Dis gorunusumu degistirmek istiyorum

doğum gününüz kutlu olsunnn nice mutlu yaşlaraaa...

31 yaş için giyim tarzınız biraz yaşlı kaçmış, biraz yürüyüşe çıkmanız ve kilo vermeniz lazım evet, 5-6 kilo bile verseniz inanılmaz değişirsiniz çünkü çok aman aman kilonuz yok
kaşları herkes demiş kesinlikle katılıyorum hemen değiştirin ve düz kaş yaptırın bence.
STRAIGHT-BROW-nm.jpg

bu tarz kaşlar insanı genç gösteriyor.
Aslında ilk aklıma gelen ve direk dikkatimi çeken saçlar
kesinlikle brezilya fönü olmalı! çok çok değişirsiniz emin olun, işten eski bir arkadaşım yaptırmıştı.
O 45 yaşlarında falandı gerçi hep abla gibi dururken bir brezilya fönü yaptı İNANILMAZZZ oldu
saç ve kaş renginizi hafif açtırın.
Bu kadar.

Ben de gozluk kullanan birisi olarak az cok yuz seklinize ne gider konusunda fikrimi soylemek isterim. Yuzunuz yuvarlak oldugu icin cercevesi kareli orta boyutta bir gozluk secerseniz yuzunuze daha iyi gider. Yuzunuz yuvarlak, gozlugunuz yuvarlak boyle yuzunuz oldugundan daha fazla yuvarlak gozukuyor. Saclariniz kivircik muhtemelen bakimi da zordur o konuda birsey diyemeyecegim.

Çok tatlısınız bence. Enerjinizin güzelliğini de ekrandan bile aldım. Gözlük degisimi, biraz saç baş da duzelince süper olursunuz. Makyaja bile gerek olmayacak kadar aydınlık, güzel bir yuzunuz var. Kilo da verilmeyecek birşey degil. Biraz azim ve kararlılıkla çözülür.

Dislerine ba-yil-dim 🤩 cildin harika
Sadece kilo ve belki kaşları duzeltmek yeterli
Zaten giyim kuşam tarzi kilo verildikce değişiyor
Asla kendini gördüğün kadar cirkin degilsin emin ol,enerjin harika

Gözlük tarzınızı daha küçük olanlardan tercih edin bence, imkan varsa lens de kullanabilirsiniz. Bir de saçlar değişiklik istiyor, başka bi şeye ihtiyacınız yok bile :)

Gerekli tavsiyeleri verenler çıkar mutlaka. Çok detaya girmek istemiyorum.

Ben insanı tamamen değiştiren saça dikkat çekmek istiyorum.
Kesimini değiştir, duştan sonra bakım yağı sür yumuşayıp yatışsın. Ayrıca dışarı çıkmadan elektriklenmeyi önleyici krem sür ki açık bırakabil.

Rengini değiştirmek de değişiklik için iyidir.

Düzleştir demem zira saça aşırı zarar veriyor. Arada bir yapılabilir sadece.
Kuaförde fön çektirince en az 2 gün idare eder seni :KK52:

Tiril tiril elbiseleri tavsiye ederim. İnsani iyi hissettiriyor..
Ve daha ince çerçeveli gözlük al..

Merhaba gayet güzel bir kadınsınız
Tavsiyelere gelince zaten aşırı fazla bir kilonuz yok. Ama biraz daha verebilirsiniz
Saçlarınız kıvırcık sanırım. Bukle belirginleştirici köpükler vs. İle güzel şekiller verebilirsiniz
Lens takabilirsiniz fakat gözlükte gayet hoş duruyor. Sakın telli gözlük takmak gibi bir hataya düşmeyin
Saç renginizi 2 3 ton açtırabilir ya da uç kısımlara ombre yaptırabilirsiniz
Onun haricinde istediğiniz ölçüde biraz makyaj da yapabilirsiniz..
Ve kaşlarınıza güzel bir yerde şekil verdirmenizi öneririm.
Dış görünüşümü değiştirmek istiyorum dediğiniz için yazdım. Kolay gelsin ☺️

Tiril tiril elbiseleri tavsiye ederim. İnsani iyi hissettiriyor..
Ve daha ince çerçeveli gözlük al..

ya tiril tiril elbiseye katılmıyorum ben açıkçası
kilon varsa daha kilolu gösteriyor ve daha da yaşlı duruyor
hani böyle dirseğe kadar kollu, önden düğmeli, gömlek yakalı belinde kemerli elbiseler vücudu daha fit gösteriyor kanaatindeyim.

Spor giyim kesinlikle daha genc gosteriyor ben de cok bakimli degilim ama ojesiz rujsuz ve pudrasiz asla cikmam.Kot kombinleri,sade ama v yaka bluzlar size cok yakisacaktir.Sacinizi da biraz kisaltirsaniz cok hos olur.Yani tarzinizi belirlrmek icin vucut yapiniza uyan unlulere de takip edebilirsiniz😉

Aşşırı pozitif bir görünüşünüz var çok güzel gülüyorsunuz :rolleyes:
Benim tavsiyelerim : kaşlar düzelttirilmeli , kilo verilmeli, iç çamaşırı tercihleri değiştirilmeli ( daha toparlayıcı ve kesinlikle beyaz olmayan sütyen) , saçlar bakıma girmeli ( benimde saçlarım kıvırcık ve günlük bakımı zor bilirim. En azından saçlarınızı toplayacaksanız üst kısımlara fön ya da düzleştirme yapabilirsiniz. Hem daha derli toplu gösterir hem de çok vakit almaz)

Merhaba arkadaslar. Once bastan soyleyeyim, fotograflari bugun gun icinde birkac yorum aldiktan sonra kaldiracagim hemen. Cok da ifsa olacagimi dusunmuyorum, yani beni taniyan bir iki kisi ciksa da bence bir sey olmaz, sonucta asiri utanilacak bir konu degil. Yuzumu kapatmadim cunku gozluklerimden de memnun degilim ve bu konuda da yorum almak istiyorum.

Arkadaslar dun 31 yasina girdim. Is arkadaslarim sag olsun cok tatli bir surpriz yaptilar ve bana pasta almislar, ustunde de dogum gunun kutlu olsun, seni seviyiruz yaziyor. Cok duygulandim ve mutlu oldum. Cok sansliyim ki bircok dostum ve arkadasim var. Sevenim cok. Ancak bir seyler eksik. Ben kendimi cok sevmiyorum. Bundan 5-6 sene once buyuk bir depresyon gecirdim ve 30 kilo aldim. 95e ciktim. (Gecen sene buyuk bir azim gosterdim 81e dustum daha da vermeye calisiyorum). Dis gorunusume asla dikkat etmez oldum. Aynaya bile bakmaz oldum. Elime ne gectiyse giydim, tek kriter rahat olmasi oldu. Spordan uzaklastim, kendimi kapattim, giyim, sus, kendini begenmek, sanki baska bir gezegenin isleri gibi.

Ama gercek su ki ben aslinda Boyle olmak istemiyorum. Ben gercekten guzel olmak istiyorum yani. 31 genc bir yas bence ve bu yillarim geri gelmeycek. Dogumgunumde cekilen su fotograflara bakinca diyorum ki bu mu yani benim kendime reva gordugum tarz. Evet dis gorunus her sey degil ama istiyorum, hos bir kadin olmak, kendime baktigimda begenmek, kendimi GUZEL bulmak. Ve bu sene bunu degistirmek istiyorum. Kimse icin degil kendimi iyi hissetmek icin. Yoksa dis gorunus elbette cok onemli degil ama benim enerjimi, yasamimi etkiliyor bu. Onerilerinize acigim. Lutfen yuzde yuz durust olun.
Guzel gozukuyorsunuz bence balik etli olmakta vazgecilmez.Saclarinizda degisiklik yapmalisiniz rengi kesimi, abartisiz makyaj isil isil takilar bence eksik olan.

Aşırı pozitif göründünüz bana maşallah. Eğer rahatsızsınız biraz kilo verip giyiminize biraz müdahale ederseniz gayet hoş ve şık görüşeceğinize eminim. (Bu arada siz memnun değilim dediğiniz için yorum yaptım yoksa bence takılacak bir şey yok)

Sevgili konu sahibi AbsolutPromise AbsolutPromise tam benim düşüncelerimi söylemiş .
Çok hoşsunuz . Benim saçlarım da kıvırcık ve kıvırcık saçlar için kremler var şu ünlü markanın belirgin bukleler yazıyor üstünde ondan kullanıyorum . Buklelerim çok düzgün duruyor . Ondan kullanın derim ! Hatta bir fotoğraf yükleyeyim bakın 🌸

Eklentiler

• 82A89F67-B70C-4420-9976-C9DA71C2D484.jpeg
    82A89F67-B70C-4420-9976-C9DA71C2D484.jpeg
    114,3 KB · Görüntüleme: 90
saçları ensenizden az uzun kestirip kremle kıvırcık bırakın, kaşınıza da ellemeyin bence düz kaş iğrenç yapay ve çirkin görünüyor yapmayın onu. gözlükler bence iyi ama arada lens de takabilirsiniz. ayrıca bence de sempatik ve güzelsiniz, sempatikliğin estetiği de yok şanslısınız bence :d

Çirkin hissedecek kadar birşey görmedim. Ama bakımlı olunca afet olabilirsin :) maddi gücün nasıl bilemem modadan anlayan birini yanına kapıp alışverişe çıkmalısın o sana başlarda fikir olur. Daha sonra kendi tarzını kafanda yaratmaya başlarsın.

Sevgili konu sahibi AbsolutPromise AbsolutPromise tam benim düşüncelerimi söylemiş .
Çok hoşsunuz . Benim saçlarım da kıvırcık ve kıvırcık saçlar için kremler var şu ünlü markanın belirgin bukleler yazıyor üstünde ondan kullanıyorum . Buklelerim çok düzgün duruyor . Ondan kullanın derim ! Hatta bir fotoğraf yükleyeyim bakın 🌸
Sürdükten sonra Kurutma işlemini nasıl yapıypsun? Kabarıyor sanki o esnada

X