Dışarı çıkmak istemeyen eş

Misal dün denize bıraksan bizi dedim başka zaman filan dedi. 1 aydir söylüyorum sanki çok zor dedim. E zaten gittin diyo. Kendi goturmuyo ben bı arkadaşımla gidince e zaten gisiyosun bana ihtiyacın yok cart curt diyo. Benim arkadaşımla kendi başıma çıkmam aslında işine geliyo ama bundan rahatsız oluyomus gibi davranıyor anlatbilmisimdir umarım söylemek iatediklerimi
Niye evliymişsiniz o zaman 😑 Yaptığı bencillik, canının istediği yere gidebiliyor sizinle vakit geçirmek istemiyor. Hep böyleydi demişsiniz yani düzelmek gibi bir niyeti de yok. Şu saatten sonra da değişmez.

Adam açık açık istemiyorum,çok sıkılıyorum,artık boğuluyorum diyemiyor da sizi uzmemek adına bahaneler gösteriyor işte.
Yani siz bu adamı Paris'e de götürseniz,Londra'ya da götürseniz ; okey masasından aldığı hazzı alamayacak.
7 yıllık bir evlilik var,çok da yeni sayılmaz.
İnsan zaman sikilabilir,kalabalık aktivitelerden hoşnut kalmayabilir,ruh hali tatil için elverişli olmayabilir.
Sizi kisitlamadigi sürece problem yok bana kalırsa.
Birlikte bir şeyler yapmak istemeniz normal ancak esinize hitap etmiyor demek ki bu birlikte zaman gecirme hadisesi.
Ha ben kocamla bir tatile bile gidemeyeceksem,birlikte vakit geçirmeyeceksem ne anladim böyle kocadan derseniz ; onda da haklısınız.
Tatil yerinde yaşıyoruz. Deniz 10 dakikalık mesafede. Akşam çıkıp yürüyüş yapacak yer çok.benimde tam istediğim birlikte vakit geçirmek

ben başkalarıyla vakit geçireceksem neden eşimle evleniyorum ? O sürekli arkadaşlarıyla dışarı çıkacak, ailesini ön planda tutacaksa evli olmanın mantığı ne ?
gerçekten gezmeyi sevmiyor mu? Karakterini siz değerlendirin ..

Erkekler çocuk olayına da sıkılıyor, çoğu çocukla bir yere gitmek istemiyor, çünkü sorumluluk, artı masraf ..
çocuğunuzun da babasıyla vakit geçirmeye hakkı var, bence çocuğunun da hakkına giriyor.
''seninle vakit geçirmek, ailece anılar biriktirmek istiyorum, sen olmayınca eksiklik hissediyorum "" deyin..
hem onun da psikolojisine iyi gelecektir. Gelmek zorunda. sorumluluktan kaçmamalı.. böyle bir lüks yok.
Acılar yaşıyoruz ama sabah kalkınca işe gidiyoruz, yemek yiyor, üzerine kahve içiyoruz... değil mi ?
''Biraz içerde yaşamayı öğrenmek lazım.''

Dışarıda sizinle vakit geçirmekten hoşanmayan adamı ikinci defa baba yapıyorsunuz. Kırıcı olmak istemem ama neden peki? Her yere oğlunuzla yalnız gidiyorsunuz,adam okey masasından kalkma zahmetine girmiyor, sizde de hata var. Adama ödül verir gibi 2 çocuk. Üzüldüm.

Dışarıda sizinle vakit geçirmekten hoşanmayan adamı ikinci defa baba yapıyorsunuz. Kırıcı olmak istemem ama neden peki? Her yere oğlunuzla yalnız gidiyorsunuz,adam okey masasından kalkma zahmetine girmiyor, sizde de hata var. Adama ödül verir gibi 2 çocuk. Üzüldüm.
Çok haklısınız.bendekende çok kiziyorum

Çok haklısınız.bendekende çok kiziyorum
Size yazık,çocuklarınıza daha fazla yazık. Dışarıda görüyorlar anne-baba-çocuk şeklinde gezip vakit geçirenleri. Siz bekar bir anne gibi geziyorsunuz. Çocuklar aptal değil anlıyorlar ve sizden daha fazla üzülüyorlar. Buna bir çözüm bulmalısınız,eşiniz aile sorumluluğu taşımıyor ne yazık ki

Son düzenleme:
X