diş teli taktırmak istiyorum...

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var kırıkkale diş hastanesinde diş teli için ne zaman sıra geliyor yaşım 16 sadece üst dişlere taktırıcam fiyat ne kadar çıkar acaba?

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var kırıkkale diş hastanesinde diş teli için ne zaman sıra geliyor yaşım 16 sadece üst dişlere taktırıcam fiyat ne kadar çıkar acaba?
Güzelim kırıkkale de tanıdığım yok, istanbul'a gel tavsiye edelim diyeceğim ama, o kadar yol kolay değil. Şeffaf plastik braket kullanırsan 2 ayda 1 dahi ankaraya veya istanbul'a da gelebilirsin, ancak şeffaf braket etkili olmadığını arkadaşlarımdan duyuyorum. Ama diş teli tedavisine erken başlarsan iyi olur. Daha hızlı düzelir.:hamarat:

Ablam gelmiş :KK54::KK54:
çok zaman oldu görmeyeli

Ablam şeffaf braket ile şeffaf diş teli aynı değil mi ki?

Ankara noktasında haklısın , ancak kim ne derse desin , peşin verilmesi kolay değil o paranın. Üsküdar da oturuyorum, Alpdent te 3000 fiyat aldım ve 15 ayda 200 tl vererek çok kolay ödedim. Dişlerim inci gibi dizildi. Tavsiye isterseniz gidin muayene olun . Orada bekleyen hastalara sorun nasıl diye. En iyi referans odur. Memnun olmayan hiç bir arkadaşım olmadı. Taksit çok büyük kolaylık.

Bende bu konuyu o kadar çok araştırdım ki devlet hastanesi bile 3.500 istedi benden ve 3 yıl sonra anca gelecekmiş bana sıra bende özelde yaptırmaya karar verdim ve yine baya araştırdım ankarada gitmediğim semt kalmadı çoğu dişçiye gidip fiyat aldım 7 diyende oldu 4 diyende daha ucuzu yok 4.500e Çankaya'da bi klinikte taktırdım çok memnunum hiçbi sıkıntı yaşamadım

Ankara noktasında haklısın , ancak kim ne derse desin , peşin verilmesi kolay değil o paranın. Üsküdar da oturuyorum, Alpdent te 3000 fiyat aldım ve 15 ayda 200 tl vererek çok kolay ödedim. Dişlerim inci gibi dizildi. Tavsiye isterseniz gidin muayene olun . Orada bekleyen hastalara sorun nasıl diye. En iyi referans odur. Memnun olmayan hiç bir arkadaşım olmadı. Taksit çok büyük kolaylık.

beylikdüzünde Dentaloji de diş telinde aynı uygulama var. hakikaten bir anda ödeyemeyeceğimiz fiyatları her ay ödeme büyük kolaylık. doktorumuzda çok başarılı bir hekimdi.

X