Tüp Bebek Merkezleri Diyarbakır Bahçeci Tüp Bebek Merkezi 2022

Aynen altı üstü bı yumurta toplama şu bu yapıyorlar.Rabbim bizi onların eline düşürmüş onlar da sömürüyor bugün aradık 16.500 dediler de ilaçlarla dediğiniz gibu 25 i bulur malesef bide orda ki masrafların 35 bini gözden çıkarmak lazım.Ve sonucun hüsran olması çabası ne zor süreçler Rabbim bu dördüncü deneme olacak 😔
Bana diyarbakir bahçeci ilaçsiz 21 bin dediler İstanbuldaki şubeleri içinde 22 500 ilaçlar olmadan yine yani on gün de zammı gelmis

Arkadaşlar merhaba Diyarbakır Bahçeci Tüp Bebek merkezinde bu yıl içinde tedavi olanlar fiyat-doktorlar- ilgi alaka konusunda nasıllar yardımcı olur musunuz bilgilerinizi benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim
Ben orda olmadimda İstanbul Ataşehir Memorial de oldum Mart ayında orada tüp bebeğe 15 bin verdik ilaçlarada 5 verdik rahim filmine de 1200verdik tahlilerede 1500 verdik olumsuz oldu ama diyarbakir bahçeciyi aradım fiyat bilgisi için ilaç dahil olmadan 21 artık ilaçlarda ne kadar olur bilmyrm İstanbul'daki bahceciler de 22 500 dediler ilacsiz

Bilmyrmki siz öyle diyince ben çok şaşırdım eğer ikinci defa orda yapacaksanız indirimli halini söylemiş olabilirler ben de ikinci defa İstanbul Ataşehir Memoriala yapcam çok kararsızım

Bilmyrmki siz öyle diyince ben çok şaşırdım eğer ikinci defa orda yapacaksanız indirimli halini söylemiş olabilirler ben de ikinci defa İstanbul Ataşehir Memoriala yapcam çok kararsızım
Yok canım ilk defa gideceğim ben Diyarbakır'a bir hafta oncede mi size 21 dediler ben üç defa buhara da denedim ilk defa buraya gidicem bende anlamadım bugün yeniden soracağım

Banada söyleyin valla bana öyle dediler bende vazgeçtim yoksa Diyarbakır dusunyrdmn imkan el vermyr çok pahalı ilacsiz yine aynı doktora gidecem istanbula

Yaa çoğu kişi negatif mi oluyormus ben 3 defa Erzurum buhara da denedim ve tutmadı İstanbul'a da gitmeye gözüm korkuyor ta Ağrı'dn oraya gitmek istemiyorum Diyarbakır bahceciye İstanbul bahceci aynıdır diye düşünmüştüm
bahçecide tedavi gördüm ve 14 haftalık hamileyim. genellemeden ziyade bunlar olabılecek seyler %100 garanti kimse için yok ama ben istanbula gelme ıhtimaliniz var ise doktorumu öneririm

bahçecide tedavi gördüm ve 14 haftalık hamileyim. genellemeden ziyade bunlar olabılecek seyler %100 garanti kimse için yok ama ben istanbula gelme ıhtimaliniz var ise doktorumu öneririm
Diyarbakır bahçeci de mi tedavi oldunuz acaba ? Sorabilir miyim sorun neydi acaba ? Bende yeni başladım da Diyarbakır da

X