Piercing, Hızma Dilde piercing ve bakımı ^^

Limonissa

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2014
32
1
Merhabalar Daha önce bir topic açmıştım ama pek cazip gelmedi sanırım alışılmış bir durum değil sanırım fakat dilinde piercing olanlar veya yaptırmayı düşünenler buraya yazabilirler mi bilgilerinizi paylaşırsanız memun olurum hürmetler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar Daha önce bir topic açmıştım ama pek cazip gelmedi sanırım alışılmış bir durum değil sanırım fakat dilinde piercing olanlar veya yaptırmayı düşünenler buraya yazabilirler mi bilgilerinizi paylaşırsanız memun olurum hürmetler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet pek fazla kullanılan bişey değil :nazar: mesela ben hiç düşünmedim rahatsız eder gibi duruyo ayrıca daha önceden duyduğum kadarıyla dilde piercing iyi değilmiş paslanma yapabiliyomuş ağızda ve ağız kanseri yaptığını duydum. bide dil acımaz mı ya :KK1: yine sen bilirsin bişey diyemem ben sadece düşüncemi yazdım

ben kullaniyorum sewiyorum da cikardimi eksiklik hissediyorsun sonra vazgecmesi zor oluyor....

Yaklaşık 3 ay hatta 4 aydır dil piercingim var göbeğimi de aynı zamanda deldirmiştim. daha öncesinde dudak altını ve kulak kıkırdağımı da deldirmiştim. Şuan sadece dil ve göbeğimdeki duruyor. En çok sorulan soru ve meraklarınızı gidermek için söyleyeyim; ne acıyor ne kanser ne başka bir rahatsızlık veriyor. Dil ve göbek piercinglerim yaklaşık 2 hafta boyunca (12-13 gün) yara halindeydi yani iyileşme süreci diyelim. zaten piercinglerin cerrahi çelik veya titanyum olması, iyileşirken bakımını düzgün yapmanız yeterli. umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Kızlar bende kulaklar dan sonra burnumu delirdim, sonra göbeğimi , göbekten sonra dilimi deldirdim,, yetmedi dudak üstümü deldirdim ve evet en son da yanağımda çok çukur Gamze vardı birde gamzemin tam ortasını deldirdim :KK17: Benim hoşuma gidiyor ve pişman da değilim :KK66:

X