Dis gorunusumu degistirmek istiyorum

Kilo ve saç dışında bir problem göremiyorum. Saçlara biraz bakım ve şekillendirme şart. Biraz da kilo verirseniz tamamdır. Gözlük için bilemiyorum ama deneyerek bulmalısin.

Çoğu arkadaşın dediği gibi pozitif sevimli birisiniz ama güzel ve hoş görünmek için mutlaka azmedip kilo vermeniz lazım. Ayrıca tarzınız 31 yaşında gibi durmuyor sizi daha büyük göstermiş. Pek çok üyenin dediği gibi gözlüklerinizi mutlaka değiştirin

Kaşlarını aldırıp lens takabilirsin.
Biraz kilo verip elbise tercih edebilirsin
Saçlarını da uzatabilirsin bence.
Kıvırcık saçtan çok anlamam ama düzleştirici kullanabilirsin

Eğer hava sıcaksa kurutmuyorum kendi kuruyor, kurutacaksam kremden sonra ultra sert jole ya da wax kullanıyorum.(çünkü o kremden dolayı galiba ultra sert dışındakiler tutmuyor ve saçım sert olmuyor,sabit kalıyor)👩🏻‍🦱
Benim saçlarım da dalgalı. Şu an kısa kestirdiğim için de kendi çapında kıvırcıklı 😅 Daha belirgin olsun istiyorum ama ürün de kullanmak istemiyorum diye ıslakken saç bakım yağı sıkıp ellerimle mıncırıyorum. Havluyla bekleterek veya salarak kendi kururken arada tekrar mıncırarak kurutuyorum. Daha da belirgin olsun istiyorum 🙄 Ama ürün kullanmadan 😅 Var mı böyle bir dünya?

31 değil 41 gibisiniz bu giyim kuşamdan kaynaklı bence... spor artı diyetle kilo verin en az 10 kg vermeniz şart bence.. giyim tarzınızı değiştirin daha spor şeyler giyin. saçlara ufak renk dokunuşları ve biraz bakım iyi gider. birde kaşları ihmal etmeyin :KK66:

fotoğraaf bakınca oysa çok enerjik sevimli yaşama sevinci dolu bir kadın görüyorum.
o halde lens kullanarak başla
ben olsam saçımı düz kullanırdım uçlarını hafif açabilirsiniz ombre gibi ama daha koyu tonlar
hafif bir günlük makyaj

Bence kilo ve saclar dışında degistirmeniz gereken hicbir sey yok, cok pozitif cok guzel bir enerjiniz var, gulusunuze ve dislerinize bayildim, azmedip en az 10 kilo daha verin ve saclarinizi sekillendirin, bir de bu guzel gülüşü hic kaybetmeyin 😊

Merhaba arkadaslar. Once bastan soyleyeyim, fotograflari bugun gun icinde birkac yorum aldiktan sonra kaldiracagim hemen. Cok da ifsa olacagimi dusunmuyorum, yani beni taniyan bir iki kisi ciksa da bence bir sey olmaz, sonucta asiri utanilacak bir konu degil. Yuzumu kapatmadim cunku gozluklerimden de memnun degilim ve bu konuda da yorum almak istiyorum.

Arkadaslar dun 31 yasina girdim. Is arkadaslarim sag olsun cok tatli bir surpriz yaptilar ve bana pasta almislar, ustunde de dogum gunun kutlu olsun, seni seviyiruz yaziyor. Cok duygulandim ve mutlu oldum. Cok sansliyim ki bircok dostum ve arkadasim var. Sevenim cok. Ancak bir seyler eksik. Ben kendimi cok sevmiyorum. Bundan 5-6 sene once buyuk bir depresyon gecirdim ve 30 kilo aldim. 95e ciktim. (Gecen sene buyuk bir azim gosterdim 81e dustum daha da vermeye calisiyorum). Dis gorunusume asla dikkat etmez oldum. Aynaya bile bakmaz oldum. Elime ne gectiyse giydim, tek kriter rahat olmasi oldu. Spordan uzaklastim, kendimi kapattim, giyim, sus, kendini begenmek, sanki baska bir gezegenin isleri gibi.

Ama gercek su ki ben aslinda Boyle olmak istemiyorum. Ben gercekten guzel olmak istiyorum yani. 31 genc bir yas bence ve bu yillarim geri gelmeycek. Dogumgunumde cekilen su fotograflara bakinca diyorum ki bu mu yani benim kendime reva gordugum tarz. Evet dis gorunus her sey degil ama istiyorum, hos bir kadin olmak, kendime baktigimda begenmek, kendimi GUZEL bulmak. Ve bu sene bunu degistirmek istiyorum. Kimse icin degil kendimi iyi hissetmek icin. Yoksa dis gorunus elbette cok onemli degil ama benim enerjimi, yasamimi etkiliyor bu. Onerilerinize acigim. Lutfen yuzde yuz durust olun.
Üni ögrencisi sandım ben seni 30 yaşında gibi görünmüyosun 😊
Gözlük yerine lens kullana bilirsin
Giyim tarzını değiştir
Saçlarını boya ve düzleştir
1 de ruj tammdır bu iş
Zaten çok tatlısın
Pozitif bi görünümün var ❤️

------ bu mesaj dürüstçe yazılmıştır ------
Boyuna oranla kilo fazlan var. Yaklaşık bir 10-15 kilo vermen hem fiziki açıdan seni daha iyi gösterir hem de sağlıklı olmanı sağlar.
ben de zaman zaman gözlük kullanan biriyim ve devamlı kullanan arkadaşlar için yüzü kapattığı kanısındayım. Yani guzelbir yüzün var ancak gözlükler bunu görülmez hale getiriyor. Lens kulllanmak istersen bir dene derim.
Kilo verdikten sonra kıyafet seçiminde değişiklikler yapman elzem olacak. Böyle bir durumda boyunu uzun gösteren kıyafetler tercih et. Hiçbir zaman aman yorgunum bir kot bir tişört kafasında olma. Vücudu gösteren kıyafettir. Kadınsı olma istegin varsa buna uygun kıyafetler bence yakışır sana.:)
Saclarin bence çok güzel hem renk hem de kıvırcık olması nedeniyle. Degistirmeni gerektirecek bir durum gormuyorum. Yalnızca saçlarını çok fazla toplama. Ya da sabah işe giderken, arkadaşlarınla buluşurken eline bir toka alıp alelacele toplayıp sokağa öyle çıkma. Rüzgara bırak bu güzel saclari :)
Ve son olarak kendine güven. Hiçbirimiz miss turkey degiliz yalnizca bu b*ktan hayat nasıl daha güzel olur diye uğraşıyoruz. Kendinden memnun değilsen değişmek senin de hakkın. Eski halin daha iyiydi diyen olursa ağzına kürekle vur. Çünki sen neyi istersen osun, sevgilerle: )

Kilo ve saç dışında değişmesi gereken birşey yok bence... kıyafet tarzıda abes gelmedi ... gözlükler salınmış saçınızla yüzünüzde daha hoş bile durur... ve doğum gününüz kutlu olsun inşallah yeni yaşınız güzellikler,mutluluklar getirir size

Benim saçlarım da dalgalı. Şu an kısa kestirdiğim için de kendi çapında kıvırcıklı 😅 Daha belirgin olsun istiyorum ama ürün de kullanmak istemiyorum diye ıslakken saç bakım yağı sıkıp ellerimle mıncırıyorum. Havluyla bekleterek veya salarak kendi kururken arada tekrar mıncırarak kurutuyorum. Daha da belirgin olsun istiyorum 🙄 Ama ürün kullanmadan 😅 Var mı böyle bir dünya?

Varsa öyle bir dünya banada söyle🤣🤣
Ama hiç ellemeden kurut bırak kendisi kurusun,yoksa tüy tüy olur

Dogum gununuz kutlu olsun. Cok tatlisiniz.
Bir arkadasim senelerce kivircik saclarini adam etmeye ugrasmis en sonunda kisa kestirmisti. Biraz bonus gibi ama cok havali oldu. Birisi yazmis. Acik birakip kopuk surup kabarmasini engelleyin diye. Katiliyorum.
Malesef kilolar hepimizin yasina 5 ekliyor. Ama azmetmissiniz. Insallah basarili olacaksiniz.
Sevgiler. Sevgi dolu yillara.

Yüzün güzel bence, kilo vermeye devam et, spora git, gözlüklerini değiştir. Saçına özen göster, gayet güzel bir kadın olursun.

Kaşlarınızın hem rengi koyu hem sert bir görünümü var. Gözlüğünüz hem büyük hem siyah kalın çerçeveli. Saçlarınız kıvırcık ve kabarmış. Bu üç unsur çok öne çıkıp yüzünüzü gölgelemiş, karanlık bir görüntü oluşturmuş. Ben kaşların doğal kalmasından yanayım. Kaşlarınıza hiç dokunmasanız bile çok ince çerçeveli daha küçük bir gözlük kullanmalısınız. Çerçeveyi siyah seçmeyin ki yüzünüzdeki genel karanlık görüntü kaybolsun. Ayrıca köşeli gözlükler yine sert bir görüntü oluşturur, kavisli bir modelle daha yumuşak bir görüntü yakalarsınız.

İç çamaşırı seçiminiz yanlış. Rahat olduğu için o kesimde bir çamaşır kullanıyorsanız üzerine transparan bir kıyafet tercih etmemelisiniz. Çünkü o kesim daha çok yaşlıların tercih edebileceği bir kesim. Sizi özensiz ve olgun göstermiş.

Kabarması önlenmiş doğal görünümlü bir saç, belli belirsiz çerçeveli, daha küçük ve yuvarlak bir gözlük, çok dar ve çok bol olmayan kıyafetler ve bir on kilo sonra çok daha hoş görüneceğinizden eminim. Kendini ifade ediş tarzınız çok güzel, pozitif enerji saçan bir haliniz var gibi. Giyim tarzınızdaki bir kaç değişiklikle bu özellikleriniz birleştiğinde çok hoş bir kadın olacağınızı düşünüyorum.

Kilo verirseniz her şey kendiliğinden düzeliyor. Ben de biraz kiloluyum. Diyet sürecindeyim şu an. Zayıfladıkça giyim kuşam kendiliğinden değişiyor. Her şey yakışmaya başlıyor. Yüzünüze yakışacak hafif bi makyaf, düz saç size çok yakışır gerçekten. Kiloyu da mutlaka verin 😌

Kizlar cok ama cok tesekkur ederim. Isyerinde ara verince butun tavsiyeleri NOTLAR ALARAK okudum :KK70: ayrica nazik iltifatlar icin de cok tesekkur ederim.

En buyuk sorunum ve aslinda kendimi salmamin asil sebebi kilo :KK43: 15 kilo verdim bir 20 kilom daha var 60a dusmek icin. Azimliyim umarim olacak verecegim bu sene.

Kas biyik konusunda da cok haklisiniz, o kadar saldim ki uzun suredir almadim bile. Onu da hemen halledip dikkat edicem.

Saclarimi guzel bir kestirmem gerekiyor ve bakim urunlerim de var aslinda, ama sabahlari surmeye useniyorum toplayip cikiyordum tiftik tiftik oluyor. Su an Ruanda'dayim, burda imkanlar cok kisitli, turkiyeye donunce kesim golge ve brezilya fonunu degerlendiricem kesinlikle.

Kiyafetler annemden kalanlar oyle soyleyeyim. Yasli gosterdiginin farkindayim aslinda :KK43: . Beyaz babaanne sutyenimi de siz soyleyince fark ettim inanin!! Yani o kadar fikirsizlesmisim tarz bulma konusunda. Bu konulardan da cok anlamam aslinda ama turkiye'ye gidince kardesimle alisverise cikip bir tarz olusturmaya calissam iyi olur, belki biraz daha zayiflamis olurum.

Gozluklerimi sevmiyorum hic, onlari da degistirmem lazim.

Tavsiyeleriniz altin degerinde kizlar. Cok sag olun. Cidden alt basliklar halidne kendime kalkinma plani yaptim.

Simdi fotograflari kaldirayim ki daha fazla babaanne sutyenimi maruz kalmasin kimse :KK70:

saçlar benim gibi kıvırcık mutlaka yatıştırıp şekil ver, gözlükler bence de olmamış değişmeli şöyle birazda kilo verin tamamdır bence:KK76:

X