Dileklerimiz,hastalıklarımız için Esmaül Hüsna ve dualar

İsra 80 herhangi bir faaliyet yaparken, iş görüşmesine giderken heyecanınızı kontrol etmek için veya herhangi bir görüşmeniz sırasında heyecanı kontrol edebilmek için
Allah'ım kişilerin enerji alanına esenlikle girdir beni, çıkarkende esenlikle çıkar ve katından bana yardımcılar gönder

وَقُلْ رَبِّ اَدْخِلْن۪ي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَاَخْرِجْن۪ي مُخْرَجَ صِدْقٍ
وَاجْعَلْ ل۪ي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَص۪يرً

Vekul rabbi edḣilnî mudḣale sidkin veaḣricnî muḣrace sidkin vec’al lî min ledunke sultânen nasîrâ. isra 80.
1-3-5-7 kez okuyabilirsiniz

Kafa karışıklığı, hayatında ne yapacağını bilememek, bir şeye karar verip yarın başka bir şeyi istemek, gübi şeyler için ne tavsiye edersiniz

Dua edip duaları kabul olmadığını düşünen arkadaşların bilinçaltı engellerini kaldırma meditasyonu yapmalarını tavsiye ederim eğer imkanları varsa tabi psikolog desteği alınırsa daha iyi olabilir. Burada aslında şöyle bir sistem işliyor. Sen bir dua ettiğin zaman duana Allah u Teala cevap veriyor fakat sen o şey için direnç gösteriyor olabilirsin bilinçaltında. Sallıyorum diyelimki evlisin çocuk sahibi olmak istiyorsun fakat olmuyor. Bilinçaltında çocukken evinizde çok kavga oluyorsa, ailede şiddet varsa çocuğuna bunları yaşatmamak için bunun güvenli olmadığını kodlamış olabilir kişi.

bizleri bilgilendirdiginiz için Rabbim ne muradiniz varsa versin insallah🤲 burada sikintisi olan dua bekleyen butun arkadaşların dualarını kabul etsin Rabbim 🤲

İstediğiniz bir şeyi rüyanızda görmek için ama bunu gelecekten haber almak gibi değil örneğin yeteneklerini rüyalarımda görmeye, şu işi yapmak be im için hayırlı mı gibi niyet etmek gerekir. Başka insanların alanına girmeden niyet etmek önemli
Öncesinde ruhsal rehberimin bana verdiği rehberlikleri almaya, gördüğüm rüyaları hatırlamaya ve şifalandırmaya niyet ediyoruz. Sonrasında rüya niyetimizi 9 kez söylüyoruz.
Örn. Bu gece rüyamda hangi mesleklerde başarılı olabileceğimi görmeye niyet ediyorum.
7 kez el Hakk, el Mukaddim, el Muiz
3 kez Allahümme inni es elüke ru'ya salihaten, sadikaten, ğayra kazibetin, nafiaten ğayra darratin
Diyerek sağ tarafa yatıyoruz. Abdestli olunursa daha iyi ama abdestsizde yapılabilir.

İstediğiniz bir şeyi rüyanızda görmek için ama bunu gelecekten haber almak gibi değil örneğin yeteneklerini rüyalarımda görmeye, şu işi yapmak be im için hayırlı mı gibi niyet etmek gerekir. Başka insanların alanına girmeden niyet etmek önemli
Öncesinde ruhsal rehberimin bana verdiği rehberlikleri almaya, gördüğüm rüyaları hatırlamaya ve şifalandırmaya niyet ediyoruz. Sonrasında rüya niyetimizi 9 kez söylüyoruz.
Örn. Bu gece rüyamda hangi mesleklerde başarılı olabileceğimi görmeye niyet ediyorum.
7 kez el Hakk, el Mukaddim, el Muiz
3 kez Allahümme inni es elüke ru'ya salihaten, sadikaten, ğayra kazibetin, nafiaten ğayra darratin
Diyerek sağ tarafa yatıyoruz. Abdestli olunursa daha iyi ama abdestsizde yapılabilir.
Kusluklerin bitmesi için edebileceğimiz dua biliyorsanız paylasirmisiniz😙

Kusluklerin bitmesi için edebileceğimiz dua biliyorsanız paylasirmisiniz😙
Diğer arkadaşların tavsiye ettiği gibi ya Vedud okuyabilirsiniz. Ya Vedud ya Cami şeklinde okursanız ya Cami esmasının bir araya getirme etkisiyle daha hızlı olacağını düşünüyorum. Bu arada astrolojik olarak retrodayız bende bugünlerde sizinki gibi şeyler yaşadım. Bugünden sonra retro bitiyor. Retroda küsenler bitince barışabiliyor. Siz dua edin eğer hayırlıysa barışırsınız

Diğer arkadaşların tavsiye ettiği gibi ya Vedud okuyabilirsiniz. Ya Vedud ya Cami şeklinde okursanız ya Cami esmasının bir araya getirme etkisiyle daha hızlı olacağını düşünüyorum. Bu arada astrolojik olarak retrodayız bende bugünlerde sizinki gibi şeyler yaşadım. Bugünden sonra retro bitiyor. Retroda küsenler bitince barışabiliyor. Siz dua edin eğer hayırlıysa barışırsınız
Ya vedud ya cami okudum bi sure bıraktım faydasını görmeyince bide okuduğumda iş arkadaşım vardı çöl iyiydik onunla da kötü oldum bi anda kuzenimle de aram açıldı sebep yokken ben de o yüzden bıraktım ama önerilerin için tekrardan teşekkür ediyorum Allah razı olsun

Unutkanlık için Ala suresi
Atalarınızdan size aktarılmış olduğunu düşündüğünüz şeyler için buna niyet edip21 gün boyunca bir dua arkadaşı ile birbirinize dua ederek Kehf suresini okuyup öncesinde 100 salavat, 100 estağfurullah okuyabilirsiniz. Ayrıca bunun için deniz erten in instagram hesabına bakabilirsiniz orada daha detaylı anlatıyor. Dua ederken atalarınızın günahlarının affedilmesi içinde dua edin.
Psikolojik sorunlar için hergün 7 Duha ve 7 İnşirah suresi ayrıca bol bol salavat tavsiye ederim
Üzerinizde nazar olduğunu düşünüyorsanız, gün içinde çok uykunuz geliyor, ibadet sırasında karıştırıyorsanız, 7 nas, 7felak, 7 ayetel kürsi okuyabilirsiniz eğer yine de bunları yaşıyorsanız 11 tane de Kureyş suresi okunabilir. Yine böyle durumlarda kovulmuş şeytanın şerrinden ve nefsimin şerrinden Allah'a sığınırım diyerek E’ûzü Besmele çekebilirsiniz.
Eğer büyü, nazar gibi şeylerden şüpheleniyorsanız bulunduğunuz ortamın temiz olmasına özen gösterip oçBakara suresini okuyun okuyamazsanız internetten açıp dinleyin farkı farkedersiniz. Evin enerjisi değişiyor. Yine büyü gibi şeylerden şüpheleniyorsanız, bu kpnuları çok düşünüp araştırma yapmayın yaptıkça kafanızda büyütüp daha beter bir hale geliyor. Bunun yerine estağfurullah el azim okuyun 1000 adet ve bakara suresi. Saffat suresini de okuyup dinleyebilirsiniz. Böyle şeyler yaparken uykunuz geliyor diye bırakmayın, ısrarla devam ettirin çünkü şeytan vesvese veriyor bırakmanızı istiyor, bunu hatırlayıp devam ettirin.
Gece uykunuzda karabasan gibi şeyler yaşıyorsanız, uykunuzda rahatsız oluyorsanız çok kısık volümde bakara suresini veya sevdiğiniz surelerden açıp dinleyerek uyuyun. Sesini çok kısıkta olması uykunuzda dikkatiniz dağılmasın uykuya dalmakta sorun yaşamayın. Kuran okunuyor olması yeterli. Birde sırt üstü yatmayın.
Herkese merhabalar.Tecrübelerimi bizlerle paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim.Yazılarınızı 2 defa okudum ve bayıldım.Ne güzel tecrübeler yaşamışsınız.Herkes kahır esmaları dışında tüm esmaları her ay teker teker 21 gün okusalar kendi esmalarını bulacaklar aslında.Çok teşekkür ediyorum tekrardan size Rapisa 🤗

Herkese merhabalar.Tecrübelerimi bizlerle paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim.Yazılarınızı 2 defa okudum ve bayıldım.Ne güzel tecrübeler yaşamışsınız.Herkes kahır esmaları dışında tüm esmaları her ay teker teker 21 gün okusalar kendi esmalarını bulacaklar aslında.Çok teşekkür ediyorum tekrardan size Rapisa 🤗
Size özelden bir şey soracaktım bana yazabilir misiniz?

Ya vedud ya cami okudum bi sure bıraktım faydasını görmeyince bide okuduğumda iş arkadaşım vardı çöl iyiydik onunla da kötü oldum bi anda kuzenimle de aram açıldı sebep yokken ben de o yüzden bıraktım ama önerilerin için tekrardan teşekkür ediyorum Allah razı olsun
Ya Vedud Ya Cami esması çoook güçlü esmalardır.Bizim dinimiz bana göre güzel ahlak ve sevgiye dayalı harika bir dindir.Peygamberimiz (sav)güzel ahlakı tamamlamak için gönderilmiştir.Ümmetini çok seven ve çok merhamet gösteren peygamberdi.
Bizde kalbimizi temizleyebiliriz;Nasıl?Bol bol Tevbe Estağfirullah okuyarak.Ruhumuz temizlenip arındıkça nefsimizide terbiye edebiliriz.
Kötü konuşmayacaksın(gıybet,zan ve yargılama konuşmamak).
Bol bol Estağfirullah el Azim oku,bak hayatın nasıl değişecek.
Hergün de 100 La ilahe illallah oku.
O zaman "acaba ben bu arkadaşımla barışmasamda zamanamı bıraksam"diye düşünmeye başlayacaksınız.

Çünkü,biz iyi gördüğümüz insanların iç yüzünü bilebilirmiyiz?Hayır.Belki sizin arkanızdan konuşuyor,belki sizin iyiliğinizi istemiyor,belki sizi içten içe kıskanıyor,bilmiyoruz ki!..
Allah diyor ki;"ben kuluma kötülük yapmam,ne yaparsa kulum kendine yapar".
Bu olayı oturup biraz tefekkürmü etsek acaba,bu bir imtihan.Hersene imtihanımız olacağını Rabbim bize Kuran'da belirtmiş.
Diyor ki "kulum bir faniye bağlama ümidini,bir faniden dostluk bekleme ,ebedi olan benim bana gel"diyor.
Size tavsiyem bol bol Ya Refik okuyun.
Günde 5 dakika yada 390 defa hergün okuyun.

Ya Refik:Arkadaş,yoldaş ve gerçek dost demektir.
Kolaylaştıran,yumuşaklığı çok olan ve hayrı çok olan .

Ben bir ara Ya Cami Ya Vedud okudum.21 gün okudum bazen 1000 kere bazen 100 kere.Ben sürekli Estağfirullah El Azim okuduğum için bende çabuk etki etti.Ben zaten Ya Vedud esmasını çok seviyorum,ben bu esmayı okuduğum zaman çiçeği çok seviyorum,böceği çok seviyorum,hatta herşey bana çok güzel geliyor.Renkler bile bana muhteşem görünüyor.
Ya Cami muhteşem bir esma gerçi Rabbimin tüm isimleri muhteşem ve mucize.Ya Cami esmasının harfleri 4 büyük meleğin isimlerinin bsş harfleri.Çok güçlü bir enerjisi var.İçinizde hangi duyguyu besliyorsanız onu çeker hayatınıza Ya Cami esması.Çok kırılan,çok küsen,sürekli sıkılan ve kızgın bir yapınız varsa bunları hayatınıza çeker ve arkadaşlarınızla aranız bozulur.Bu esmaları bana çok soran oldu verdiğim cevap şuydu"Sen değişirsen dünyan değişir"

Önce arınmalıyız.Hergün 1000 kere Tevbe Estağfirullah yada Estağfirullah El azim okumalız.Sonra 170 defa Kuddüs esması okuyup onunlada içimizde ve dışımızda biriken negatif enerjiyi temizlemeliyiz.Bunları yapmadan huzur bulamayız.
Kök çakranız kapalıysa aynı olayları tekrar tekrar fakat farklı kişilerle yaşarsınız.Bunun için Ya Aziz esmasını hergün 94 defa okuyun.

Nazarada gelebiliyoruz bazen.Dur şu işi şimdi değilde biraz sonra yaparım,şu temizliği bugün değilde yarın yaparım,bugün değilde yarın şuraya gideyim,hiç alışverişe gidesim yok,şununla konuşasım yok,yorgun hissediyorum diyorsan nazar değmiştir sana.
O zaman Ya Rafiu Ya Muizz okuyun ister hergün 100 defa isterseniz 468 defa.Bak bakslım 1 ay sonra nasıl enerji ile doluyorsunuz.

Merhaba, 😊 bunu gördüğüme çok sevindim. Benimde içimde paylaştım ama Acaba yanlış bir şey mi yaptım hissi olmuştu. İnsanlara faydalı olursa ne mutlu bana. İçimde bunu nefsimin hoşuna gidiyor diye paylaşmışım hissi olmuştu. İnşallah hayırlara vesile olur. Sevgiler 🌺

İşinde yükselmede,terfi etmede,dileklerin olmasında Ya Mukaddim çok güçlü.Ben her esmayı 21 gün yada 40 gün okuyarak deneyimledim.Aslında Allahu Teala'nın isimleri denenmez,okuduğunda istediğin olmuyorsa bile sevabı çoktur.Her esma bir çakrayı aktif eder.99 esmayı sırayla 21 gün ebcedi yani sayısı kadar okusak çakralarımız açılır.Yada;
Ya Nur esması ile hergün 256 defa"niyet ettim çakralarımın açılması için Ya Nur esmasını Allah Rızası için okumaya"der okur ve çakralarını açarsın.Yatsı nanazından sonra yaparsan daha etkilidir.Çakralar enerji merkezleridir.Bir çakra tıkanınca enerji tıkanıklığı oluyor ve sıkıntı yaşıyoruz psikolojik ve bedensel.Esmaül Hüsna şifadır.

İnsanlar tarafından (komşularınız,akrabalarınız,iş arkadaşlarınız,sosyal çevreniz)sevilmek istiyorsanız Ya Aziz 94 defa okuyun hemen ardından Ya Müteali 550 defa okuyun.Herkes tarafından çok sevilir ve sayılırsınız.

X