.899
2.797
27
Abimin eşide doğumunu devlet hastanesinde yaptı ikizdi bizim, bebeklerimizde 7 aylık doğdular bir kilo olarak dünyaya geldiler, 10 gün yoğun bakımda kaldılar birinin nefes problemi vardı hatta biz istedik alıp özel bir hastaneye gidelim onlara bakan doktor hiç merak etmeyin biz onlara özel hastaneden daha iyi bakıyoruz dedi ve şimdi ikizler 9 yaşında maşallah çok sağlıklılar inşallah sizde hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza alırsınız allah yardımcınız olsun.